THE PRIVATE COLLECTION BY BMW.

THE PRIVATE COLLECTION BY BMW

Exkluzívna predpremiéra noviniek BMW Group.
28. 5. - 2. 6. 2024, Danubiana, Bratislava-Čunovo

THE PRIVATE COLLECTION by BMW Exkluzívna predpremiéra noviniek BMW Group. <br>28. 5. - 2. 6. 2024, Danubiana, Bratislava-Čunovo</br>

 

Srdečne Vás pozývame na exkluzívne stretnutie s umením, najmodernejšími technológiami, sebaistým dizajnom, dychberúcim výkonom a mimoriadnou efektivitou automobilov z dielne BMW Group. V unikátnej atmosfére jedného z najromantickejších múzeí moderného umenia v Európe – Danubiana Meulensteen Art Museum pre Vás odhalíme naše najnovšie a najpokrokovejšie modely spolu s vozidlami, ktoré prezentujú smerovanie mobility budúcnosti.

 

Využite príležitosť a v absolútnej predpremiére sa exkluzívne zoznámte s hlavnými hviezdami podujatia v Closed Room režime s limitovaným počtom miest– s úplne novým BMW X3 a úplne novým BMW M5 Sedan.

 

Okrem nich spoznáte aj nové modely BMW Group ako ultimatívne BMW XM 50e, nekompromisné BMW X5 50e, športovo slobodné BMW M4 Cabrio.

Fanúšikov elektromobility poteší čisto elektrické MINI CountrymanBMW iX1BMW radu i5 Touring v podmanivej červenej farbe a dynamicky komfortné BMW i7 M70.

Jasným signálom revolúcie v segmente elektromobility sú koncepčné modely priamo z mníchovského BMW Welt -  BMW Vision M Next a BMW Vision Connected, ktoré vám predstavíme v jedinečnej slovenskej premiére


Zažite vznešenosť umenia a začiatok novej éry mobility v Danubiane.

 

Dátum: 28. 5.2024 - 2. 6. 2024
Čas: 10:00 - 18:00 hod.
Miesto: Danubiana Meulensteen Art Museum, Bratislava-Čunovo, Vodné dielo, Slovensko
GPS: N 48.034237, E 17.232605


Berte prosím na vedomie, že počet účastníkov je odmedzený. Súčasťou potvrdzovacieho emailu je taktiež registrácia na vstup na Closed Room. Pri vstupe na podujatie je nutné preukázať sa potvrdením o registrácii (QR kód) a registrácii na Closed Room (QR kód).

Zistiť viac

DANUBIANA MEULENSTEEN ART MUSEUM.

Necelých 20 km južne od hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy sa nachádza jedno z najromantickejších múzeí moderného umenia v Európe – Danubiana Meulensteen Art Museum. Jeho zakladateľmi sú holandský zberateľ a podporovateľ umenia Gerard Meulensteen z Eindhovenu a slovenský galerista Vincent Polakovič.

Od svojho otvorenia roku 2000 múzeum uskutočnilo desiatky výstav najprestížnejších osobností slovenskej, európskej a svetovej výtvarnej scény.

Pozrite si video z BMW Private Collection by BMW z predchádzajúceho ročníka:

Zistiť viac