image

BUDÚCNOSŤ PRICHÁDZA: BMW VISION NEXT 100.

OBJAVTE BUDÚCNOSŤ RADOSTI Z JAZDY.

V priebehu uplynulých 100 rokov sme pomáhali formovať budúcnosť mobility prostredníctvom našej unikátnej vízie: vytvárať ultimatívne vozidlá pre radosť z jazdy. Pocíti to každý, kto si dnes sadne za volant BMW. Pred nami sú však ešte vzrušujúcejšie časy. Pretože teraz uvádzame budúcnosť radosti z jazdy prostredníctvom vizionárskeho vozidla, ktoré vás premení na ultimatívneho vodiča. Predstavujeme vám BMW VISION NEXT 100.

 

 

Zistiť viac
BUDÚCNOSŤ PRICHÁDZA: BMW VISION NEXT 100.OBJAVTE BUDÚCNOSŤ RADOSTI Z JAZDY.
  image

  VÁŠ INTELIGENTNÝ SPOLUJAZDEC.

  VÁŠ INTELIGENTNÝ SPOLUJAZDEC.

  CONNECTED INTELLIGENCE.

  Senzorová a digitálna inteligencia, trvalá dostupnosť služieb a konektivita BMW VISION NEXT 100 sa stretávajú v systéme Companion. Ten umožní vozidlu lepšie spoznať svojho vodiča a poskytnúť mu intuitívnu a nevtieravú podporu v každodenných jazdných situáciách. Takýmto spôsobom premení Companion každú jazdu na bezprecedentne osobný a emotívny zážitok pre vodiča.

  Zistiť viac

  INTELIGENTNÝ AUTOPILOT.

  V plne autonómnom režime Ease dokáže Companion prevziať všetky úkony riadenia. Postará sa o to, aby pasažieri bezpečne dorazili do cieľa cesty a poskytuje im dôležité údaje o trase, stave vozovky a prevádzke vozidla.
  Zistiť viac

  JASNOVIDEC.

  Companion vás dokáže upozorniť na potenciálne hrozby už skôr, než ich zaznamenáte, za čo vďačí komunikácii s iným vozidlami a dopravnými systémami.
  Zistiť viac

  VEDOMÁ A PODVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA.

  Companion podporuje vodiča dvoma spôsobmi poskytovania informácií. Prvý je vedomý, prostredníctvom Head-Up displeja, ktorý pokrýva celú plochu čelného skla. Druhý je podvedomý, pomocou funkcie Alive Geometry: je to senzormi aktivovaná mozaika trojuholníkov cez celú šírku hornej strany palubnej dosky, ktorá vodičovi intuitívne naznačuje, že sa má pripraviť na rýchlejšiu reakciu na nastávajúce dopravné situácie.
  Zistiť viac
  image

  DVA ULTIMATÍVNE JAZDNÉ ZÁŽITKY: REŽIM EASE A REŽIM BOOST.

  DVA ULTIMATÍVNE JAZDNÉ ZÁŽITKY: REŽIM EASE A REŽIM BOOST.

  PLNE AUTONÓMNY: REŽIM EASE.

  Plne autonómna jazda v našich predstavách znamená maximálny relax. V režime Ease preto jediné, čo ostáva na vás, je oddych a pôžitok z toho, ako sa veziete.

  Zistiť viac

  ČISTÁ DYNAMIKA: REŽIM BOOST.

  V režime Boost sa všetko točí okolo jazdnej dynamiky. Preto vám Head-Up displej ukáže ideálne jazdné línie, brzdné body, apexy zákrut a akceleračné body, priamo vo vašom zornom poli.
  Zistiť viac

  JE TO NA VÁS: EASE ALEBO BOOST?

  Prepnite jazdný režim v jedinom okamihu: stačí sa dotknúť loga BMW na volante, na voľbu medzi módmi Ease alebo Boost.
  Zistiť viac
  image

  EXEMPLÁRNA UDRŽATEĽNOSŤ: KONCEPCIA MATERIÁLOV.

  EXEMPLÁRNA UDRŽATEĽNOSŤ: KONCEPCIA MATERIÁLOV.

  REFLEXNÉ SKLO.

  Naše vizionárske vozidlo má okná, ktoré nielen chránia vaše súkromie, ale zároveň znižujú prehrievanie interiéru o 30%.

  Zistiť viac

  DYNAMICKÉ BLATNÍKY.

  BMW VISION NEXT 100 je vybavené dynamickými blatníkmi, ktoré inteligentne pomáhajú znížiť odpor vzduchu, teda aj redukovať spotrebu energie. Pri priamej jazde plne prekrývajú kolesá, zarovno s karosériou vozidla, pre optimálnu aerodynamiku. Keď však vozidlo zatáča, kryty na blatníkoch sa vysúvajú v dokonalej synchronizácii s kolesami.
  Zistiť viac

  AERODYNAMIKA.

  BMW VISION NEXT 100 disponuje extrémne účinnou aerodynamikou s plne uzavretými vonkajšími štruktúrami, čoho výsledkom je koeficient cx na úrovni iba 0,18. Optimalizovaný aerodynamický dizajn navyše vytvára úchvatný profil vozidla, ktorý je vytvorený akoby jediným estetickým ťahom štetca, od ikonických obličiek dvojitej prednej mriežky až po zúžené zadné partie.
  Zistiť viac

  MONO-MATERIÁLY.

  Interiérové povrchy BMW VISION NEXT 100 neobsahujú žiadnu kožu a sú plne vyrobené pomocou 3D tlače z mono-materiálov. To znamená maximálnu optimalizáciu produkčného procesu, keďže výtlačky môžu vzniknúť už priamo vo finálnej farbe. Jednoducho sa recyklujú a prispievajú k celkovo ekologickejšiemu využitiu materiálov.
  Zistiť viac
  image

  UCHOPTE DO RÚK VOLANT NAŠEJ VÍZIE.

  UCHOPTE DO RÚK VOLANT NAŠEJ VÍZIE.

  image

  VÝSTAVA BMW GROUP FUTURE EXPERIENCE.

  VÝSTAVA BMW GROUP FUTURE EXPERIENCE.