BMW X6 zadný pohľad z vtáčej perspektívy.

THE X6

DETAILY A VÝBAVY MODELU BMW X6

BMW X6 dokazuje svoju dominanciu na všetkých úrovniach. Vybavené technológiou budúcnosti, ako napríklad adaptívny M podvozok Professional alebo adaptívny vzduchový podvozok na oboch nápravách a balík xOffroad, ponúka jedinečnú dynamiku jazdy. Inovatívne technológie, ako je napríklad BMW mriežka chladiča Iconic Glow alebo BMW Laserlight s nezávislým dizajnom X, ukazujú svoj extravagantný a priekopnícky charakter. Najnovšia generácia asistenčných systémov BMW zaručuje najvyššiu úroveň bezpečnosti. V interiéri cestujúcich privítajú ďalšie prevratné prvky, ako napríklad držiaky na nápoje s reguláciou teploty alebo koncepcia ovládania v operačnom systéme BMW Operating System 7 s pôsobivým 12,3-palcovým dotykovým displejom. Status pro namiesto status quo.

Zistiť viac
THE X6DETAILY A VÝBAVY MODELU BMW X6

MODELY A VÝBAVY MODELU BMW X6.

Autorita má mnoho foriem.

xLine

BMW xLine prináša robustnú športovosť. V exteriéri vytvárajú výrazné dizajnové prvky nezameniteľný charakter X – rozpoznateľný dvojitou mriežkou hladiča a zadným nárazníkom v hliníkovom saténovom vzhľade, ako aj bočné prahy v hliníkovom saténovom vzhľade, ktoré tak tvoria dokonalý rám pre ďalšie dobrodružstvo.

BMW X6, xLine, konfigurácia.

BMW xLine prináša robustnú športovosť. V exteriéri vytvárajú výrazné dizajnové prvky nezameniteľný charakter X – rozpoznateľný dvojitou mriežkou hladiča a zadným nárazníkom v hliníkovom saténovom vzhľade, ako aj bočné prahy v hliníkovom saténovom vzhľade, ktoré tak tvoria dokonalý rám pre ďalšie dobrodružstvo.

 • Exteriér

 • Interiér

M Sport balík

Balík M Sport dodáva vozidlu ešte športovejší charakter. Okrem vylepšenia vzhľadu množstvom detailov v exteriéri a interiéri zaručuje balík M Sport ešte väčšiu radosť z jazdy. Adaptívny M podvozok, prevodovka Steptronic Sport, výfukový systém M Sport, M Sport brzdy a M aerodynamický balík, výrazne zlepšujú dynamické jazdné vlastnosti.

BMW X6m balík M Sport, konfigurácia.

Balík M Sport dodáva vozidlu ešte športovejší charakter. Okrem vylepšenia vzhľadu množstvom detailov v exteriéri a interiéri zaručuje balík M Sport ešte väčšiu radosť z jazdy. Adaptívny M podvozok, prevodovka Steptronic Sport, výfukový systém M Sport, M Sport brzdy a M aerodynamický balík, výrazne zlepšujú dynamické jazdné vlastnosti.

 • Exteriér

 • Interiér

BMW Individual

Možnosti výbavy BMW Individual posilňujú výrazný vzhľad BMW X6 s exkluzívnou povrchovou úpravou v kombinácii s jemnými koženými čalúneniami a interiérovými lištami.

BMW X6, BMW Individual, konfigurácia.

Možnosti výbavy BMW Individual posilňujú výrazný vzhľad BMW X6 s exkluzívnou povrchovou úpravou v kombinácii s jemnými koženými čalúneniami a interiérovými lištami.

 • Exteriér

 • Interiér

JAZDNÁ DYNAMIKA BMW X6.

Nejazdí, ale panuje.

Či už BMW X alebo BMW M, žiadny terén neujde špičkovému výkonu. S komponentmi jazdnej dynamiky ako je adaptívny M podvozok Professional v kombinácii s pohonom všetkých kolies xDrive, BMW X6 produkuje špičkový výkon v každom teréne. Zažite dominanciu v detailoch.

