RODENÝ DIVOCH.

Úplne nové BMW Concept Z4.

RODENÝ DIVOCH.

Úplne nové BMW Concept Z4.

RODENÝ DIVOCH.Úplne nové BMW Concept Z4.

Neobmedzená sloboda spojená s bezhraničnou radosťou z jazdy: Úplne nové BMW Concept Z4 rúca všetky konvencie a vytvára novú dimenziu otvorenosti. Tento roadster vznikol, aby splynul s cestou a z jeho dizajnu vyžaruje sila a športovosť, pri pohľade z každej strany. Tento roadster nepozná žiadne limity a každú ďalšiu jazdu premení na zážitok z nespútanej radosti.

VYFARBITE SA.

Tento roadster nepozná konvencie. Úplne nové BMW Concept Z4 opúšťa status quo a pôžitky z jazdy dvíha na úroveň, kedy sa stávajú životným postojom. Jeho exteriérová farba Energetic Orange pomáha dokonalo vykresliť každú jednu svalnatú krivku a priťahuje pozornosť pri pohľade z každej strany. Ploché a dozadu posunuté predné partie, spolu s nízkou pozíciou nad cestou, naznačujú nedočkavú ochotu vyraziť vpred a športové ambície. Vozidlo splýva s asfaltom a je pripravené objavovať nové trasy. Vždy s jedným a tým istým cieľom: radosť z jazdy.

„BMW Concept Z4: Toto je absolútna sloboda na štyroch kolesách.“
Adrian van Hooydonk, riaditeľ dizajnu BMW Group.

JAZDA ZA SLOBODOU.

Úplne nové BMW Concept Z4 je na prvý pohľad neskrotne otvorené. Je to roadster so silným charakterom, nápadným exteriérom a vysokým sebavedomím. Z každého jeho detailu vyžaruje športovosť a túžba po slobode. Veľké vzduchové vstupy na prednej časti a nápadné vzduchové výstupy na prednej kapote si priam pýtajú rýchlosť a prúdenie povetria. A tento dojem budia aj nízko posadené obličky s novou športovou šesťuholníkovou mrežou a výplňou. Úplne nové BMW Concept Z4 – nezávislosť v tej najcieľavedomejšej forme.

 

NASADNÚŤ A VYRAZIŤ.

V interiéri úplne nového BMW Concept Z4 sa minimalizmus stretáva s excentrizmom. Nie je tu nič nadbytočné, nič rušivé. Práve naopak: Všetko je tu zamerané na vodiča a čistý zážitok z jazdy. Tieto ambície podporujú aj športové sedadlá s rozličným dvojfarebným dizajnom: Kým sedadlo vodiča v hladkej čiernej koži vyžaruje športovosť, sedadlo spolujazdca v oranžovej koži Nubuck vyzývavo hlása pôžitky zo zvezenia sa. Obe tieto kožené čalúnenia dokonalo harmonizujú s chrómovanými prvkami v interiéri. To všetko v kombinácii s dizajnom bez okien vytvára dynamický a otvorený pocit priestoru v priamom kontakte so živlami, na ceste cez nové horizonty.

„BMW Concept Z4 zobrazuje nový dizajnový jazyk BMW, vo všetkých detailoch, z každej perspektívy.”
Adrian van Hooydonk, riaditeľ dizajnu BMW Group.

ZABUDNITE NA OBMEDZENIA.

ZABUDNITE NA OBMEDZENIA.