PREMENÍ KABÍNU VOZIDLA NA VIP SALÓNIK.

Komfort a funkčnosť vo vozidle BMW X6.

Oprite sa do operadla a vychutnajte si moment. Pretože v BMW X6 je len jeden stredobod záujmu. A tým ste práve vy. Začína sa to komfortným vstupom do priestranného a prekvapujúco funkčného interiéru. Ďalej to pokračuje doplnkami, ako je špičkový Bang & Olufsen High End Surround Sound systém či zábavný systém pre zadné sedadlá Professional. Umožnia vám i vašim spolucestujúcim vychutnať si každú jazdu v maximálnej pohode.

Zistiť viac

BANG & OLUFSEN HIGH END SURROUND SOUND SYSTÉM

Bang & Olufsen High End Surround Sound systém dokáže vďaka novej technológii spracovania signálu Dirac Dimensions produkovať otvorený a živý priestorový zvuk s dokonalým prednesom. Systém má celkovo 16 reproduktorov vrátane automaticky sa vysúvajúceho stredného reproduktora na palubnej doske a ponúka hudobný výkon 1 200 W. Stredný reproduktor je osadený strednopásmovým meničom s technológiou akustickej šošovky pre rovnako kvalitný zvuk na každom mieste v kabíne. Na výber sú dve nastavenia zvuku: „Studio“ pre dokonale čistý zvuk a „Expanded“ pre subjektívne zväčšenie akustického priestoru. Hudobný zážitok posilňuje osvetlenie jednotlivých reproduktorov.

FUNKČNOSŤ.

Zóna, v ktorej sa cítite dobre. Interiér BMW X6 upúta nielen exkluzívnymi materiálmi a výnimočným dizajnom, ale takisto dostatočným priestorom pre všetkých päť členov posádky. Zadné sedadlo je na prvý pohľad elegantne dvojmiestne, v prípade potreby však poskytne miesto aj tretej osobe. V celom vozidle je k dispozícii množstvo odkladacích priečinkov vrátane veľkých priestorov v každých dverách, v zadnej stredovej lakťovej opierke a pod podlahou v batožinovom priestore (súčasť doplnkového balíka so zväčšeným počtom odkladacích priestorov). V prednej stredovej lakťovej opierke sú dva držiaky na nápoje, ktoré sa dajú jediným rýchlym pohybom zakryť roletkou. Do dverí sa zmestia 1,5-litrové fľaše. Pasažieri na zadných sedadlách majú k dispozícii dva držiaky nápojov v stredovej lakťovej opierke.

 • Zadné operadlo delené v pomere 40:20:40

  Keď je operadlo zadného sedadla v štandardnej polohe, batožinový priestor BMW X6 poskytuje prepravný priestor s objemom 550 litrov. Kapacitu podľa vlastných potrieb dokážete postupne zväčšovať sklápaním troch častí zadného operadla deleného v pomere 40:20:40. Keď sú všetky tri časti sklopené, k dispozícii je batožinový priestor s pozoruhodným objemom 1525 litrov.

 • Balík so zväčšeným počtom odkladacích priestorov

  BMW X6 je pripravené na všetky vaše plány. Jeho vysokú funkčnosť si môžete ešte viac vylepšiť s doplnkovým balíkom so zväčšeným počtom odkladacích priestorov. Patria doň napríklad puzdro na okuliare v čalúnení stropu, batožinový priestor rozšíri o pružnú sieť, univerzálny hák na ľavej strane, sieť na ľavej strane, napínací popruh vľavo a štyri kotviace koľajnice s upevňovacími okami na zaistenie batožiny.

  Ideálny doplnok: vak na lyže a snowboardy Pro, ktorý sa bezpečne ukotví priamo v upevňovacích bodoch. Je súčasťou balíka so zväčšeným počtom odkladacích priestorov, dá sa použiť na čistú a bezpečnú prepravu až štyroch párov lyží alebo troch snowboardov a ešte pri ňom ostane na zadnom sedadle miesto pre dve osoby. Vak sa dá jednoducho vybrať a vďaka integrovaným kolieskam použiť aj mimo vozidla. Ak je prázdny, dá sa poskladať do malých rozmerov a uložiť v batožinovom priestore.

 • Sklopné ťažné zariadenie s elektrickým ovládaním

  Ťažné zariadenie sa ovláda elektricky a jeho hák sa dá sklopiť pod nástavec zadného nárazníka. Patrí k nemu aj systém stabilizácie prívesu. V závislosti od motorizácie sa dá pripojiť príves do hmotnosti 3500 kg.

KOMFORTNÝ VSTUP.

Inovatívnosť a jednoduchá ovládateľnosť – výbava Komfortný vstup umožní otvoriť každé dvere vozidla vrátane batožinového priestoru a naštartovať motor bez nutnosti manuálne použiť kľúč. Stačí, aby ste ho mali pri sebe, vo vrecku, taške či kabelke. Keď sa priblížite k vozidlu, systém ho sám rozozná. Po automatickom odomknutí dverí a nasadnutí do vozidla naštartujete jeho motor tlačidlom Start/Stop.

Táto výbava je zároveň základom pre bezdotykové otváranie a zatváranie batožinového priestoru. Jej súčasťou je aj osvetlenie okolia vozidla z kľučiek predných aj zadných dverí.