Detailný záber na M Sport výfukový systém BMW X6.

M Sport výfukový systém.

M Sport výfukový systém prináša zvuk, ktorý je možné nastaviť na ešte intenzívnejší pomocou tlačidiel jazdnej dynamiky v programoch SPORT a SPORT+, zatiaľ čo program orientovaný na komfort uprednostňuje diskrétnejšiu akustiku motora.
BMW X6 adaptívny M podvozok.

Adaptívny M podvozok.

Indikátor tlaku vzduchu v pneumatikách vždy zobrazuje presný tlak vzduchu a automaticky vás varuje v prípade poklesu tlaku. Systém využíva senzory na monitorovanie údajov pre každú pneumatiku a následne ich bezdrôtovo prenáša do riadiacej jednotky. Indikátor tlaku v pneumatikách je tak schopný zobraziť pomalú a rýchlu stratu tlaku vzduchu.
BMW X6 s detailným zobrazením M karbónových krytov vonkajších spätných zrkadiel.

M karbónové kryty vonkajších spätných zrkadiel.

M karbónové kryty vonkajších spätných zrkadiel zvýrazňujú silný, športový dizajn vozidla.
BMW X6 s detailným zobrazením M karbónových zadného spojlera.

M karbónový zadný spojler.

M karbónový zadný spojler zvýrazňuje silný, športový dizajn vozidla a výrazne znižuje neželaný aerodynamický zdvih zadnej nápravy.
BMW X6, interiér so zameraním na športové sedadlá.

Športové sedadlá pre vodiča a spolujazdca.

Dynamické a pohodlné: štandardné a individuálne nastaviteľné športové sedadlá pre vodiča a predného spolujazdca majú množstvo možností elektrického nastavenia, vrátane šírky operadla a uhla sklonu sedadla. Spolu s nastaviteľnou opierkou stehien poskytujú vyššie sedadlá a opierky vynikajúcu ergonómiu a lepšiu bočnú oporu pri rýchlom prejazde zákrut.
BMW X6 s pohonom všetkých kolies xDrive.

xDrive.

Inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive rozdeľuje pohonnú silu plynule a variabilne na predné a zadné kolesá pre maximálnu trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnú jazdu vo všetkých jazdných situáciách. Pre ešte lepšiu obratnosť dochádza k elektronickému rozdeľovaniu sily, čo pôsobí proti pretáčavosti a nedotáčavosti v zákrutách.
BMW X6, interiér so zameraním na off-road režimy.

xOffroad balík.

BMW X6 je vybavené balíkom xOffroad, ktorý vám umožní bezpečný a rýchly presun po cestách, ako aj po nespevnených povrchoch. Štyri voliteľné off-road režimy prispôsobujú pohon všetkých kolies xDrive ešte viac aktuálnemu jazdnému povrchu – pre ešte lepšiu trakciu na piesku, skalách, štrku alebo snehu.
BMW X6 interiér so zameraním na ovládač režimu jazdy.

Ovládač režimu jazdy.

Ovládač režimu jazdy ponúka vodičovi na výber štandardný režim COMFORT, režim ECO PRO zameraný na vyššiu úsporu paliva a režim SPORT pre dynamickejšiu jazdu. Nová interaktívna funkcia Adaptive Mode neustále nastavuje adaptívny podvozok, riadenie a prevodovku Steptronic podľa aktuálnej jazdnej situácie.

CHARAKTERISTICKÉ DIZAJNOVÉ PRVKY BMW X6.

Dominuje vášmu pulzu.

Na prvý pohľad ukazuje svalnatá karoséria BMW X6 nefalšovaný výkon 530 k v mohutnom 8-valcovom benzínovom motore BMW TwinPower Turbo. Jeho atletický dizajnový jazyk korunujú robustné 22“ M disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke spolu s ďalšími športovými detailmi. Doplnky výbavy, ako napríklad BMW mriežka chladiča Iconic Glow, BMW Laserlight s dizajnom X a panoramatická sklenená strecha Sky Lounge, vytvárajú ďalšie výrazné akcenty. Interiér je rovnako pôsobivý s exkluzívnymi dizajnovými prvkami, ako sú sklenené aplikácie CraftedClarity, športové sedadlá a ambientné osvetlenie.

