VÝBER JE LEN NA VÁS.

Obchod BMW ConnectedDrive a zákaznícky portál My BMW ConnectedDrive.

Získajte nové služby a aplikácie online v obchode BMW ConnectedDrive Store a pohodlne ich spravujte cez:

BMW CONNECTEDDRIVE STORE.

Teraz nájdete rozmanitú online ponuku služieb a aplikácií v obchode BMW ConnectedDrive Store, na zákazníckom portáli "My BMW ConnectedDrive". Zakúpte si jednotlivo služby, dostupné pre vaše vozidlo, napríklad Online Entertainment, praktické Concierge Service alebo váš osobný dopravný servis Real Time Traffic Information. Nájdete tu aj množstvo ďalších systémov a funkcií, ako napríklad BMW Online, Remote Services, ako aj BMW Apps ready aplikácie, napríklad Napster, Audible alebo Deezer. Je iba na vás, kedy a ako dlho chcete využívať služby a aplikácie BMW ConnectedDrive: trvanie každej zo služieb si môžete zvoliť od jedného mesiaca až do troch rokov. *

* Presnejšie informácie o dostupnosti a rozsahu tejto služby na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

ZÁKAZNÍCKY PORTÁL MY BMW CONNECTED DRIVE.

Prostredníctvom zákazníckeho portálu My BMW ConnectedDrive môžete pohodlne spravovať množstvo služieb pre svoje BMW alebo BMW i priamo z vášho počítača. Napríklad si tu môžete aktivovať službu Remote Services alebo nastaviť svoje e-mailové konto BMW Online Office. Prostredníctvom portálu My BMW ConnectedDrive sú dostupné aj ďalšie funkcie, ako zasielanie adries do vášho vozidla alebo konfigurácia vášho osobného profilu vodiča. Prostredníctvom novej funkcie Remote Cockpit môžete na diaľku získať užitočné informácie o aktuálnom stave vášho vozidla. *

* Presnejšie informácie o dostupnosti a rozsahu tejto služby na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

  • Požiadavky / dostupnosť

    Použitie obchodu BMW ConnectedDrive Store si vyžaduje prístup do zákazníckeho portálu My BMW ConnectedDrive a jeho dostupnosť vo vašej krajine. Informácie o disponibilite vám rád poskytne váš miestny BMW partner.

BMW ConnectedDrive