BMW Concept 4 Forbidden Red, exteriérový dizajn, trojštvrťový predný pohľad počas jazdy

VIAC HRÁN. VIAC CHARAKTERU.

BMW Concept 4.

Fascinácia tvarom coupé: možno tá najúžasnejšia charakteristika značky BMW. Koniec koncov, nič nestelesňuje lásku k športovej a dynamickej jazde v kombinácii s jedinečnou eleganciou tak, ako coupé. Práve toto nadšenie viedlo k zrodeniu BMW Concept 4. Jeho mimoriadne emotívny dizajn kombinuje nielen všetky vlastnosti a hodnoty originálneho BMW Coupé, ale súčasne ich sebavedomým spôsobom reinterpretuje. Ako nezameniteľný vrchol píše pôsobivá BMW dvojitá mriežka chladiča s filigránskym dizajnom a tajomnou hĺbkou, spolu s perfektným a dokonalým lakom, novú kapitolu príbehu dynamických kupé.

Zistiť viac
VIAC HRÁN. VIAC CHARAKTERU.BMW Concept 4.

  FASCINÁCIA VO SVOJEJ NAJVÁŠNIVEJŠEJ PODOBE

  Najvýraznejšie prvky BMW Concept 4.

  Vertikálna BMW dvojitá mriežka chladiča s prvkami zrkadlového kryštálu BMW Concept 4 Forbidden Red

  SEBAVEDOMÉ. NA PRVÝ POHĽAD.

  Výrazná, vertikálna dvojitá mriežka chladiča BMW Concept 4 okamžite priťahuje pozornosť ako charakteristický prvok a zostáva v centre pozornosti ako nesporné vyhlásenie. Ako vzácny šperk dominuje celej prednej časti vozidla. Jej prepracované detaily zároveň vo vnútri vytvárajú mimoriadnu hĺbku a exkluzivitu. Horizontálne prvky zrkadlového kryštálu sú integrované do vetracej mriežky ako klenoty a vytvárajú špeciálne efekty pri pohľade z akéhokoľvek uhla. Jemná sieť a prívody vzduchu, ktoré sú viditeľné len pri detailnom skúmaní, sú zložené z mnohých opakovaní čísla 4. Vďaka jemnému a exkluzívnemu charakteru vytvára tento mimoriadny prvok vzrušujúci a pôsobivý kontrast k dynamickému dizajnovému jazyku celej prednej časti vozidla.

  Emocionálny dizajnový jazyk BMW Concept 4 Forbidden Red, dizajn exteriéru, bočný pohľad

  ESENCIA VÁŠNE.

  Dizajnový jazyk BMW Concept 4 demonštruje typické proporcie BMW ultramoderným a extrémne emotívnym spôsobom: plynulé, dynamické a elegantné. Esencia BMW coupé. Vďaka svojej plochej a nízkej polohe na ceste je atletická karoséria vozidla zvýraznená objemne tvarovaným blatníkom zadného kolesa, svalnatou líniou ramien a veľkými trojrozmernými diskami kolies z ľahkej zliatiny. Výrazná zadná časť s výraznými povrchmi podčiarkuje solídny postoj spolu so širokou líniou ramien a úzkymi LED svetlami.

  Vzrušujúca farba karosérie Forbidden Red BMW Concept 4, exteriérový dizajn, pohľad z vtáčej perspektívy

  VYTÚŽENÝ CHARAKTER.

  Vzrušujúci lak Forbidden Red podčiarkuje charakter a dynamiku BMW Concept 4 a dodáva mu mimoriadne elegantný a estetický vzhľad. Lak nanesený v piatich vrstvách vytvára výsledok, ktorý rozpráva svoj vlastný príbeh. Vďaka fascinujúcim odtieňom a pôsobivej hĺbke zvýrazňuje táto dokonalá červená emotívne povrchy a dodáva im mimoriadne dynamický charakter. Svetlo spôsobuje, že sa krivky rozžiaria v sýtej, jasne červenej farbe, zatiaľ čo tiene zahaľujú kontúry a povrchy v odtieňoch od tmavočervenej až po čiernu. Len zriedkavo dosahuje predvedený lak takú dokonalú symbiózu medzi športovým duchom a elegantnou krásou.

  NOVÝ TYP VZRUŠENIA.

  Najvýraznejšie dizajnové prvky BMW Concept 4.

  Nič nie je atraktívnejšie ako čistá radosť z jazdy. BMW Concept 4 to demonštruje každým milimetrom svojich športových proporcií, redukovaným dizajnovým jazykom a výnimočným lakom Forbidden Red. Jasným príkladom toho, že nejde o konvenčné kupé, je predovšetkým exkluzívna vertikálna BMW dvojitá mriežka chladiča, ktorá popri úzkych otvorených LED svetlometoch s laserovým svetlom upriamuje pozornosť na prednú časť vozidla. Druhý pohľad odhaľuje číslo 4 v dvojitej mriežke chladiča za horizontálnymi dekoratívnymi prvkami zo zrkadlového kryštálu; zdá sa, akoby sa toto číslo opakovalo v nekonečnom rade a je aj súčasťou modernej interpretácie bočných prívodov vzduchu. Elegantnú stránku zvýrazňujú úzke spätné zrkadlá z lešteného hliníka. Predĺžená línia strechy a atletická línia ramien spolu s úzkymi, trojrozmernými zadnými svetlami a pôsobivým čiernym difúzorom dodávajú zadnej časti mimoriadne atraktívny a športovo-estetický vzhľad.
  BMW Concept 4 Forbidden Red, dizajn exteriéru, trojštvrťový predný pohľad
  BMW dvojitá mriežka chladiča BMW Concept 4 Forbidden Red dizajn exteriéru
  Video BMW Concept 4 Forbidden Red dizajn exteriéru
  BMW Concept 4 Forbidden Red, dizajn exteriéru, trojštvrťový zadný pohľad
  BMW Concept 4 Forbidden Red, dizajn exteriéru, trojštvrťový predný pohľad
  BMW dvojitá mriežka chladiča BMW Concept 4 Forbidden Red dizajn exteriéru
  Video BMW Concept 4 Forbidden Red dizajn exteriéru
  BMW Concept 4 Forbidden Red, dizajn exteriéru, trojštvrťový zadný pohľad

  DIZAJN, KTORÝ UCHVÁTI. DYNAMIKA, KTORÁ VZBUDZUJE TÚŽBU.

  BMW Concept 4 Forbidden Red, dizajn exteriéru, predný pohľad
  BMW Concept 4 Forbidden Red, dizajn exteriéru, bočný pohľad
  BMW Concept 4 Forbidden Red, dizajn exteriéru, zadný pohľad

   

   

  PROCES DIZAJNU.

  BMW Concept 4, proces dizajnu, nákres na obrazovke
  BMW Concept 4, proces tvorby dizajnu na obrazovke
  BMW Concept 4, proces dizajnu, detail prototypu
  BMW Concept 4, proces dizajnu, meranie prototypu