Muž opierajúci sa o BMW X6 z bočnej perspektívy pred kulisami mesta.
Detailný pohľad na prednú časť BMW X6 s BMW mriežkou chladiča Iconic Glow z vtáčej perspektívy.

BMW mriežka chladiča Iconic Glow.

BMW mriežka chladiča Iconic Glow predstavuje pôsobivé vizuálne zvýraznenie. Vďaka inovatívnej technológii LED vlákien umožňuje senzačné stvárnenie bieleho svetla – napríklad počas jazdy alebo pri otváraní a zatváraní vozidla.
Detail BMW X6 so zameraním na laserové svetlá.

BMW Laserlight.

V režime diaľkových svetiel osvetľujú BMW laserové svetlá s jedinečným dizajnom X vzdialenosť až 500 m, čo je takmer dvakrát viac ako v prípade bežných svetlometov. Lepšia viditeľnosť v tme výrazne zvyšuje bezpečnosť. Modrý podpis X a nápis „BMW Laser“ podčiarkuje technologické štandardy vozidla.
Bočný pohľad na BMW X6 so zameraním na Welcome Light Carpet.

Welcome Light Carpet.

Funkcia Welcome Light Carpet premieta pred dvere vozidla grafiku s ambientným osvetlením a vytvára príjemné prostredie pri nastupovaní. Svetelný koberec uľahčuje vystupovanie v tme, vďaka čomu je ešte pohodlnejšie a bezpečnejšie.
Detailný pohľad na panoramatickú sklenenú strechu BMW X6.

Panoramatická sklenená strecha.

Po otvorení zabezpečuje panoramatická sklenená strecha prísun čerstvého vzduchu. Keď je zatvorená, vytvára jasnú, svetlom zaliatu atmosféru v interiéri. Otvára a zatvára sa úplne automaticky po stlačení tlačidla alebo pomocou kľúča od vozidla a je vybavená funkciou posuvu a zdvíhania, protislnečnou clonou a veterným deflektorom.
BMW X6 exteriér so zameraním na disky kolies z ľahkej zliatiny.

22“ M disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 742 M so zmiešanými pneumatikami.

22“ M disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke 742 M Jet Black, so zmiešanými pneumatikami, vpredu 9,5J x 22 s pneumatikami 275/35 R22, vzadu 10,5J x 22 s pneumatikami 315/30 R22.
BMW X6 kokpit s pohľadom na ambientné osvetlenie.

Ambientné osvetlenie.

Štandardné ambientné osvetlenie, vrátane ambientného obrysového osvetlenia v predných a zadných dverách, vytvára uvoľnenú, útulnú svetelnú atmosféru v interiéri. Funkcia Welcome Light Carpet osvetľuje priestor pred dverami vozidla pri nastupovaní a vystupovaní. K dispozícii je šesť stmievateľných svetelných vzorov v bielej, modrej, oranžovej, bronzovej, fialovej a zelenej farbe.
BMW X6 interiér so zameraním na sklenené aplikácie CraftedClarity.

Sklenená aplikácia CraftedClarity pre interiérové prvky.

Sklenené aplikácie CraftedClarity obsahujú ručne vyrobené sklenené prvky, ktoré vizuálne a hmatovo vylepšujú interiér. Detaily voliča prevodových stupňov, ovládača iDrive Controller a tlačidla Štart/Stop, sú vyrobené z jemného kryštálu.
Interiér s detailným pohľadom na panoramatickú sklenenú strechu BMW X6 Sky Lounge.

Panoramatická sklenená strecha Sky Lounge.

