VŠETKO V JEDNOM: ROCK AJ SOUL.

BMW X6 M50d: 381 k, 280 kW.

BMW M Performance

VŠETKO V JEDNOM: ROCK AJ SOUL.

BMW X6 M50d: 381 k, 280 kW.

VŠETKO V JEDNOM: ROCK AJ SOUL.BMW X6 M50d: 381 k, 280 kW.

Komplexné skúsenosti inžinierov BMW M sa prejavili v súlade pohonu, podvozka aj dizajnu BMW X6 M50d. Konečným výsledkom je M Performance automobil, ktorý ponúka vzrušujúcu kombináciu čistej dynamiky, komfortu a všestrannosti. Nekompromisným spôsobom spája kvality modelu BMW X s nadšením BMW M GmbH pre vysoký výkon, čím vytvára svoju vlastnú triedu.
 

Hodnoty pre BMW X6 M50d:
Spotreba paliva (kombinovaná): 6,6 l/100 km
Emisie CO₂ (kombinované): 173 g/km

Read more
Design

M PERFORMANCE DIZAJN BMW X6 M50d.

Gény M a nekompromisná dynamika BMW X6 M50d sú zjavné hneď na prvý pohľad. Vďaka arzenálu výrazných a exkluzívnych detailov je tento M Performance automobil unikátom v rámci svojho modelového radu. Obsahuje špecifické vzduchové vstupy v širokom prednom nástavci, ako súčasť štandardného M Šport balíka, ktorý dáva športovcovi s výkonom 381 koní ešte impozantnejší zjav. Ďalšími modifikáciami jazdnej dynamiky spolu s emotívnejším štýlom a exkluzívnejším charakterom stanovuje BMW X6 M50d nové štandardy v segmente Sports Activity Coupé, tak exteriérom ako aj interiérom.

EXKLUZÍVNE PRVKY BMW X6 M50d.

Dizajnové prvky

Dizajnové prvky v akcentovej farbe.

Špecifické lišty v spracovaní Ferric Grey vo vzduchových vstupoch širokého predného nástavca dodávajú BMW X6 M50d ešte impozantnejší zjav.
Read more
M Double-spoke style 468 M

20-palcové M kolesá Double-spoke style 468 M.

Tieto disky kolies z ľahkej zliatiny, dostupné ako doplnková výbava výlučne pre M Performance modely, podčiarkujú športový a exkluzívny charakter vozidla.
Read more
Kryty vonkajších zrkadiel

Kryty vonkajších zrkadiel v akcentovej farbe.

Aerodynamické kryty majú farebné spracovanie Ferric Grey. Ich tvar kladie iba minimálny odpor vzduchu.
Read more
Logo M

Logo M v spracovaní Dark Chrome.

Logo M v spracovaní Dark Chrome je elegantným spôsobom zvýraznenia faktu, že BMW X6 M50d patrí do rodiny automobilov M Performance.
Read more
Koncovky výfuku.

Hranaté koncovky výfuku.

Unikátny štýl koncoviek výfuku v spracovaní Black Chrome na oboch stranách zvýrazňuje dynamický zjav.
Read more
Označenie modelu

Označenie modelu v spracovaní Dark Chrome.

Špecifické označenie modelu na zadnej časti v akcentovej farbe zvýrazňuje príbuzenský vzťah BMW X6 M50d s modelmi BMW M.
Read more
Prahové lišty

Prahové lišty s označením modelu.

Exkluzívne hliníkové lišty s označením modelu vzbudia radostné očakávania u vodiča aj predného spolujazdca už pri otvorení dverí.
Read more

RADOVÝ NAFTOVÝ 6-VALEC M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO.

Radový naftový 6-valec M Performance TwinPower Turbo inšpiruje v BMW X6 M50d kombináciou výraznej dynamiky a obdivuhodnej efektivity. K jeho prvkom, ktoré to umožňujú, patrí napríklad trojstupňové prepĺňanie turbodúchadlami s variabilnou geometriou. Táto sofistikovaná pohonná jednotka reaguje mimoriadne spontánne. Už od nízkych otáčok má k dispozícii vysoký krútiaci moment a využiteľné pásmo otáčok motora je pozoruhodne široké. V číselnom vyjadrení to znamená výkon 280 kW (381 k) a krútiaci moment 740 Nm od 2000 do 3000 otáčok. Napriek akcelerácii z 0 na 100 km/h iba za 5,2 sekundy má kombinovaná spotreba hodnotu len 6,6 l/100 km pri emisiách CO₂ na úrovni 173 g/km. Vďaka technológii Blue Performance motor BMW X6 M50d štandardne spĺňa emisnú normu EU6.