BEZDOTYKOVÉ OTVÁRANIE A ZATVÁRANIE VEKA KUFRA.

Po veľkom nákupe sa často stáva, že prídete k vozidlu a s rukami plnými tašiek sa len ťažko hľadajú kľúče po vreckách. Vďaka inovatívnemu systému Komfortný vstup to však už nie je potrebné.
Ten v kombinácii s automatickým ovládaním veka kufra umožňuje bezdotykovo otvárať a zatvárať veko kufra. Stačí rýchle cielené mávnutie nohou pred senzorom pod zadným nárazníkom, aby sa veko kufra samo otvorilo či zatvorilo.
Veko sa potom automaticky odomkne a vyklopí alebo zatvorí. Senzory umiestnené v rôznej výške v zadnom nárazníku zaznamenajú pohyb nohou a otvoria batožinový priestor. Tento inovatívny prvok od BMW ConnectedDrive zvyšuje komfort otvárania, nakladania a zatvárania batožinového priestoru. Systém je však chránený pred nepovoleným ovládaním a reaguje len vtedy, keď zistí prítomnosť správneho kľúča.

SYSTÉM ZÁBAVY PROFESSIONAL PRE ZADNÉ SEDADLÁ.

Zábavný systém pre zadné sedadlá Professional ponúka vynikajúce rozptýlenie pre zadných pasažierov na dvoch samostatných obrazovkách. Dodatočný Blu-ray prehrávač s HDMI pripojením vzadu umožňuje každému z pasažierov sledovať odlišný film na jednej z dvoch 10,2-palcových obrazoviek s rozlíšením 1280 x 720 pixelov.

Zároveň môžu sledovať televízne programy, surfovať po internete alebo využiť ďalšie online služby (v závislosti od zmluvy s používateľom služieb), pripojiť MP3 prehrávače, herné konzoly a ďalšie zariadenia. Zvuk sa prehráva cez reproduktory alebo slúchadlá, vrátane možnosti použitia bezdrôtových. Zábavný systém pre zadné sedadlá Professional sa pohodlne ovláda diaľkovým ovládaním alebo cez menu so šiestimi individuálne konfigurovateľnými oknami so živým obsahom v oblastiach Navigácia, Médiá, Komunikácia, ConnectedDrive, Moje vozidlo a Správy. Pasažierom ponúka prístup dokonca aj k navigačným funkciám, pre plánovanie a odporúčanie trasy (ak je navigačný systém vo výbave).

MULTIFUNKČNÝ PRÍSTROJOVÝ DISPLEJ.

Multifunkčný prístrojový displej s technológiou Black Panel a uhlopriečkou 10,25 palca poskytuje mimoriadne atraktívnu vizualizáciu ikonických kruhových prístrojov BMW. Zároveň pomáha vodičovi sústrediť sa na cestu pred sebou – zobrazuje len relevantné informácie a zbytočne vodiča nerozptyľuje.

Prístrojový displej ponúka tri rôzne režimy zobrazenia, každý so špecifickou grafikou, farebnou schémou a obsahom: COMFORT, ECO PRO a SPORT. Režim COMFORT si do veľkej miery zachováva dobre známy dizajn. Režim ECO PRO sa vyznačuje modrými odtieňmi a ukazovateľom EfficientDynamics a indikátorom bonusového dojazdu, ktoré vodičovi pomáhajú dosahovať maximálne efektívny štýl jazdy. Režim SPORT pre zmenu vychádza z odtieňov červenej farby a ponúka informácie súvisiace s výkonom motora.

Multifunkčný prístrojový displej umožňuje zobraziť aj navigačné informácie vrátane odporúčaní od asistenta predvídania trasy a funkcií systému zábavy či ovládania telefónneho zoznamu.

BALÍK SERVICE INCLUSIVE.

S balíkom BMW Service Inclusive zákazník získava nárok na pravidelný servis a údržbu počas zvolenej doby, bez toho, aby sa musel obávať nepredvídaných nákladov. Všetky tieto služby vrátane Originálnych dielov BMW sú kryté službou BMW Service Inclusive. K dispozícii je nielen v domácej krajine, ale aj v zahraničí, v každej partnerskej autorizovanej servisnej dielni BMW a u každého servisného partnera BMW. Ak svoje BMW predáte ešte počas platnosti služby BMW Service Inclusive, služba bude automaticky prenesená na nového majiteľa, čo zvyšuje cenu vozidla pri predaji. Zákazník si môže zvoliť ten balík BMW Service Inclusive, ktorý najviac vyhovuje jeho individuálnym potrebám. Pokrýva pravidelný servis, ako je výmena oleja vrátane filtra a dolievanie oleja, servis a výmena mikrofiltrov, palivových filtrov, vzduchových filtrov, sviečok zapaľovania či brzdovej kvapaliny, kontrola vozidla a ďalšie služby v súlade so servisnými štandardmi značky BMW.

 • BMW Service Inclusive Plus

  Keď sa zákazník rozhodne pre balík BMW Service Inclusive Plus, dostane navyše aj nasledovné služby BMW Service Inclusive: výmenu predného a zadného brzdového obloženia a kotúčov, výmenu spojky (v prípade potreby) a líšt stieračov (v prípade potreby, pri výmene oleja). Služba Service Inclusive je k dispozícii so zmluvným obdobím od troch do desať rokov alebo s kilometrovým limitom od 40 000 do 200 000 km.