Panoramatická sklenená strecha Sky Lounge vytvára cez deň veľkorysý dojem z priestoru a v noci dodáva interiéru nevšednú atmosféru pomocou dizajnu, pozostávajúceho z vyše 15 000 svetelných prvkov. Navyše, ambientné osvetlenie sa nachádza aj na zadnej strane predných sedadiel. Svetelný dizajn a osvetlenie sedadiel ponúka výber šiestich rozličných farieb ambientného osvetlenia.

INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE BMW X6.

Budúcnosť na to čakala.

Vďaka BMW X6 vyzerá vodcovstvo veľmi jednoducho: s množstvom ultra moderných technológií a funkcií, ktoré umožňujú, aby bola každá cesta naplnená maximálnym možným komfortom. Inovatívne funkcie ako Digital Key, držiak na nápoje s reguláciou teploty alebo impozantný 12,3“ dotykový displej, vám pomôžu v každej situácii. A vďaka zábave na zadných sedadlách Professional, komfortným sedadlám s masážnou funkciou a odvetrávaním, spolu s balíkom Ambient Air, je v ponuke maximálne množstvo zábavy a regenerácie.

Detailný záber na balík pre batožinový priestor BMW X6.

Balík pre batožinový priestor.

Balík pre batožinový priestor obsahuje nielen flexibilné upevňovacie siete a posuvné a protišmykové koľajničky v batožinovom priestore, ale aj ohybnú sieť, ktorá sa dá pripevniť k rôznym okám a dá sa použiť aj ako nákupná taška.
Detail BMW interiéru so zameraním na držiak na nápoje s reguláciou teploty.

Držiak na nápoje s reguláciou teploty.

Držiaky na nápoje s reguláciou teploty.v stredovej konzole môžu individuálne chladiť alebo ohrievať uložené nápoje. Regulácia teploty sa aktivuje pomocou tlačidiel vľavo a vpravo. Ambientné osvetlenie tiež indikuje funkciu (modré pre chladenie alebo červené pre ohrievanie).
BMW X6 kokpit s pohľadom na Head-Up displej.

BMW Head-Up displej.

Farebný BMW Head-Up displej zobrazuje všetky informácie relevantné pre jazdu priamo do vášho zorného poľa, vďaka čomu sa môžete plne sústrediť na jazdu. Zobrazuje informácie ako aktuálna rýchlosť, navigačné pokyny, informácie o maximálnej povolenej rýchlosti, vrátane zákazu predchádzania, spolu s informáciami o telefóne a informačno-zábavnom systéme.
BMW X6 kokpit s pohľadom na BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s funkciou navigácie zahŕňa dve vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky: 12,3-palcový dotykový iDrive displej a plne digitálny 12,3-palcový prístrojový displej. BMW Operating System 7 sa dá riadiť aj ovládačom iDrive Touch Controller.
Detail BMW interiéru so zameraním na reproduktor.

Zvukový systém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System.

Zvukový systém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System s dvoma diamantovými výškovými reproduktormi poskytuje vynikajúcu, štúdiovú kvalitu zvuku na všetkých sedadlách vo vozidle. 20 starostlivo umiestnených reproduktorov s celkovým výkonom 1 500 W poskytuje fascinujúci zvukový zážitok. Jednotlivé reproduktory sú zvýraznené špecifickým osvetlením, ktoré opticky zvýrazňuje vynikajúcu kvalitu zvuku.
Detail BMW interiéru so zameraním na zábavu na zadných sedadlách Professional.

Zábava na zadných sedadlách Professional.

Zábava na zadných sedadlách Professional obsahuje dve samostatné 10,2“ farebné, naklápacie obrazovky s dotykovou funkciou a jednotku Blu-ray. Týmto spôsobom je možné počas jazdy využívať navigačné a internetové funkcie (ak existuje zmluva o využívaní mobilnej technológie). Súčasťou je aj port USB a pripojenia pre MP3 prehrávače, herné konzoly a slúchadlá (aj bezdrôtové).
BMW X6 close-up on Ambient Air Pakage fragrances.

Ambient Air Package.

