BMW INDIVIDUAL.

Prejav osobnosti.

Originál od Picassa, prvý počítač Apple, ručne vyrobená Riva Aquarama – je to práve jedinečnosť, čo z predmetov robí výnimočné udalosti. Kolekcia BMW Individual a BMW Individual Manufaktur vám umožnia vytvoriť si svoje vlastné a jedinečné BMW. Vaše vozidlo sa stane prejavom vášho jedinečného charakteru.

Zistiť viac
BMW INDIVIDUAL.Prejav osobnosti.

  KOLEKCIA BMW INDIVIDUAL.

  Čo robí človeka jedinečným? Je to jeho charakter, jeho nezameniteľný vzhľad. Rovnako ako BMW. To je dôvod, prečo kolekcia BMW Individual ponúka široký výber doplnkovej výbavy pre náročných zákazníkov: Drevené interiérové lišty s dokonalým vláknom dovážané z celého sveta. Bezchybná a zvodne jemná koža z tých najlepších výrobní na svete. Laky, ktoré očaria jasom, svietivosťou a efektom. Ponúkané sú v rôznych farebných odtieňoch, ktoré určujú štýl doby namiesto toho, aby ho kopírovali. Doplnené sú o špeciálnu doplnkovú výbavu, ktorá vozidlu dodáva elegantné detaily. Všetky tieto prvky robia z vášho BMW súčasť vašej osobnosti.

  BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

  Čo motivuje našu túžbu po všetkom, čo je výnimočné? Samozrejme, sú to naše jedinečné sny a ambície. Túžba vytvárať ideálne prostredie, ktoré odráža naše želania. To je dôvod, prečo sme založili BMW Individual Manufaktur. Či už uprednostňujete jedinečnú farebnú paletu, exkluzívne materiály alebo výbavu šitú na mieru, BMW Individual Manufaktur je jednoznačne o uplatňovaní neopakovateľnej remeselnej zručnosti, ktorá umožňuje našim zákazníkom premeniť aj tie najextravagantnejšie želania na realitu, a tak si vytvoriť BMW, ktoré odráža vašu jedinečnú osobnosť.

  Aplikácia BMW Individual pre iPad.

  Ako zažijete niečo, čo ešte neexistuje? To bola výzva pre tých, ktorí chceli BMW zodpovedajúce ich vlastným osobným preferenciám a nie štandardnej výbave. Cieľom programu BMW Individual bolo vyvinúť jedinečnú aplikáciu pre iPad, ktorá by zákazníkom umožnila oboznámiť sa so všetkými doplnkami ponúkanými ako súčasť kolekcie BMW Individual z pohodlia vlastnej obývačky. Na realisticky vyzerajúcej interaktívnej obrazovke sa zobrazí široká ponuka možných kombinácií, z ktorých si zákazník môže vybrať. Používateľovi aplikácia ďalej ponúka aj jednoduchý úvod k možnostiam, ktoré ponúka BMW Individual Manufaktur. iPad preto môžete použiť na zobrazenie toho, čo predtým existovalo len vo vašej predstave.

  PREHĽAD MODELOV BMW INDIVIDUAL.

  Prečo neexistuje len jedno BMW, ktoré by vyhovovalo každému? Pretože naše očakávania na dokonalé vozidlo sú rovnako odlišné ako naše individuálne osobnosti. A s množstvom modelových radov, kolekcia BMW Individual a program BMW Individual Manufaktur ponúkajú ideálne vozidlo pre kohokoľvek. Zároveň poskytujú dokonalý základ pre ďalšie prispôsobenie. Počnúc vozidlami BMW radu 3 Sedan až po BMW M6 Gran Coupé.