BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Jedinečný dizajn začína vznikať na prázdnej stránke.

Poslaním značky BMW vždy bolo vyrábať tie najlepšie automobily. Napriek tomu žiadne BMW nedokáže splniť jedinečné želania všetkých našich zákazníkov. Vo výnimočných prípadoch má dokonca svoje hranice aj kolekcia BMW Individual. Program BMW Individual Manufaktur je tu na to, aby ste si mohli splniť všetky svoje želania a vytvoriť vozidlo, ktoré je naozaj šité presne na mieru. S touto službou sa z vás stane dizajnér a konštruktér vlastného vozidla bez ohľadu na to, či ide o výber materiálov exteriéru alebo interiéru. Stačí vysloviť svoje želania a odborníci z BMW Individual Manufaktur ich s bezkonkurenčnou presnosťou a remeselným spracovaním premenia na realitu. To však len za predpokladu, že nie sú v rozpore s právnymi predpismi alebo s bezpečnosťou, ktorá je pre značku BMW charakteristická.

EXTERIÉRY BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Veľmi málo výrobcov automobilov sa môže pýšiť takou odbornosťou ako BMW, pokiaľ ide o použitie štýlovo vzrušujúcich tvarov a dynamického dizajnérskeho štýlu pri vytváraní napätia a vzrušenia. Ak chcete tento efekt ešte viac zdôrazniť, môžete využiť doplnky, ktoré ponúka BMW Individual Manufaktur. Vyberte si svoju obľúbenú farbu zo zdanlivo nekonečnej ponuky odtieňov – od žltej Phoenix Yellow až po sivú Ash Grey. Súčasťou ponuky sú aj úžasné dvojfarebné laky. Jedinečnosť svojho vozidla BMW môžete vylepšiť aj s majstrovsky ručne vyrobenou ozdobnou líniou. BMW Individual Manufaktur premení vašu fantáziu na skutočnosť.

INTERIÉRY BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

INTERIÉRY BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Osobnosť je kombinácia slobôd, ktoré si človek pre seba nárokuje. To, čo vám BMW Individual Manufaktur ponúka v interiéri, je druh nádherne citlivého luxusu, ktorý si iní ani nemusia všimnúť. Medzi prispôsobiteľné vlastnosti patria napríklad osobný výber farieb na vytvorenie pôsobivých dvojfarebných kompozícií, individuálne kontrastné šitie a dokonca aj jedinečné príslušenstvo, ktoré je zosúladené s vybranou kožou Merino. Luxusnú atmosféru možno ďalej vylepšiť pridaním ďalšej kože do interiéru. Pridať môžete aj znaky či monogramy do opierok hlavy a iných prvkov. Všetky budú zhotovené na tradičnej vysokej úrovni prvotriedneho remeselného spracovania BMW Individual Manufaktur.

INTERIÉROVÉ LIŠTY A ICH ÚLOHA PRI VYJADRENÍ OSOBITOSTI.

Povrchy interiérových líšt vo vašom vozidle BMW ponúkajú priestor na neobmedzenú kreativitu a remeselné spracovanie BMW Individual Manufaktur. Špičkové materiály, ako sú uhlík, drahé kovy a mnohé iné alternatívy šité na mieru – BMW Individual Manufaktur s nimi pracuje s neprekonateľnou odbornosťou. Dokonca aj vkladané detaily, monogramy a iné druhy zdobenia sú zhotovené s odborným remeselným spracovaním.

PROJEKTY BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

V posledných rokoch BMW Individual Manufaktur opakovane potvrdzuje svoje schopnosti pri spolupráci s renomovanými značkami a pri výrobe vozidiel limitovanej edície alebo vyrobených na mieru. Súvisiace projekty nielenže potvrdili hodnoty značky BMW, ale zároveň vyjadrili nekompromisnú snahu projektu BMW Individual v oblasti estetického vzhľadu, kvality a exkluzivity.

Kompozícia BMW Individual pre rad 7 inšpirovaná dizajnom Steinway & Sons

Tento model v limitovanej edícii potvrdzuje neobmedzený potenciál spolupráce tým najpôsobivejším spôsobom. Ručne leštený lak evokuje nablýskaný povrch luxusného klavíra.

Kompozícia BMW Individual pre rad 7 inšpirovaná dizajnom Steinway & Sons

Farebná paleta, ktorá je typická pre klávesy klavíra, odzrkadľuje kontrast medzi čiernou a bielou. Drobné detaily, ako napríklad presne vyšitý motív lýry, zdôrazňujú luxusný vzhľad.

BMW M5 Nighthawk Edition

Limitovaná edícia vyvinutá exkluzívne pre Japonsko. Karoséria a disky z ľahkej zliatiny sú natreté metalízou BMW Individual Frozen Black a doplnené o tmavé chrómované vonkajšie detaily.

BMW Individual Pearl Edition

BMW radu 6 Gran Coupé s metalízovým lakom BMW Individual Frozen Brilliant White inšpirovaným jedinečným leskom najkrajších perál Arabského zálivu.

BMW Individual Pearl Edition

Zadná interiérová lišta na BMW radu 7 Sedan je doplnená o nápis „Pearl“, ktorý svedčí o nadštandardnom remeselnom spracovaní BMW Individual Manufaktur.

BMW Individual 760 Li Sterling

Táto kolekcia BMW Individual Manufaktur vyniká špeciálnym metalízovým lakom karosérie BMW Individual Singapur Grey a striebornými prvkami, ktorých náročné spracovanie vyhotovila firma ROBBE & BERKING metódou martelé.

BMW Individual 760 Li Sterling

Celokožené čalúnenie BMW Individual Merino s jemným vláknom vo farbe Amaro Brown s kontrastným lemovaním vo farbe Opal White, vyšívaným strieborným charakteristickým znakom v opierkach hlavy a interiérovými lištami v striebornej farbe 925 predstavujú len zopár z najpozoruhodnejších detailov vozidla BMW Individual 760 Li Sterling, ktoré bolo vyrobené v spolupráci s firmou ROBBE & BERKING.

VAŠA KONTAKTNÁ OSOBA PRE BMW INDIVIDUAL.

Viac informácií alebo odpovede na otázky týkajúce sa BMW Individual vám poskytne miestny Predajca BMW. Radi vám takisto poskytneme vyčerpávajúce odpovede týkajúce sa akýchkoľvek špeciálnych požiadaviek, ktoré budete mať v súvislosti s BMW Individual Manufaktur. S otázkami sa obracajte na miestneho Predajcu BMW.

Kontaktujte nás na adrese: