BMW CONNECTED DRIVE.

Spojenie s technológiou zajtrajška.

BMW CONNECTED DRIVE.

Spojenie s technológiou zajtrajška.

BMW CONNECTED DRIVE.Spojenie s technológiou zajtrajška.

Skutočná sloboda rozhodovania a konania. Služby Digital Services od BMW ConnectedDrive vás prepoja so všetkým, čo považujete za dôležité. Asistenčné systémy vodiča BMW Personal CoPilot vám poskytnú viac bezpečnosti aj komfortu, takže sa môžete sústrediť na to, čo je dôležité pre vás. A dajú vám tiež na výber: cestovný sprievodca, strážny anjel, zabávač – je na vás, akého spoločníka si zvolíte.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je váš osobný asistent mobility, ktorý vám pomáha v každodenných situáciách a stará sa o to, aby ste dorazili do cieľa načas a bez stresu. Prostredníctvom zariadení iPhone®, Apple Watch®, Android Smartphone a Samsung Gear S2/3 dokáže preniesť na diaľku priamo do vozidla informácie, relevantné pre mobilitu, ako sú napríklad odporúčania optimálnych časov odchodu. *

* Presnejšie informácie o dostupnosti a rozsahu tejto služby na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

DOKONALÉ PREPOJENIE.

Či už si organizujete termíny v diári, navštevujete neznáme miesta alebo sa chystáte na najbližšiu cestu, tu zistíte, ako vám aplikácia BMW Connected zjednoduší každodenný život. *

* Presnejšie informácie o dostupnosti a rozsahu tejto služby na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

Vždy o krok vpredu.

Osobný asistent vašej mobility.

BMW CONNECTED DRIVE DIGITAL SERVICES.

Čo pre vás môže vaše BMW urobiť? Včas vás doviesť do cieľa vašej cesty? Odpovedať na vaše otázky? Alebo vás neustále zabávať? Služby Digital Services od BMW ConnectedDrive ponúkajú množstvo užitočných funkcií. Svojou inteligenciou a inovatívnosťou vám zjednodušujú život a menia každú cestu na zážitok.

Pre dobrý pocit.

Čo nás spája.

BMW ConnectedDrive – balík technológií plný služieb a aplikácií, ktoré vás spájajú so svetom okolo vás. Umožňuje vám zvládať úlohy rýchlejšie, aby ste mali viac času venovať sa naozaj dôležitým veciam: rodine, priateľom a záľubám. Vyskúšajte, čo všetko ponúka BMW ConnectedDrive.

BMW ConnectedDrive

Spojenie s technológiou zajtrajška. Už dnes. Pozrite sa sami.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA BMW PERSONAL CO PILOT.

Na cestách sa môžete maximálne spoľahnúť na asistenčné systémy vodiča. Vďaka nim je vaše BMW ešte inteligentnejšie. Užívajte si viac bezpečnosti, lepšiu viditeľnosť v noci aj cez deň, užívajte si dokonca aj parkovanie. V tých najbezpečnejších rukách: s asistenčnými systémami vodiča BMW Personal CoPilot po vašom boku.

Sebaisté parkovanie bez rúk.

VYSOKO AUTOMATIZOVANÁ JAZDA.

Vaše BMW prevezme za vás riadenie, brzdenie a zrýchľovanie, zatiaľ čo vy si môžete užívať výhľad a nechať sa viezť. Nepredstaviteľné alebo čoskoro realita? Pozrite si nasledujúce video zobrazujúce vysoko automatizovanú jazdu po diaľnici a dozviete sa, čo všetko je možné už dnes.

BMW ConnectedDrive