BMW 7 a M4

NESPÚTANÝ VÝKON.

BMW M

OSLÁVTE S NAMI 50 ROKOV BMW M. TERAZ 50 BMW INDIVIDUAL LAKOV ZA ŠPECIÁLNU CENU.

NESPÚTANÝ VÝKON. OSLÁVTE S NAMI 50 ROKOV BMW M. TERAZ 50 BMW INDIVIDUAL LAKOV ZA ŠPECIÁLNU CENU.

Modely BMW M predstavujú technickú dokonalosť, emotívny športový charakter a exkluzívny dizajn. Technológie využívané v motoršporte, vysokovýkonné motory, M Sport podvozok a vyladenie typické pre M, to všetko stojí za vynikajúcimi jazdnými parametrami, vďaka ktorým sa vám v dynamickom kokpite okamžite zrýchli tep. BMW M je garanciou maximálnej jazdnej dynamiky a čistej radosti z jazdy.

 

Divízia BMW M GmbH v týchto mesiacoch spolu s celosvetovou komunitou BMW M oslavuje 50 rokov svojej existencie v podobe veľkolepých podujatí predstavujúcich výnimočné inovácie nových modelov. BMW Slovensko organizovalo pri tejto príležitosti exkluzívne podujatie THE PRIVATE COLLECTION by BMW: 50 JAHRE BMW M, ktoré sa uskutočnilo v dňoch 21. – 26. júna 2022 v priestoroch múzea moderného umenia Danubiana.

 

V jubilejnom roku je pre modely BMW v ponuke široká paleta historických lakov z rodiny BMW Individualako Dakar Yellow, Daytona Violet metallic, Macao Blue metallic alebo Imola Red za špeciálnu cenu.

 

Zistiť viac

TO NAJLEPŠIE S BMW M760e xDRIVE SEDAN:

BMW M760e xDrive Sedan G70 M Performance balík BMW Individual dvojfarebná metalíza Black Sapphire Dravite Grey predobočný pohľad muž s nabíjacím káblom pri nabíjacej stanici
BMW radu 7 Sedan G70 ICE 740i M Sport balík metalíza Frozen Deep Grey predný pohľad

BMW Crystal Iconic Glow svetlomety.

Ikonický predný dizajn. Krištáľové predné svetlomety BMW Iconic Glow s prvkami zo Swarovski krištáľov a osvetlené kontúry obličiek vyžarujú silnú osobnosť.

Interiér vzadu BMW Theatre Screen BMW M760e xDrive Sedan G70

Luxusný priestor pre zadných pasažierov.

Pocit ako keby ste vstúpili do VIP salónika, sa dostaví okamžite po nasadnutí. 31,3-palcová obrazovka BMW Theatre Screen s integrovaným Amazon Fire TV vzadu, spolu s komfortnými sedadlami, premení každú cestu na zážitok ako v kine.** Súčasťou všestranne exkluzívneho prostredia sú aj detaily ako napríklad reproduktory integrované vo dverách a koberec s vysokým vlasom.

BMW M8 Competition Coupé F92 LCI Facelift 2022 Interiér M karbónové škrupinové sedadlá

Grand Enterance.

Automatické dvere extrémne zvyšujú pohodlie nastupovania a vystupovania. Ak si to prajete, dvere vášho BMW sa dajú otvárať a zatvárať plne automaticky. Na automatické otvorenie a zatvorenie dverí môžete využiť ovládacie panely na dverách, aplikáciu My BMW, kľúč od vozidla alebo dotykový iDrive displej. Možné je aj hlasové ovládanie.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW

TO NAJLEPŠIE Z BMW M4:

BMW M4 Competition Coupé stanovuje výkonový vrchol pre M automobily BMW radu 4 Coupé. Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo s výkonom 510 koní a množstvo technológií pohonu aj podvozka, odvodených od motoršportu, dodávajú tomuto športovému kupé pre M typickú jazdnú dynamiku na najvyššej možnej úrovni.

BMW M4 Competition Coupé G82 2020 Sao Paulo Yellow bočný pohľad
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M xDrive

M xDrive.

M xDrive s Aktívnym M diferenciálom garantuje maximálnu možnú trakciu a jazdnú dynamiku pre každodennú jazdu aj na pretekársku trať. Doplnková M špecifická technológia kombinuje typickú agilitu zadného pohonu s ovládateľnosťou pohonu všetkých kolies. Môžete si zvoliť spomedzi nastavení pohonu 4WD, 4WD Sport a – v režime vypnutia DSC – 2WD.
BMW M4 Coupé G82 2020 radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo detailný pohľad

Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo.

Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo s výkonom 510k disponuje mimoriadnym ťahom a výrazným charakteristickým M zvukom. Dve mono-scroll turbodúchadlá, priame vstrekovanie paliva High Precision Injection a plne variabilný manažment ventilov prispievajú k dosiahnutiu vynikajúceho výkonu.

BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M karbónové škrupinové sedadlá interiér

M karbónové škrupinové sedadlá.

M karbónové škrupinové sedadlá s osvetleným logom M4 kombinujú ľahkosť a pretekársky charakter škrupinových sedačiek s funkčným rozsahom M Sport sedadiel. Ich tvarovanie zabezpečí dokonalú bočnú oporu a excelentný komfort na dlhé trate. Sú kompatibilné aj s viacbodovými pásmi, a teda plne vhodné na preteky.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW

BMW FINANCIAL SERVICES.

BMW FINANCIAL SERVICES.

Ponuky leasingu, úveru, ceny a poistné produkty od BMW Financial Services.

Vaše nové BMW je na dosah ruky. Potrebujete už iba dokonalé riešenie financovania s na mieru šitými možnosťami lízingu, úveru a poistenia. Preskúmajte naše atraktívne ponuky pre BMW lízing, BMW úver a BMW poistenie – a využite množstvo výhod a benefitov od BMW Financial Services.

Spotreba elektrickej energie a emisie CO2 pre BMW M4 a pre BMW 760e xDrive.

Spotreba elektrickej energie a emisie CO2 pre BMW M4 a M760e xDrive.


BMW M4 Competition Coupé s pohonom M xDrive:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,1–10,0
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 230–227


BMW M760e xDrive*:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): –1.2–1.1
Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): –28–25

* predbežné hodnoty.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

Bližšie informácie o ponuke žiadajte u Vášho predajcu BMW. Zmeny vyhradené. Obrázky sú ilustračné. Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Všetky ceny sú vrátane DPH, pokiaľ nie je uvedené inak.

Zistiť viac