SILNÝ MAGNET NA POHĽADY.

Dizajn BMW X6.

SILNÝ MAGNET NA POHĽADY.

Dizajn BMW X6.

Nastal čas prevziať kontrolu. BMW X6 je skonštruované na pohyb. S energickými a dopredu prerážajúcimi obrysmi vyžaruje BMW X6 neskrotnú dynamiku a účelnosť. Široké boky a pevný postoj odrážajú gény modelov X, zatiaľ čo silueta strechy v štýle kupé zdôrazňuje nezameniteľný charakter BMW X6. Kombinácia, vďaka ktorej je toto SAV také jedinečné.

SILNÝ MAGNET NA POHĽADY.Dizajn BMW X6.

Nastal čas prevziať kontrolu. BMW X6 je skonštruované na pohyb. S energickými a dopredu prerážajúcimi obrysmi vyžaruje BMW X6 neskrotnú dynamiku a účelnosť. Široké boky a pevný postoj odrážajú gény modelov X, zatiaľ čo silueta strechy v štýle kupé zdôrazňuje nezameniteľný charakter BMW X6. Kombinácia, vďaka ktorej je toto SAV také jedinečné.

Zistiť viac

DIZAJN EXTERIÉRU.

Široké. Robustné. Dynamické. BMW X6 kombinuje pevný postoj modelu X so športovosťou kupé. Jeho predné partie signalizujú odhodlanosť, výrazné otvory na prívod vzduchu sú indikáciou sily, ktorá sa za nimi ukrýva. Veľká športovo tvarovaná dvojdielna mriežka chladiča zvýrazňuje tento športový postoj a nádych sebavedomia ešte viac posilňujú dvojité svetlomety a hmlové svetlomety umiestnené na krajoch predných partií. Pri pohľade zboku upúta športová silueta strechy v štýle kupé, opticky orámovaná prémiovým chrómovým lemovaním okien. Z tejto perspektívy okamžite rozoznáte dizajnérsky štýl BMW X6. z robustne tvarovaných lemov predných blatníkov vystupuje prvá línia lemu, ktorá sa tiahne až po kľučky zadných dverí. Druhá časť začína na zadnom blatníku a elegantne splýva so zadnou časťou vozidla. Dynamický charakter BMW X6 ešte výraznejšie vynikne na zadných partiách, ktorých vodorovné línie umocňujú dojem pevného postoja. BMW X6 je pripravené prekonať všetky hranice.

DIZAJN LED SVETIEL.

Exteriér BMW X6 môže byť plne vybavený svetlami s technológiou LED – od svetlometov a hmlových svetlometov až po zadné svetlá.

 • Adaptívne LED svetlomety

  Adaptívne LED svetlomety pozostávajú z akcentových svetiel, LED svetelných prstencov, tlmených svetiel, systému BMW Selective Beam (asistent diaľkových svetiel proti oslneniu), LED hmlových svetlometov, odbočovacích svetiel, smeroviek, denných svetiel a adaptívnych svetlometov s variabilnou distribúciou. Všetky funkcie sú bez výnimky vybavené technológiou LED.
  Distribúcia svetla sa automaticky prispôsobuje rýchlosti jazdy a natočeniu volantu. Obzvlášť jasné svetlo je podobné dennému a optimálne a rovnomerne osvetľuje cestu, čím zabezpečuje lepšiu viditeľnosť a menšiu únavu počas jazdy. Štyri LED svetelné prstence dodávajú svetlám typický vzhľad, dokonca aj za denného svetla.

 • LED hmlové svetlomety

  Hmlové svetlomety zlepšujú viditeľnosť na krátke vzdialenosti v hmle alebo v daždi a zvyšujú bezpečnosť nočnej jazdy. Okrem širokého záberu sú typické aj farbou svetla, ktoré mimoriadne pripomína denné svetlo. K tomu pridávajú aj dlhú životnosť a nízku spotrebu energie. Hmlové svetlomety sú neprehliadnuteľné aj po stránke dizajnu, pod dvojitými okrúhlymi svetlometmi vizuálne príťažlivých predných partií BMW X6.

 • Zadné svetlá s technológiou LED

  Zadné svetlá plne vybavené technológiou svietiacich diód LED pozostávajú z dvoch vysokovýkonných LED častí. Obe majú tvar písmena L, typický pre BMW. Posilňujú vizuálnu špecifickosť zadných partií vozidla BMW a aj za tmy ho jednoznačne identifikujú ako BMW.
  Svetelné prvky v tvare písmena L v brzdových svetlách pridávajú ďalší typický výrazový prvok k dizajnérskemu motívu zadných svetiel.

DIZAJN INTERIÉRU

Prehľadné štruktúry. Exkluzívny športový vzhľad. Vysoká kvalita spracovania. Interiér BMW X6 je dôkladne premyslený do najmenšieho detailu. Kokpit je v typickom štýle BMW otočený smerom k vodičovi. Vodič má dokonalý prehľad aj vďaka zvýšenej pozícii sedenia. Športový tvar sedadiel je zárukou optimálnej stability dokonca aj pri extra dynamickej jazde.
Silueta v štýle kupé a kontúry lemujúce kabínu sú zárukou príjemného pocitu pre všetkých členov posádky za každých okolností. Svetlé a tmavé interiérové povrchy vytvárajú intenzívne kontrasty a materiály najvyššej kvality vrátane štandardného koženého čalúnenia vysielajú jasnú správu: tu vládne dokonalosť.

MATERIÁLY.

Poznávacím znamením kožených poťahov a obkladov v BMW X6 je špičková kvalita. K dispozícii sú expresívne farebné kombinácie. Horná časť palubnej dosky môže byť potiahnutá čiernou kožou Soft Nappa. V kombinácii s balíkom Design Pure Extravagance vo farebnej kombinácii Cognac/Black k tomu patrí aj hnedé kontrastné prešívanie. Dolná časť je vo farbe Cognac. Do balíka M Šport patrí kombinácia koža/Alcantara v čiernej farbe a interiérové lišty vo vyhotovení Aluminium Hexagon. Koža Dakota je k dispozícii v rozličných farbách. Farebný variant Coral Red s čiernym kontrastným prešívaním sa spája s interiérovými lištami vo farbe Fine Brushed Aluminium a vytvára príťažlivý akcent.

BALÍK OSVETLENIA S AMBIENTNÝMI SVETLAMI.

Balík osvetlenia obsahuje rôzne LED svetelné zdroje pre väčší komfort vo vnútri aj mimo vozidla. Vodiča vo veľkolepom štýle uvíta „svetelný koberec“ pred vozidlom. Ambientné osvetlenie podčiarkne atmosféru interiéru v štýle luxusného salónika. Deväť preddefinovaných svetelných dizajnov v modrej, bielej a oranžovej farbe naplní kabínu upokojujúcou kombináciou v podaní priamych a nepriamych svetelných zdrojov. Ďalšie prvky ambientného osvetlenia sa nachádzajú napríklad na interiérových lištách, v priestoroch pre nohy vpredu aj vzadu a v odkladacích priestoroch aj paneloch dverí. Vzadu sú nainštalované praktické čítacie svetlá. Dodatočné LED svetlá na exteriéri zvyšujú praktickosť a komfort každodenného využívania, napríklad osvetlením okolia vozidla z vonkajších kľučiek dverí, ktoré sa aktivuje pri nastupovaní a vystupovaní.