NA SERVIS TERAZ MYSLÍ VAŠE BMW.

  BMW Teleservices.

  Nasledujúca výmena oleja, BMW servisná kontrola vozidla, nové brzdové obloženie.... Nič z toho už nemusíte držať v hlave. Systém BMW Teleservices si to pamätá za vás. Vy iba v pohode jazdíte a vaše BMW sa samo postará o termín návštevy servisu.

  Zistiť viac

  AUTOMATICKÉ VOLANIE BMW TELESERVICE.

  Vaše vozidlo totiž vie, kedy a aký servis potrebuje a automaticky odošle relevantné údaje do servisu BMW. Senzory zaznamenajú potrebu servisu a odošlú príslušné informácie do servisu BMW: vami vybraný servisný partner BMW má prístup k údajom vášho vozidla, vyhodnotí všetky relevantné informácie týkajúce sa vozidla a vopred sa pripraví na návštevu vozidla v servise ešte skôr, ako vám zatelefonuje, aby si s vami dohodol termín.

  BMW Teleservices.

  Pozrite si video o tejto výbave.

  SERVISNÉ AKTUALIZÁCIE ZASIELANÉ PRIAMO DO VÁŠHO VOZIDLA.

  Údržba je nutnosťou – ale vďaka BMW Teleservices sa o ňu už nemusíte starať sami. Vaše BMW automaticky identifikuje potrebu servisu a odošle všetky relevantné údaje do BMW. Váš vybraný servisný partner vás na základe týchto údajov bezplatne kontaktuje, s návrhom termínu návštevy. BMW Teleservice volanie sa dá aktivovať aj manuálne – celkom jednoducho, stlačením tlačidla. Váš partner je v každom prípade vopred pripravený a informovaný o stave vášho vozidla, vďaka čomu môže presnejšie zareagovať na vaše požiadavky.

  • Požiadavky/dostupnosť