PRACUJTE EFEKTÍVNEJŠIE.

Microsoft Exchange.

Čím efektívnejšie pracujete, tým viac času vám ostane pre seba. Microsoft Exchange vám pri tom pomôže prostredníctvom organizovania e-mailov, stretnutí a kontaktov aj keď ste na cestách so svojím BMW – systém automaticky synchronizuje vaše údaje a zabezpečí ideálne integrovanú komunikáciu a konektivitu. *

* Presnejšie informácie o dostupnosti a rozsahu tejto služby na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

MICROSOFT EXCHANGE.

Pracujte produktívne už cestou do práce. Dokonalá integrácia Microsoft Exchange vo vozidle umožňuje neustále synchronizovať emaily, kontakty a položky v kalendári s inými koncovými zariadeniami a pracovať na nich priamo, dokonca aj bez smartfónu v aute. Všetky e-maily, kontakty a položky v kalendári sa neustále automaticky aktualizujú, aby boli vo vozidle k dispozícii. Priamo z vozidla na nich môžete pracovať aj bez dodatočného zariadenia, ako je napríklad smartfón. Navyše, informácie dokážete využiť okamžite, napríklad telefónne čísla je možné ihneď vytočiť a uskutočniť hovor, adresy sa dajú priamo poslať do navigačného systému.

Je úplne jedno, či e-maily napíšete a stretnutia dohodnete v kancelárii, alebo či si necháte e-maily prečítať nahlas počas jazdy vo vozidle, pomocou funkcie diktovania na ne odpoviete a pridáte si do kalendára nové termíny - všetky koncové zariadenia pracujú vždy s aktuálnymi údajmi a každé prihlásenie je bezpečné.

Pre použitie Microsoft Exchange je potrebný aktívny účet Microsoft Office 365. *

* Presnejšie informácie o dostupnosti a rozsahu tejto služby na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

  • Prehľad benefitov
    • E-maily, kontakty a položky v kalendári sa neustále synchronizujú s ostatnými koncovými zariadeniami
    • Bezpečné a komfortné prihlásenie pre prácu aj počas jazdy
    • Odosielanie adries priamo do navigačného systému.
BMW ConnectedDrive