THE PRIVATE COLLECTION BY BMW.

THE PRIVATE COLLECTION. BY BMW

Exkluzívna predpremiéra noviniek BMW Group. 22. 6. - 27. 6. 2021, Danubiana, Bratislava-Čunovo

THE PRIVATE COLLECTION. by BMW Exkluzívna predpremiéra noviniek BMW Group. 22. 6. - 27. 6. 2021, Danubiana, Bratislava-Čunovo

Srdečne Vás pozývame na exkluzívne podujatie THE PRIVATE COLLECTION by BMW. Staňte sa súčasťou budúcnosti mobility na predpremiére horúcich noviniek BMW.

Zavítajte do spoločnosti vizionárskych priekopníkov novej éry s výnimočným dizajnom, najmodernejšou technológiou a mohutnou akceleráciou. Zoznámte sa s plne elektrickým BMW iX, s úplne novým dynamickým BMW radu 4 Gran Coupé, ako aj s novým mimoriadne agilným BMW radu 2 Coupé a ďalšími lahôdkami z divízie BMW M a BMW Individual. Využite túto jedinečnú príležitosť a získajte exkluzívne “zákulisné” informácie o produktových novinkách zo sveta BMW od produktových špecialistov.
 
Vašu pozornosť upúta aj umením nabitá novinka – MINI JCW Convertible a extravagantne luxusné BMW L7 (E38) Karl Lagerfeld v prevedení BMW Individual.

Tešiť sa môžete aj na chuťovky z divízie BMW Motorrad a Rolls Royce.

Na svoje si príde tiež každý milovník priemyselného dizajnu a moderného umenia v dych berúcej expozícii múzea moderného umenie Danubiana.

Dátum: 22. 6. - 27. 6. 2021
Čas: 10:00 - 18:00 hod.
Miesto: Danubiana Meulensteen Art Museum, Bratislava-Čunovo, Vodné dielo, Slovensko
GPS: N 48.034237, E 17.232605

Pre vstup do galérie je nutná registrácia každého účastníka. Vašu registráciu odošlite čím skôr, nakoľko je kapacita podujatia limitovaná. Po úspešnej registrácii Vám zašleme mailom potvrdenie spolu s elektronickou vstupenkou na podujatie.

Zistiť viac

DANUBIANA MEULENSTEEN ART MUSEUM.

Necelých 20 km južne od hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy sa nachádza jedno z najromantickejších múzeí moderného umenia v Európe – Danubiana Meulensteen Art Museum. Jeho zakladateľmi sú holandský zberateľ a podporovateľ umenia Gerard Meulensteen z Eindhovenu a slovenský galerista Vincent Polakovič.

Od svojho otvorenia roku 2000 múzeum uskutočnilo desiatky výstav najprestížnejších osobností slovenskej, európskej a svetovej výtvarnej scény.

Pozrite si video z BMW Private Collection by BMW z predchádzajúceho ročníka:

Zistiť viac