CHOĎTE SVOJOU VLASTNOU CESTOU. A SVET VÁS BUDE NASLEDOVAŤ.

BMW ConnectedDrive služby a aplikácie v BMW X6.

Dôležitá počiatočná výhoda: s inovatívnou výbavou BMW ConnectedDrive ste vždy pripojení. So službami a aplikáciami máte priamy prístup k informáciám, zábave a online službám vo vozidle. Napríklad funkcia Real Time Traffic Information (RTTI) vám umožní vopred zistiť dopravnú situáciu na ceste. Online Entertainment poskytuje prístup k miliónom skladieb. A s núdzovým volaním BMW Emergency Call získate rýchlu pomoc v tiesňových situáciách.

CONNECTED DRIVE SERVICES.

Utrustningen BMW ConnectedDrive Services ligger till grund för de intelligenta BMW ConnectedDrive-funktionerna, som du kan använda under körning för att ta del av ett stort utbud av information, underhållning och tjänster.

Funktionerna ger t ex tillgång till platsrelaterad information som väder och nyheter, onlinesökning med Google och praktiska Office-funktioner. Dessutom kan individuella tjänster och funktioner som t ex reseguider och hotellguider användas utan smartphone via menyn ConnectedDrive.

I systemet ingår även bekväm, säker och obegränsad användning av utvalda smartphone-appar. Utrustningen BMW ConnectedDrive Services ger även tillgång till BMW ConnectedDrive Store, där du snabbt och lätt skaffar alla tjänster och appar du behöver. BMW ConnectedDrive Services erbjuder även en rad andra funktioner som ger dig nya upplevelser varje gång du kör din BMW.

  • BMW aplikácie

    Výbava Apps (Aplikácie) je platformou, ktorá umožňuje komfortné využitie smartfónových aplikácií vo vozidlách BMW. Aby mali zákazníci k dispozícii čo najviac aplikácií, tak BMW vyvíja nielen svoje vlastné, ako napríklad BMW Connected alebo BMW M Laptimer, ale tiež aktívne spolupracuje s partnermi ako Spotify, Napster, GoPro, Deezer a Audible, aby mohli byť ich aplikácie bezpečne využité vo vozidle. Stačí, ak pripojíte kompatibilný smartfón k vozidlu pomocou snap-in adaptéra, USB kábla alebo bezdrôtovo. Všetky funkcie aplikácií dokážete následne spravovať pomocou ovládača systému iDrive. Výber aplikácií, dostupných pre využitie vo vozidle, neustále narastá vďaka partnerstvu BMW s množstvom rozličných dodávateľov. Ďalšie informácie nájdete na adrese www.bmw.com/apps.*

    * Presné informácie o rozsahu a dostupnosti týchto služieb na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobný asistent mobility, ktorý zjednodušuje každodennú mobilitu a pomáha vodičovi dosiahnuť cieľ cesty načas a bez stresu. Všetky relevantné služby je zároveň možné ovládať kedykoľvek na diaľku cez iPhone alebo hodinky Apple Watch.
 

Ciele cesty, nájdené na internete alebo cez aplikácie ako Yelp, Apple Maps alebo Google Maps, je možné jednoducho a komfortne preniesť do BMW Connected s možnosťou priameho transferu do navigačného systému vozidla, jediným kliknutím. Stretnutia, vrátane adries a plánovaných časov príchodu, uložené v kalendári na iPhone, sa automaticky importujú do agendy mobility BMW Connected. V závislosti od aktuálnych miestnych podmienok a premávky BMW Connected vypočíta čas dojazdu, upozorní vodiča v dostatočnom predstihu a aj po zaparkovaní vozidla ho privedie peši až do finálneho cieľa. Ak nie je možné zabrániť meškaniu z dôvodu nepredvídateľných prekážok v premávke, alebo ak v blízkosti cieľa nie je voľné žiadne parkovacie miesto, používateľ môže odoslať cez BMW Connected textovú správu, ktorá informuje čakajúceho partnera na stretnutí o odhadovanom čase príjazdu, bez nutnosti fyzicky použiť telefón. Navyše, BMW Connected si postupne zapamätá časté ciele ciest a automaticky ich pridá do agendy mobility. Aplikáciu BMW Connected je možné stiahnuť z obchodu Apple App Store. *

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

ONLINE ZÁBAVA.

Ideálna hudobná skladba na každú situáciu, cestu a náladu. So službou Online zábava získate vo svojom BMW priamy a neobmedzený prístup k viac ako 22 miliónom hudobných titulov – a to dokonca aj bez toho, aby ste museli použiť smartfón či iné zariadenie. Je tu nepreberné množstvo skladieb pre vkus každého vodiča. Len čo sa spustí prehrávanie konkrétnej skladby, skladba sa automaticky stiahne na pevný disk vo vozidle.
V rámci ponuky služby Online zábava budete mať možnosť otvoriť si paušálny účet u niektorého z hudobných partnerov BMW, ako je napríklad Napster či rara. Táto služba je bez ďalších poplatkov dostupná v šiestich európskych krajinách: Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia, Taliansko, Španielsko a Holandsko.

BMW EMERGENCY CALL.

BMW Emergency Call (núdzové volanie) je systém, ktorý v prípade nehody automaticky nadviaže tiesňový telefonický hovor so strediskom integrovanej záchrannej služby 112. Núdzové volanie dokážete aktivovať aj manuálne, napríklad v prípade ak ste sa stali svedkom nehody a chcete privolať pomoc iným účastníkom premávky. Na území niektorých európskych krajín sa spolu s núdzovým volaním automaticky odošlú aj informácie o pozícii vášho vozidla, závažnosti kolízie a možných zraneniach posádky. Pre viac informácií kontaktujte vášho BMW predajcu.