ZAČÍNAME.

ConnectedDrive Services.

Kľúčom do sveta BMW ConnectedDrive je špeciálna doplnková výbava ConnectedDrive Services. Ponúka širokú paletu inteligentných služieb a aplikácií, ktoré vám poskytujú informácie a zábavu na cestách. Táto výbava vám umožní zostať v spojení so všetkým, čo je pre vás dôležité.

MOŽNOSTI JEJ VYUŽITIA SÚ NESPOČETNÉ.

So špeciálnou doplnkovou výbavou ConnectedDrive Services získate nielen množstvo služieb, ale aj inovatívnu technológiu BMW Apps (BMW aplikácie). Tá vám umožní používať vo svojom vozidle množstvo aplikácií pre smartfóny a ovládať ich pohodlne pomocou ovládacích prvkov vášho BMW. Vďaka tomu môžete každý deň objavovať nové funkcie: Vydajte sa na objavnú cestu, získajte tipy týkajúce sa vašej trasy, vezmite si so sebou do auta kanceláriu alebo nechajte vaše BMW, aby vás zabávalo. Všetky tu uvádzané súčasti príplatkovej výbavy sú súčasťou ConnectedDrive Services a sú vám k dispozícii. Ponorte sa do sveta BMW ConnectedDrive plného rozmanitosti. *

* Presnejšie informácie o dostupnosti a rozsahu tejto služby na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

ConnectedDrive Services

Pozrite si video o tejto výbave.

HĽADAJTE. NÁJDITE. SKÚMAJTE.

Vyhľadávajte na internete pomocou vyhľadávača Google aj vo svojom BMW. Nájdite najlepšie reštaurácie v meste odporúčané službou BMW Online. A s pomocou funkcií Moje info/Odoslať do vozidla si môžete zo sebou do vozidla zobrať všetky dôležité adresy, telefónne čísla a správy. So službami ConnectedDrive Services je možné všetko. Majte vždy po ruke aktuálne informácie a zažite počas každej cesty niečo nové.

 • Moje info/Odoslať do vozidla

  Odošlite svoje osobné údaje do svojho BMW pomocou funkcie Moje informácie z portálu BMW ConnectedDrive. Používate na plánovanie svojich ciest Mapy Google? V tom prípade stačí odoslať výsledky do vášho navigačného systému prostredníctvom siete internet a funkcie Odoslať do vozidla. Vďaka tomu sa budete môcť počas jazdy plne sústrediť na cestu. *

  * Presnejšie informácie o dostupnosti a rozsahu tejto služby na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

CESTUJTE LEPŠIE, PRÍĎTE DO CIEĽA ODDÝCHNUTEJŠÍ.

Cestovať znamená viac než len doraziť do cieľa – každá vaša cesta by mala byť zážitkom. Chcete sa dozvedieť viac o vašej trase alebo cieli cesty? Vaše BMW pozná najzaujímavejšie miesta, dokáže vám povedať, aké bude počasie, a poskytne vám informácie o zaujímavých miestach na trase. Špeciálna doplnková výbava ConnectedDrive Services obsahuje ideálne funkcie na cestovanie a navigáciu.

Aby ste si užili každú cestu:

 • BMW Routes

  Či hľadáte horské priesmyky alebo cesty vinúce sa morským pobrežím, vhodné trasy si môžete vyhľadať s pomocou vášho BMW. Navigačný systém sa stane vaším osobným cestovným sprievodcom, odporučí vám najzaujímavejšie zástavky a poskytne užitočné informácie. Inou možnosťou je vytvoriť si trasu na počítači pomocou portálu BMW Routes a následne ju preniesť do vášho BMW. *

  * Presnejšie informácie o dostupnosti a rozsahu tejto služby na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

 • Požiadavky / dostupnosť

  Požiadavky:

  • Doplnková výbava ConnectedDrive Services

   Dostupnosť:
  • K dispozícii iba s navigačným systémom Professional
  • Táto služba je dostupná iba v Európe

VAŠA MOBILNÁ KANCELÁRIA.

BMW ConnectedDrive prináša kanceláriu priamo do vášho BMW. Pohodlne sa usaďte a vytvorte si kanceláriu priamo vo vozidle. So službami BMW ConnectedDrive môžete prijímať, čítať a odpovedať na e-maily. Diktujte a posielajte poznámky alebo správy. Synchronizujte svoje dáta s vozidlom. Čo sa ešte deje vo svete? Vaše BMW vie, čo vás zaujíma, a počas cesty vám prostredníctvom vstavaného audiosystému prečíta najnovšie správy. Aj táto funkcia je súčasťou ConnectedDrive Services. *

* Presnejšie informácie o dostupnosti a rozsahu tejto služby na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

Aby ste zostali vždy v spojení:

 • Funkcia diktovania

  Zoberte si kanceláriu so sebou. Jednoducho diktujte e-maily a textové správy počas jazdy. Vďaka novej funkcii diktovania a rozpoznávaniu reči od Nuance® sa hovorené slovo skonvertuje na textovú správu. Vy sa zatiaľ môžete sústrediť na to, čo je počas jazdy dôležité – teda na situáciu na ceste. *

  * Presnejšie informácie o dostupnosti a rozsahu tejto služby na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

PREPOJENÁ DOMÁCNOSŤ.

