BEZHRANIČNÁ SILA.

BMW X6.

BEZHRANIČNÁ SILA.

BMW X6.

BEZHRANIČNÁ SILA.BMW X6.

Max. výkon v kW (k) pri ot./min. (50i)

330 (450)/5 500 – 6 000

Zrýchlenie 0 – 100 km/hod. v sek. (50i)

4.8

Max. rýchlosť v km/hod. (50i)

250

Objem batožinového priestoru

580

Výkonné a športové. S robustnosťou modelu X a eleganciou kupé rúca BMW X6 všetky bariéry. Použité motory BMW TwinPower Turbo sú silnou kombináciou dynamiky a efektivity a pohon BMW xDrive pomáha prenášať tento výkon na cesty. K tomu sa pridáva aj špičková výbava, ako sú balík Design Pure Extravagance a materiály najvyššej kvality. Je ihneď jasné, že toto vozidlo mieri rovno na najvyšší stupienok, a to aj vďaka svojej mimoriadnej funkčnosti.

SILNÝ MAGNET NA POHĽADY.

Široké. Robustné. Dynamické. BMW X6 kombinuje pevný postoj modelu X so športovosťou kupé. Jeho predné partie signalizujú odhodlanosť, výrazné otvory na prívod vzduchu sú indikáciou sily, ktorá sa za nimi ukrýva. Silueta v štýle kupé a kontúry lemujúce kabínu sú zárukou príjemného pocitu pre všetkých členov posádky za každých okolností. Svetlé a tmavé interiérové povrchy vytvárajú intenzívne kontrasty a materiály najvyššej kvality vrátane štandardného koženého čalúnenia vysielajú jasnú správu: tu vládne dokonalosť.

Dizajn.

Nastal čas prevziať kontrolu. BMW X6 je skonštruované na pohyb. S energickými a dopredu prerážajúcimi obrysmi vyžaruje BMW X6 neskrotnú dynamiku a účelnosť. Široké boky a pevný postoj odrážajú gény modelov X, zatiaľ čo silueta strechy v štýle kupé zdôrazňuje nezameniteľný charakter BMW X6. Kombinácia, vďaka ktorej je toto SAV také jedinečné.

Jazdná dynamika.

Ohromujúci dizajn BMW X6 je naozaj nezameniteľný. V konečnom dôsledku je však vždy rozhodujúca jediná otázka: Aký je to pocit uvádzať toto mocné vozidlo do pohybu? Podvozok BMW X6 stanovuje nové štandardy. BMW xDrive zaručuje vynikajúcu trakciu – bez ohľadu na počasie, bez ohľadu na povrch vozovky. Sprevádzaná je vynikajúcou smerovou stabilitou a svižnosťou, ktorá okamžite očarí. Medzi doplnky patria balíky adaptívnych podvozkov a aktívne riadenie, ktoré ešte viac zvyšujú radosť z jazdy.

Výbava.

Najlepší predstaviteľ hlavnej úlohy: BMW X6. Svojou energickou prítomnosťou toto SAV vyvolá rozruch všade, kam dorazí. Akú rolu hrá? To záleží len na vás. Balík Design Pure Extravagance prekypuje jedinečnými detailmi. Balík M Šport ešte viac posilňuje športový vzhľad vozidla BMW X6. S BMW Individual dodáte vozidlu nádych luxusnej exkluzivity. A ak budete potrebovať ešte niečo navyše na zdokonalenie vzhľadu, potom nehľadajte nič iné než originálne príslušenstvo BMW.

330 KW.

Špičková motorizácia pre BMW X6 uvoľní svoju koncentrovanú silu 330 kW (450 k) v BMW X6 xDrive50i. Aj vďaka maximálnemu krútiacemu momentu 650 Nm v pásme od 2 000 do 4 500 otáčok tento agregát katapultuje BMW X6 z 0 na 100 km/hod. za 4,8 sekundy. Maximálna rýchlosť je 250 km/hod.
Efektivitu technológií BMW EfficientDynamics dokazujú rozumné parametre modelu BMW X6 xDrive50i: kombinovaná spotreba paliva len 9,7 l/100 km a emisie CO2 od 225 do 227 g/km.
Všetky benzínové motory v BMW X6 štandardne spĺňajú emisnú normu EU6.