PREHĽAD MODELOV.

Žiadne dva životy nikdy nie sú úplne rovnaké. Rovnako ako vaše BMW Individual.

Rozhodnite sa pre svoje BMW a vyberte si z ponuky širokej doplnkovej výbavy BMW Individual, ktorá bude vyjadrovať vašu osobnosť.

BMW RADU 3

Stvorené na objavovanie. BMW radu 3 je jednotkou vo svojej triede už viac ako 40 rokov a odzrkadľuje vášeň lepšie ako kedykoľvek predtým. Kolekcia BMW Individual umožní vášmu vozidlu pridať rozmer exkluzivity. V ponuke je rozmanitá doplnková výbava, ktorá premení modely Sedan aj Touring na prejav vášho osobitého štýlu.

BMW RADU 4.

Estetika v pohybe. Podmanivá exkluzivita. Vlastnosti, ktoré spájajú nové BMW radu 4 a BMW Individual. Elegantné detaily výbavy z kolekcie BMW Individual sú dostupné pre všetky modely BMW radu 4 a umožnia vám vytvoriť si vozidlo, ktoré je rovnako jedinečné ako vaša predstavivosť.

BMW RADU 5.

Expresívne, elegantné, univerzálne. BMW radu 5 v sebe spája tieto atribúty do dokonalosti, ktorá z neho robí naozaj pozoruhodné vozidlo. Doplnková výbava ponúkaná v rámci kolekcie BMW Individual je ideálny spôsob ako ešte viac zdokonaliť jedinečný charakter vozidla cez prejav vašej vlastnej osobnosti.

BMW RADU 6.

Dokonalý prejav čistej dynamiky. BMW radu 6 a BMW Individual sú spoločne navrhnuté tak, aby oslovili všetky zmysly. Doplnková výbava ponúkaná v rámci kolekcie BMW Individual realizuje túto ambíciu a dodáva modelom Coupé, Convertible či Gran Coupé pôsobivosť.

BMW RADU 7.

Skromná elegancia. BMW radu 7 na vás urobí dojem – svojimi detailmi aj celkovým vzhľadom. S kolekciou BMW Individual sa z BMW radu 7 stáva prejav jedinečnej elegancie, ktorá signalizuje vašu osobnú identitu. Široká ponuka BMW Individual nezanecháva prakticky žiadne nenaplnené túžby.

BMW RADU X.

Priekopník na akomkoľvek povrchu. BMW radu X. Povzniesť sa nad veci si vyžaduje charakter. A charakter je práve to, čo vám kolekcia BMW Individual umožňuje vyjadriť prostredníctvom svojho vozidla BMW X5 alebo BMW X6 – stanovením skutočného luxusu pre samého seba.

BMW M.

Dynamická dokonalosť. Výnimočnosť vždy vyžarovala silné čaro. BMW Individual a realizácia vašich osobných štandardov rozširujú túto fascináciu o jedinečnosť a exkluzívny pôvab. Kolekcia BMW Individual je dostupná pre všetky modely BMW M. Takže nie je nutný žiadny kompromis.