Pre pripojenie vášho BMW k vašej domácnosti typu Smart Home si vyberte jednu z nasledujúcich dvoch aplikácií:

 • Aplikácia SmartThings by Samsung

  Chcete zostať v spojení so všetkým, čo sa deje u vás doma aj keď ste na cestách? A zároveň zostať v kontakte s vaším vozidlom, keď je zaparkované? Aplikácia SmartThings by Samsung vám umožní jedno aj druhé.

  Z vozidla sa môžete ubezpečiť o tom, že je u vás doma všetko v poriadku a dokonca aj kto je práve doma. Získate prehľad o stave zabezpečovacieho zariadenia, detektorov dymu a únikov vody, samozrejme vrátane poplašného hlásenia v prípade incidentu. Zároveň dokážete na diaľku aktivovať rôzne domáce scenáre, takže vás napríklad pri príchode privítajú otvorené garážové dvere, zapnuté svetlá, nastavené kúrenie a hrajúca hudba.

  Vaše BMW bude zároveň integrované do vášho digitálneho prostredia. Napríklad príkaz „Wake-up“ ráno zapne kávovar, zároveň však automaticky spustí aj klimatizáciu vo vašom zaparkovanom vozidle. *

  * Presnejšie informácie o dostupnosti a rozsahu tejto služby na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

 • Aplikácia Smart Home od Deutsche Telekom

  Spravujte svoj chytrý domov dokonca aj keď ste na cestách – pomocou aplikácie Smart Home od spoločnosti Deutsche Telekom. Všetky Smart Home zariadenia, pripojené k aplikácii, dokážete riadiť pomocou ovládacieho systému a displeja vo vašom BMW. Regulujte kúrenie, svetlá alebo alarm komfortne priamo z kabíny vozidla. Zároveň dokážete aj naprogramovať určité situácie, napríklad scenár „Príchod domov“. Vďaka funkciám, špeciálne vyvinutým pre použitie vo vozidle, sa automaticky aktivuje profil „Domov“, keď sa vydáte na cestu smerom do svojho domova. Všetky informácie jasne zobrazuje jednotka BMW Head Unit – a váš domov je vždy v takom stave, v akom si ho prajete mať.

  Pre využitie tejto aplikácie s certifikátom BMW vo vašom vozidle je potrebné zaregistrovať sa na Smart Home a QIVICON Home Base. Aplikáciu Smart Home si stiahnete v obchode Apple App Store, pripojíte smartfón k vozidlu cez USB alebo snap-in adaptér a spustíte aplikáciu. Následne získate prístup k jednotlivým jej funkciám pomocou displeja vo vozidle. *

  * Presnejšie informácie o dostupnosti a rozsahu tejto služby na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

HUDBA A ZÁBAVA.

Na cestách so svojím BMW toho môžete zažiť naozaj veľa. A pretože správny hudobný podklad premení každú cestu na dobrodružstvo, k dispozícii máte aplikácie, ktoré v každej situácii prehrajú tú správnu skladbu. Vďaka tomu si teraz, či už idete do práce, na nákupy, alebo na výlet či dovolenku, môžete vytvoriť svoju vlastnú rozhlasovú stanicu a vybrať si z množstva audio kníh alebo si pustiť svoju obľúbenú hudbu priamo do svojho BMW, vďaka doplnkovej výbave ConnectedDrive Services.

Keď chcete počúvať hudbu, ktorá zodpovedá okamihu:

 • Dostupnosť
  • Výbava ConnectedDrive Services je k dispozícii iba s navigačným systémom Professional, navigačným systémom Business alebo rádiom Professional
  • Tu zobrazená paleta produktov nie je k dispozícii vo všetkých krajinách a modeloch BMW
  • Dostupnosť sa môže líšiť na jednotlivých trhoch a v závislosti od ovládacieho systému

PROFILY VODIČOV.

Poloha sedadla, nastavenie teploty, asistenčné systémy vodiča, vaše obľúbené rozhlasové stanice a všetky kontaktné údaje: aj keď nasadnete do BMW, s ktorým nejazdíte každý deň, určite by ste sa chceli okamžite cítiť ako doma. Vďaka funkcii profilov vodičov je to úplne jednoduché. USB port v schránke pred spolujazdcom vám umožní stiahnuť a uložiť všetky vaše osobné údaje a nastavenia na pamäťový kľúč USB a znova ich neskôr nahrať do iného BMW – stačí okamih a budete sa cítiť ako doma. Vaše osobné nastavenia – kedykoľvek a kdekoľvek.