BMW_OstaniDoma

#StaySafe

7 nápadov pre váš čas doma

#StaySafe7 nápadov pre váš čas doma
02.04.2020

Tieto naše tipy vám dodajú dennú dávku automobilovej zábavy aj keď ste medzi štyrmi stenami. Prosím zostaňte doma, zostaňte zdraví a aj takto prispejte svojím dielom k zastaveniu pandémie.

Zostávate doma bez každodenného kontaktu so svojím autom? Ak sa chcete chrániť pred koronavírusom a zabrániť šíreniu infekcie, zostať doma je najrozumnejšou a najlogickejšou vecou, ktorú vôbec môžete urobiť. Počas tohto času vás nechceme opustiť, preto sme vymysleli nápady a aktivity, ktoré udržia milovníkov áut a fanúšikov BMW v dobrej spoločnosti, napriek tomu, že sú v karanténe. V tomto zmysle: Zostaňte doma a buďte solidárni!
BMW Slovak

Kliknite pre priamy prístup k tipom pre váš čas doma

    

1. Získať BMW na vašu obrazovku
2. Radosť z počúvania: nový BMW Podcast
3. Dozvedieť sa o BMW namiesto jeho riadenia
4. Preteky na virtuálnom okruhu
5. Ako si upiecť BMW
6. Automobilový soundtrack na gauč
7. BMW pozadie pre smartfóny

Vieme, že teraz existujú dôležitejšie témy debát než autá a mobilita. Pre BMW ako globálne aktívnu značku je zdravie našich zákazníkov, fanúšikov a zamestnancov najvyššou prioritou. Na základe toho budeme aj konať, so sebaistotu a solidaritou. Ešte stále sme tu, aby sme robili to, čo vieme najlepšie: Prinášať vám radosť a rozjasniť váš deň, dokonca aj v týchto časoch. Spoločne toto všetko zvládneme. Buďte zdraví.

__________

BMW “Mission Impossible”
02.04.2020

Získať BMW na vašu obrazovku

Ak sa nechcete vzdať typickej melódie klasického radového šesťvalca BMW alebo turbomotora BMW M ani v časoch korony, máme pre vás skvelý nápad: Nájdite si na streamovacích službách filmové klasiky, v ktorých si zahrali aj autá BMW – napríklad viaceré filmy zo série „Mission: Impossible“. Tajný agent Ethan Hunt, ktorého stvárnil Tom Cruise, sa s modelmi BMW M veľmi nemazná. Alebo si pozrite akčné klasiky ako „Ronin“, „The Transporter“, prípadne filmy o Jamesovi Bondovi ako napríklad „Zajtrajšok nikdy neumiera“ alebo „Zlaté oko“. Prajeme vám veľa zábavy pri sledovaní!

Zistiť viac

__________

BMW Podcast dievča so smartfónom
02.04.2020

Radosť z počúvania: nový BMW Podcast

Tá radosť z jazdy je priam počuteľná! Vyložte si nohy, dajte sa do pohody a ponorte sa do sveta BMW. Nový BMW Podcast je dobrodružstvom, ale zároveň víziou budúcnosti pre vaše uši.

 

➜ Spotify
➜ iTunes
➜ Google Podcast
➜ AudioNow
➜ Deezer
➜ Stitcher
➜ Castbox

Zistiť viac

__________

BMW obličky BMW logo
02.04.2020

Dozvedieť sa o BMW namiesto jeho riadenia

Domáci relax môže byť dobrý a príjemný, vaša sivá mozgová hmota by však nemala príliš spohodlnieť. A preto si rozšírte svoje vedomosti o BMW. Od významu loga BMW, cez históriu mena a prezývky, až po výslovnosť BMW v iných krajinách – po prečítaní týchto bmw.com článkov už nikdy nikto netromfne vaše znalosti o BMW.

Zistiť viac

__________

BMW simracing virtuálny pretekársky okruh
02.04.2020

Preteky na virtuálnom okruhu

Máte už za sebou prvú hrubú knihu a túžite po zmene? Nechcete sa však pri tom vzdať svojho milovaného BMW? Naše odporúčanie: Zvoľte sú tú správnu pretekársku hru a váš obľúbený BMW model, utiahnite si bezpečnostné pásy a dupnite na plyn. Tipy, ktoré vám poskytne tento gaming profík, vám umožnia hneď od štartu dosahovať skvelé časy.

Zistiť viac

__________

Recept na BMW tortu
02.04.2020

Ako si upiecť BMW

Škôlky aj školy sú zatvorené – čo teraz? Home office pre mnohých rodičov znamená, že si musia poradiť s prácou aj s deťmi súčasne. A čo takto si skombinovať zábavu s prípravou jedla a upiecť si svoje vlastné BMW? Máme pre vás recept na automobilovú tortu. Pripraviť sa, pozor, štart!

Zistiť viac

__________

Automobilový soundtrack na gauč
02.04.2020

Automobilový soundtrack na gauč

Hudba patrí k jazde autom tak, ako maslo patrí na chlieb. A aj keď zostáva vaše vozidlo v garáži a vy na gauči, ešte stále môžete mať pocit, že ste na cestách. Vybrali sme pre vás 70 najlepších songov za volant, aby ste si mohli zašoférovať aj doma. Alebo môžete vyskúšať svoje reproduktory pomocou nášho profesionálneho testu. Takže poriadne pridajte hlasitosť a užite si jazdu!

Zistiť viac

__________

BMW Vision M Next pozadie na plochu
02.04.2020

BMW pozadie pre smartfóny

Priznajte si to: Aj keď ste v karanténe, mobil máte v ruke dosť často. Tak prečo nezabojujete s nudou a nezaobstaráte si nové pozadie na plochu displeja BMW Vision M Next? A už keď ste pri tom, môžete si stiahnuť aj príslušnú 3D tlačovú šablónu a sledovať, ako vaša 3D tlačiareň vytvára vašu vlastnú BMW dekoráciu, vrstvu po vrstve.

Zistiť viac

Poraba goriva in emisije CO₂.

  • Disclaimer reference invalid