CHOĎTE SVOJOU VLASTNOU CESTOU. A SVET VÁS BUDE NASLEDOVAŤ.

BMW ConnectedDrive služby a aplikácie v BMW X6.

Dôležitá počiatočná výhoda: s inovatívnou výbavou BMW ConnectedDrive ste vždy pripojení. So službami a aplikáciami máte priamy prístup k informáciám, zábave a online službám vo vozidle. Napríklad funkcia Real Time Traffic Information (RTTI) vám umožní vopred zistiť dopravnú situáciu na ceste. Online Entertainment poskytuje prístup k miliónom skladieb. A s núdzovým volaním BMW Emergency Call získate rýchlu pomoc v tiesňových situáciách.

Zistiť viac

CONNECTED DRIVE SERVICES.

Doplnková výbava ConnectedDrive Services tvorí základ pre využitie digitálneho asistenta osobnej mobility BMW Connected vo vozidle, ako aj pre funkcie BMW ConnectedDrive, ktoré poskytujú vodičovi množstvo informačných, zábavných a servisných služieb na cestách.

Ponuka zahŕňa prístup k miestnym informáciám o počasí, správam, ako aj k online vyhľadávaniu cez Google™ a k praktickým kancelárskym funkciám. Služby a funkcie, ako napríklad informácie o parkovaní, alebo cestovní a hoteloví sprievodcovia, sú prístupné priamo z vozidla bez nutnosti použiť smartfón, cez menu ConnectedDrive.

Zahrnutý je aj komfortný a neobmedzený prístup k smartfónovým aplikáciám. Výbava ConnectedDrive Services poskytuje aj prístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, v ktorom sa kedykoľvek dajú zakúpiť a rozšíriť služby a aplikácie, podľa individuálnych požiadaviek používateľa. Okrem spomenutých prvkov a funkcií ponúka výbava ConnectedDrive Services aj mnohé ďalšie, čím premení každú jazdu v BMW na zážitok. *

*Presné informácie o dostupnosti a rozsahu služieb a funkcií na Slovensku vám poskytne váš autorizovaný predajca BMW.

  • BMW aplikácie

    Výbava Apps (Aplikácie) je platformou, ktorá umožňuje komfortné využitie smartfónových aplikácií vo vozidlách BMW. Aby mali zákazníci k dispozícii čo najviac aplikácií, tak BMW vyvíja nielen svoje vlastné, ako napríklad BMW Connected alebo BMW M Laptimer, ale tiež aktívne spolupracuje s partnermi ako Spotify, Napster, GoPro, Deezer a Audible, aby mohli byť ich aplikácie bezpečne využité vo vozidle. Stačí, ak pripojíte kompatibilný smartfón k vozidlu pomocou snap-in adaptéra, USB kábla alebo bezdrôtovo. Všetky funkcie aplikácií dokážete následne spravovať pomocou ovládača systému iDrive. Výber aplikácií, dostupných pre využitie vo vozidle, neustále narastá vďaka partnerstvu BMW s množstvom rozličných dodávateľov. Ďalšie informácie nájdete na adrese www.bmw.com/apps.*

    * Presné informácie o rozsahu a dostupnosti týchto služieb na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

  • Microsoft Office 365

    Pracujte produktívne už cestou do práce. Vďaka dokonalej integrácii Microsoft Office 365 vo vozidle je k dispozícii možnosť neustále synchronizovať e-maily, kontakty a položky v kalendári s inými koncovými zariadeniami a pracovať na nich priamo – dokonca aj bez smartfónu. Zároveň máte možnosť zúčastňovať sa konferenčných hovorov Skype for Business, ku ktorým sa automaticky pripojíte jediným kliknutím.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobný asistent mobility, ktorý zjednodušuje každodennú mobilitu a pomáha vodičovi dosiahnuť cieľ cesty načas a bez stresu. Všetky relevantné služby je zároveň možné ovládať kedykoľvek na diaľku cez iPhone alebo hodinky Apple Watch.
 

Ciele cesty, nájdené na internete alebo cez aplikácie ako Yelp, Apple Maps alebo Google Maps, je možné jednoducho a komfortne preniesť do BMW Connected s možnosťou priameho transferu do navigačného systému vozidla, jediným kliknutím. Stretnutia, vrátane adries a plánovaných časov príchodu, uložené v kalendári na iPhone, sa automaticky importujú do agendy mobility BMW Connected. V závislosti od aktuálnych miestnych podmienok a premávky BMW Connected vypočíta čas dojazdu, upozorní vodiča v dostatočnom predstihu a aj po zaparkovaní vozidla ho privedie peši až do finálneho cieľa. Ak nie je možné zabrániť meškaniu z dôvodu nepredvídateľných prekážok v premávke, alebo ak v blízkosti cieľa nie je voľné žiadne parkovacie miesto, používateľ môže odoslať cez BMW Connected textovú správu, ktorá informuje čakajúceho partnera na stretnutí o odhadovanom čase príjazdu, bez nutnosti fyzicky použiť telefón. Navyše, BMW Connected si postupne zapamätá časté ciele ciest a automaticky ich pridá do agendy mobility. Aplikáciu BMW Connected je možné stiahnuť z obchodu Apple App Store. *

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

ONLINE ZÁBAVA.

Ideálna hudobná skladba na každú situáciu, cestu a náladu. So službou Online zábava získate vo svojom BMW priamy a neobmedzený prístup k viac ako 22 miliónom hudobných titulov – a to dokonca aj bez toho, aby ste museli použiť smartfón či iné zariadenie. Je tu nepreberné množstvo skladieb pre vkus každého vodiča. Len čo sa spustí prehrávanie konkrétnej skladby, skladba sa automaticky stiahne na pevný disk vo vozidle.
V rámci ponuky služby Online zábava budete mať možnosť otvoriť si paušálny účet u niektorého z hudobných partnerov BMW, ako je napríklad Napster či rara. Táto služba je bez ďalších poplatkov dostupná v šiestich európskych krajinách: Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia, Taliansko, Španielsko a Holandsko.

INTELLIGENT EMERGENCY CALL.

Ak sa stane nehoda, čas je mimoriadne dôležitý. Intelligent Emergency Call zavolá pomoc a v prípade nehody tak môže aj zachrániť životy. Nadviaže kontakt so špeciálne školenými operátormi v telefonickom centre, ktorí poskytnú podporu vám aj vašim pasažierom, až kým nedorazia na miesto záchranári. Títo pracovníci prvého kontaktu zároveň priamo dostanú dôležité informácie.