40 ROKOV NAJSILNEJŠIEHO PÍSMENA SVETA.

BMW M

BMW M GmbH: Pre individualistov.

Automobilový šport ako vášeň. Radosť z jazdy ako poslanie. Dokonalosť ako hnacia sila. A to všetko s jediným cieľom: Vytvoriť automobily, ktoré majú potenciál stať sa legendou. Menšie ciele neakceptujeme.

40 ROKOV NAJSILNEJŠIEHO PÍSMENA SVETA.BMW M GmbH: Pre individualistov.

Automobilový šport ako vášeň. Radosť z jazdy ako poslanie. Dokonalosť ako hnacia sila. A to všetko s jediným cieľom: Vytvoriť automobily, ktoré majú potenciál stať sa legendou. Menšie ciele neakceptujeme.

Zistiť viac

AUTOMOBILY RADU M: SPOZNAJTE VÁŠEŇ.

Zrodené na závodnej trati, doma na každej ceste – to je krédo automobilov, ktoré zdobí písmeno M. Ich inšpiráciou je automobilový šport, disponujú bohatou výbavou a vždy sú pripravené s ľahkosťou ponúknuť najvyšší štandard agility, dynamiky a výkonnosti. Výkonné motory a expresívny dizajn v spojení s dokonalou funkčnosťou jasne ukazujú, koľko nadšenia a vášne je v každom jednom vozidle.

BMW INDIVIDUAL.

Najväčším luxusom je, ak dokážete definovať, čo pre vás luxus znamená. Navrhnite si svoje BMW podľa vlastných predstáv s exkluzívnou výbavou z kolekcie BMW Individual. Kombinácia fascinujúcich farieb karosérie, najkvalitnejšej kože, vzácneho dreva a ďalšie vzrušujúce doplnky vám umožnia vytvoriť skutočne individuálne vozidlo a inšpirovať vaše zmysly. Posuňte sa na ďalšiu úroveň a postavte si svoj vysnený a jedinečný automobil: Môžete sa spoľahnúť na neprekonateľný štýl a dokonalé spracovanie. BMW Individual Manufaktur splní všetky vaše želania, vytvorí jednoznačne unikátny automobil pre individuálnu radosť z jazdy, ktorý čo najlepšie vyjadrí vašu osobnosť.

VÝBAVA A BALÍKY VÝBAVY M: SKVELE SKOMBINOVANÉ.

Výbava a balíky výbavy M obsahujú rôzne komponenty, ktoré sa navzájom výborne dopĺňajú – od podvozku po dizajnové prvky, od diskov z ľahkej zliatiny až po motory.

BMW DRIVING EXPERIENCE: NADŠENIE, KTORÉ ZANECHÁVA STOPY.

Prežite nové zážitky bez obmedzení dopravnými predpismi. Spoznajte hranice fyzikálnych zákonov v extrémnych jazdných situáciách a naučte sa techniky bezpečnej jazdy. Na unikátnych tratiach spoznáte ducha klasických automobilových závodov. K tomu ponúkame rôzne druhy závodných tréningov, pri ktorých sa v značnej miere využívajú modely radu M. V skratke: BMW Driving Experience.

AUTOMOBILY BMW M PERFORMANCE: POWERED BY M.

Automobily BMW M Performance sú vozidlá odzrkadľujúce naše nadšenie pre výkon a dynamiku. Sú navrhnuté s láskou k detailom a ťažia zo skúseností inžinierov BMW M. Výsledkom sú automobily s nezvyčajne športovým charakterom a jedinečnou kombináciou dynamiky, komfortu a každodennej použiteľnosti. Príslušenstvo BMW M Performance prináša automobilový šport na cestu: inovatívne doplnkové komponenty nesúce exkluzívne označenie Powered by M vyvinuté v úzkej spolupráci so spoločnosťou BMW M GmbH. Sú ideálnym základom, ak chcete svojmu BMW vdýchnuť viac športového ducha.

BMW M V MOTOGPTM.

Dlhodobé a úspešné partnerstvo: od roku 1999 je BMW M oficiálnym vozidlom Moto GP a tiež silným a spoľahlivým partnerom šampionátu MotoGP organizovaného spoločnosťou Dorna Sports. Hlavným účelom partnerstva je poskytovanie bezpečnostných vozidiel (tzv. Safety Car) a ďalších automobilov do vozového parku organizátora. V tejto sezóne bude tvoriť vozový park päť automobilov BMW M a M Performance, pričom vrcholným modelom je BMW M4 Coupé ako bezpečnostné vozidlo. V posledných rokoch BMW M GmbH tiež zintenzívnilo svoje aktivity v rámci MotoGP. Od roku 2003 sa napríklad na konci sezóny vyhlasuje špeciálna cena BMW M Award pre najlepšieho jazdca v kvalifikáciách. Nezabudnuteľný víkend zažijú hostia programu BMW M MotoGP Experience. Budú môcť nahliadnuť za oponu celého šampionátu, ktorý je vrcholnou disciplínou závodov motocyklov. Garážami ich prevedie bývalý majster sveta Loris Capirossi a súčasťou programu bude aj jazda v aktuálnom bezpečnostnom vozidle BMW M. To je len niekoľko aktivít BMW M v MotoGP. Detailné informácie o spolupráci v rámci MotoGP sú k dispozícii na nasledujúcom prepojení:

Najsilnejšie písmeno sveta nájdete aj v najvyššej triede motocyklových závodov.