Balík Ambient Air Package obsahuje funkciu rozptýlenia vône a funkciu ionizácie vzduchu. Môžete si vybrať z viacerých vôní. Dve z nich sa dajú použiť paralelne a zvoliť striedavo.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA A FUNKCIE KONEKTIVITY V BMW X6.

Priekopník dokonalosti.

Popri všetkých technológiách a funkciách, ako je napríklad BMW Head-Up displej, má BMW X6 stále viac ako dosť priestoru pre množstvo asistentov a služieb. Vybavené najnovšou generáciou BMW asistenčných systémov, ako je asistent cúvania alebo Driving Assistant Professional s asistentom riadenia a sledovania, vrátane podpory riadenia, upozornenia na lokálne nebezpečenstvo a varovanie pred vybočením z jazdného pruhu s aktívnou ochranou proti bočnému nárazu, zaručuje vždy maximálnu úroveň bezpečnosti. Vďaka inovatívnemu systému hlasového ovládania BMW Intelligent Personal Assistant sa môžete sústrediť na to, čo je nevyhnutné: čistá radosť z jazdy.

BMW X6 kokpit s pohľadom na Head-Up displej.
BMW X6 kokpit s pohľadom na BMW Intelligent Personal Assistant a Head-Up displej.

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hej, BMW. Kto si?“ Nebolo by úžasné, keby sa vaše BMW dodávalo s osobným asistentom? Komunikujte so svojim vozidlom pomocou funkcie BMW Intelligent Personal Assistant. Pozná vás, každý deň sa zlepšuje a pomôže vám v každej situácii. Môžete mu prideliť vlastné aktivačné slovo. Vysvetlí vám všetko o vašom vozidle a pomôže vám spoznať vaše BMW ešte lepšie.
BMW X6 kokpit s pohľadom na Connected Music na Head-Up displeji.

Connected Music.

Počúvajte svoju obľúbenú hudbu všade, kde ste. Vážnu hudbu na diaľnici, džez v mestskej premávke a pop pri pohodovej jazde. Connected Music vám umožní priamo streamovať až 30 miliónov skladieb bez obmedzení, prostredníctvom Spotify – hudobného partnera BMW – cez SIM kartu, inštalovanú vo vozidle.
BMW X6 kokpit s pohľadom na parkovací asistent Plus na Head-Up displeji.

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Okrem iného obsahuje systém Surround View, vrátane Top View, Panorama View, Remote View 3D, ako aj priečny parkovací asistent, systém Active Park Distance Control s funkciou núdzového brzdenia, Parkovací asistent s priečnym aj pozdĺžnym navádzaním a Asistent cúvania.
BMW X6 kokpit s pohľadom na Driving Assistant Professional na Head-Up displeji.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť v monotónnych a náročných situáciách v premávke. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent zmeny jazdného pruhu, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
Muž držiaci v ruke ConnectedPackage Professional.

ConnectedPackage Professional.

Concierge Service, Remote Services, Integrácia smartfónu vrátane prípravy pre Apple CarPlay a Android Auto, alebo In-Car Experiences? Prečo by ste si ich mali objednávať samostatne? Získajte ich všetky spolu! Balík výbavy Connected Package Professional vám umožní vychutnať si tieto služby od BMW ConnectedDrive a zároveň zdarma otestovať ďalšie služby.
BMW X6 technické údaje

BMW X6 TECHNICKÉ ÚDAJE

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW X6 M50i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,0–13,0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 272–295

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2 a spotreby elektrickej energie boli stanovené na základe predpísaného postupu merania VO (EÚ) 715/2007, vo verzii platnej k termínu typového schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlo so základnou výbavou vo verzii vyrobenej pre nemecký trh a uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rôzne rozmery diskov kolies a pneumatík, ktoré sú pre daný model k dispozícii.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily nájdete v smernici „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines“, ktorá je dostupná bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese „DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Nemecko a na https://www.dat.de/co2.

  Hodnoty už vychádzajú z novej smernice WLTP a sú prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. S ohľadom na dane z vozidiel alebo iné poplatky súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu líšiť od tu uvedených hodnôt.