M PERFORMANCE JAZDNÁ DYNAMIKA BMW X6 M50d.

Koncepcia jazdnej dynamiky BMW X6 M50d je vytvorená s dôrazom na výkon. Cieľom, spolu so zvýšením jazdných pôžitkov, je však aj zachovanie unikátnej miery komfortu. Vysoko presná ovládateľnosť a agilita sú výsledkom vyváženého vyladenia všetkých komponentov, ktoré sa vám pripomenie v každej zákrute. Inžinieri BMW M GmbH implementáciou rozsiahlych modifikácií podvozka aj riadenia zušľachtili charakter tohto exkluzívneho Sports Activity Coupé až do najmenšieho detailu.

 • Viac športu: Adaptívny M podvozok

  Adaptívny M podvozok sa postará o to, aby typická agilita BMW X6 dosiahla v prípade BMW X6 M50d ešte športovejší charakter. Obsahom tohto balíka výbavy je aj Dynamické riadenie tlmičov a vzduchové odpruženie zadných kolies, s naladením pre ostrejšie reakcie. Podstatným benefitom pre vodiča sú precíznejšie reakcie na jeho pokyny.

 • Viac agility: podvozkový balík Dynamic

  BMW X6 M50d dosahuje vďaka adaptívnemu podvozkovému balíku Dynamic maximálnu mieru agility, precíznosti a dynamiky v zákrutách aj pri prudkých zmenách smeru jazdy. Pozostáva z modelovo špecifických systémov Dynamic Performance Control a Dynamic Drive, ktoré garantujú neutrálne jazdné vlastnosti a minimalizujú bočné náklony karosérie v zákrutách.

 • Viac trakcie: BMW xDrive

  BMW X6 M50d je štandardne vybavené inteligentným pohonom všetkých kolies BMW xDrive aj systémom Performance Control, pre ešte vyššiu dynamiku, agilitu aj trakciu. Bez ohľadu na povrch cesty reaguje Sports Activity Coupé na každý pohyb volantom presnejšie, s nutnosťou oveľa menších korekcií. Pre dosiahnutie dynamiky, typickej pre vozidlá M Performance, bol pohon všetkých kolies naladený pre vyšší dôraz na zadnú nápravu.

Steptronic

VIAC ŠPORTU: 8-STUPŇOVÁ PREVODOVKA STEPTRONIC SPORT.

Silu motora v BMW X6 M50d prenáša 8-stupňová automatická prevodovka Steptronic Sport. Pre M Performance špecifické vyladenie programov radenia je presne prispôsobené sile pohonnej jednotky s mimoriadnym potenciálom. Radiace pádla na volante umožňujú radenie v športovom štýle. Prevodovka obsahuje aj funkciu Launch Control pre maximálnu akceleráciu z pokoja, ktorá poteší každého ambiciózneho vodiča. Kompaktná konštrukcia, nízka hmotnosť a dokonalá súhra prevodovky s funkciou Auto Start Stop sú takisto veľmi dôležitými predpokladmi optimalizácie spotreby paliva a redukcie emisií výfukových plynov.

RODINA M PERFORMANCE.

Ostrejší dizajn, zdokonalený podvozok, výkonný pohon. Automobily M Performance ideálne zjednocujú tieto tri elementy. Ako exkluzívna modelová rodina od BMW M GmbH kombinujú to najlepšie z každého jedného modelového radu s tým najlepším od BMW M, čím tvoria svoju vlastnú triedu.

Intenzifikovaná radosť z jazdy.

Spoznajte všetkých členov rodiny M Performance automobilov.

Spotreba paliva a emisie CO2.

 • Údaje o spotrebe paliva, emisiách CO₂ a spotrebe elektrickej energie závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Hodnoty spotreby boli stanovené v súlade s jazdným cyklom ECE.

  Dojazd závisí od množstva faktorov, predovšetkým od osobného vodičského štýlu, zvolenej trasy, počasia, použitia kúrenia/klimatizácie alebo predklimatizácie.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO₂ pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO₂ Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland.