BMW iX3

NOVÉ BMW IX3.

Zažite budúcnosť s novým BMW iX3.

NOVÉ BMW iX3.Zažite budúcnosť s novým BMW iX3.

Koncept BMW iX3, ktorý je základom pre nadchádzajúce BMW iX3, ponúka pohľad na rozširovanie modelovej rady v tejto oblasti.


Prvý model značky BMW, ktorý bude poháňaný výlučne elektrickou energiou, bude plnohodnotné Sports Activity Vehicle (SAV) – bez kompromisov v oblasti funkčnosti a pohodlia.

Koncept BMW iX3 podčiarkuje odhodlanie skupiny BMW naďalej posilňovať svoje vedúce postavenie v oblasti elektrickej mobility.


Rozšírenie ponuky našich vozidiel, ktoré ponúkajú lokálnu mobilitu bez emisií, je jednou z ústredných oblastí činnosti definovaných v technologických oblastiach automatizácie, prepojenia, elektrifikácie a služieb (ACES), v ktorých spoločnosť pôsobí ako motor transformácie sektora mobility.

Zistiť viac

BUDÚCNOSŤ JE ELEKTRICKÁ.

BMW iX3

Piata generácia technológie BMW eDrive.

Medzi novinky predstavené v koncepte BMW iX3 patrí piata generácia technológie BMW eDrive. Kľúčovou výhodou tejto technológie elektrického pohonu budúcnosti je spojenie elektrického motora, prevodovky a výkonovej elektroniky do nového samostatného komponentu elektrického pohonu. Systém elektrického pohonu piatej generácie navyše obsahuje nové a výkonnejšie batérie. Tento nový balík technológií prináša výrazný pokrok z hľadiska výkonovej charakteristiky, prevádzkového rozsahu, hmotnosti, batožinového priestoru a flexibility – a bude mať svoj debut v čisto elektricky poháňanom SAV.

Zistiť viac
BMW iX3

Flexibilná architektúra umožňuje trvalo udržateľnú mobilitu.

Aby bolo možné tento potenciál využiť, architektúry vozidiel súčasných a budúcich modelov od všetkých značiek spoločnosti umožnia integráciu rôznych variantov pohonných systémov. Týmto spôsobom bude spoločnosť BMW Group schopná uspokojiť stále rastúcu potrebu elektrifikovaných vozidiel s množstvom rôznych variantov prispôsobených špecifickým požiadavkám. BMW X3, na ktorom je koncepčné vozidlo založené, je jedným z prvých modelov, ktorých architektúra túto flexibilitu preukazuje. BMW Concept iX3 je navyše vybavený špeciálne vyvinutým pomocným rámom zadnej nápravy a špecifickou integráciou podvozku.

Zistiť viac

The iX3.

BMW Concept iX3 demonštruje spojenie všestrannej radosti z jazdy, ktorou sú modely BMW X preslávené a hnacieho pohonu úplne bez lokálnych emisií. Verzia piatej generácie elektromotora vyvinutého pre toto SAV generuje maximálny výkon viac ako 200 kW/270 k. Podobne aj vysokonapäťová batéria špecifická pre daný model má čistú kapacitu viac ako 70 kWh, čo je dostačujúce na to, aby elektrický dojazd tohto SAV dosahoval viac ako 400 kilometrov v cykle WLTP.
BMW iX3
Händler

NÁJDITE SI SVOJHO BMW I PREDAJCU

Predajca modelov BMW i vás veľmi rád bude kontaktovať.

NÁJDITE SI SVOJHO BMW I PREDAJCU

Predajca modelov BMW i vás veľmi rád bude kontaktovať.