BMW X5 M50d na nočnej mestskej ulici

VODCA LOVÍ SVORKU.

Úplne nové BMW X5 M50d.

BMW MPerformance

VODCA LOVÍ SVORKU.

Úplne nové BMW X5 M50d.

VODCA LOVÍ SVORKU.Úplne nové BMW X5 M50d.

Úplne nové BMW X5 M50d je doslova udalosťou. Konštruktéri postavili model BMW X, ktorý prepisuje definície možného v oblastiach výkonu, dynamiky a agility. Poháňa ho ešte efektívnejší naftový radový 6-valec M Performance TwinPower Turbo. Jeho silu precízne prenáša na cestu Adaptívny M podvozok Professional. Je to skutočný M Performance automobil – pre všetkých, ktorí očakávajú viac.

BMW X5 M50d(3):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,8–7,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 179–190

Zistiť viac
Naftový radový 6-valec M Performance TwinPower Turbo v BMW X5 M50d

WORKAHOLIK.

Naftový radový 6-valec M Performance TwinPower Turbo.

WORKAHOLIK.

Naftový radový 6-valec M Performance TwinPower Turbo.

Silný charakter sa nikdy neprestane vyvíjať. Dôkazom je nový naftový radový 6-valcový motor M Performance TwinPower Turbo s nízkotlakovými aj vysokotlakovými turbodúchadlami. Disponuje mohutným krútiacim momentom 760 Nm, ktorý sa neomylne tlačí do akcie už od nízkych otáčok. K tomu pridá výkon 294 kW (400 k), ktorý prispeje k rozbehu BMW X5 M50d z 0 na 100 km/h iba za 5,2 sekundy.

Zistiť viac
Nové BMW X5 M50d ukazuje, čoho je schopné Sports Activity Vehicle s génmi M a pohonom xDrive: špičkovej dynamiky a agility s optimálnou trakciou.
Jörn Sieke, produktový manažment pre M automobily a BMW Individual
Interiér BMW X5 M50d s kokpitom, prístrojovým panelom a stredovou konzolou
Detailný pohľad na prístrojový panel  BMW X5 M50d
Prahové lišty BMW X5 M50d s nápisom BMW Individual

POLE POSITION NA KAŽDOM SEDADLE.

Interiér BMW X5 M50d je esenciou športovosti aj exkluzivity. M-špecifický nápis na prahových lištách a prístrojovom paneli vám so zárukou zrýchli tep. Kokpit je ideálne prispôsobený vodičovi a M kožený volant mu dokonalo sadne do rúk. Vysoko kvalitné materiály, napríklad doplnková koža BMW Individual Merino Tartufo na sedadlách, doplnková BMW Individual palubná doska čalúnená kožou a interiérové obklady Aluminium Tetragon vytvárajú športovú atmosféru.

BMW X5 M50d stojace na ceste pred pozadím nočného mesta

SITUÁCIA POD KONTROLOU.

Podvozok BMW X5 M50d.

SITUÁCIA POD KONTROLOU.

Podvozok BMW X5 M50d.

Počas jazdy v BMW X5 M50d si okamžite všimnete výsledok jeho dokonalého vyladenia. Vyvážené jazdné vlastnosti, typická agilita a maximálna precíznosť – konštruktéri pre dosiahnutie tohto výsledku optimalizovali charakteristiky podvozka a riadenia. Jazdné režimy „Sport“ a „Sport+“ umožňujú aktivovať tuhšie a športovejšie nastavenie doplnkového Adaptívneho M podvozka Professional. V kombinácii s Integrálnym aktívnym riadením a pohonom xDrive, je výsledkom jazdná dynamika, v tejto triede priam nedosiahnuteľná.

Zistiť viac
Tri BMW M Performance automobily stojace na mokrom asfalte

INTENZIFIKOVANÁ RADOSŤ Z JAZDY.

M Performance automobily.

BMW MPerformance

INTENZIFIKOVANÁ RADOSŤ Z JAZDY.

M Performance automobily.

Zadný pohľad na BMW X5 M50d pred pozadím nočného mesta

OBRÁZKY A VIDEÁ.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.