BMW

ZAOSTRITE NA PRÍTOMNOSŤ.

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU V ZNOVUOTVORENÝCH PREDAJNIACH BMW.

ZAOSTRITE NA PRÍTOMNOSŤ.TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU V ZNOVUOTVORENÝCH PREDAJNIACH BMW.

Nastáva čas, kedy sa trpezlivosť a solidarita nás všetkých pretavila do znovuotvorenia autorizovaných predajných prevádzok BMW. Náš predajný tím je tu opäť pre Vás osobne k dispozícii. Či si prídete po odbornú radu, prezrieť si a dotknúť sa najnovších modelov, zažiť skutočnú testovaciu jazdu v skutočných uliciach mesta alebo na servisnú kontrolu. To všetko aj naďalej pod prísnymi hygienickými a procesnými opatreniami na ochranu zákazníkov a zamestnancov.

 

V oblasti výroby automobilov vo svete zotrváva v niektorých našich závodoch obmedzená alebo zastavená  produkcia. Ide o dočasné obdobie až do odvolania, v závislosti na celosvetovom
vývoji situácie. Toto rozhodnutie je vyvrcholením viacerých faktorov, ktoré v súčasnosti ovplyvňujú globálny automobilový priemysel.

 

Váš team BMW Slovensko 

Zistiť viac
 • Otváracia doba dealerov a servis BMW.

  Predajne autorizovaných dealerov BMW sú opäť otvorené a showroomy sú vám plne k dispozícii.

  Autorizované servisné prevádzky a predajne náhradných dielov zostávajú aj naďalej otvorené bez zmeny.

  Prevádzky individuálne prijali maximálne hygienické opatrenia na ochranu zdravia zákazníkov a zamestnancov.

  Pre overenie otváracích hodín kontaktujte vášho predajcu.

  https://www.bmw.sk/sk/ssl/api-forms/contact.html

 • Ponuka vozidiel.

  Naši autorizovaní predajcovia vám radi predstavia kompletnú ponuku vozidle BMW.

  Pokiaľ si chcete ponuku pozrieť z pohodlia vášho domova, na našich stránkach nájdete kompletnú ponuku nových aj jazdených vozidiel.

 • Predstavenie vozidla.

  Naši skúsení predajcovia vám vozidlo radi predstavia osobne.

  Ponúkame samozrejme aj prestavenie vozidla z pohodlia vášho domova. Predajcovia na tento účel používajú aplikácie Facetime, WhatsApp,
  Messeger, Skype, prípadne iné aplikácie tak, aby vyhoveli vašim potrebám. V prípadne
  ak si zákazník neželá „real time“ kontakt, video prezentáciu so zákazníkom zdieľame.

  Pre overenie konkrétnych možností kontaktujte vášho predajcu.

   

  https://www.bmw.sk/sk/ssl/api-forms/contact.html

 • Testovacia jazda.

  Testovaciu jazdu na Vami zvolenom vozidle môžete absolvovať bez prítomnosti predajcu, za dodržania prísnych hygienických štandardov.

  Pre overenie konkrétnych možností kontaktujte vášho predajcu.

 • Online objednanie do servisu.

  Dohodnite si termín servisu jednoducho niekoľkými kliknutiami na webovej stránke vášho BMW servisného partnera – čo najrýchlejšie a v čase, keď vám to najlepšie vyhovuje.

  Dobrý servis začína online.

 • BMW Smart Video komunikácia.

  Pokým sa bude na vašom BMW pracovať, emailom alebo SMS obdržíte video s vykonanými prácami a doporučenými prácami. O navrhovaných servisných prácach môžete diskutovať s našimi servisnými expertmi alebo ich schváliť jedným kliknutím.

 • Bezpečné prijatie a odovzdanie vozidla.

  Dohodnite sa na individuálnych možnostiach odovzdanie vozidla na servis, prípadne možnosťou objednávky pick-up a drop-off servisu, kedy
  zamestnanec servisu vyzdvihne vozidlo na Vami určenom mieste a po vykonaní servisu ho privezie späť.

  Zdravie našich zamestnancov, partnerov a vás - našich zákazníkov - je prioritou. Dbáme na bezpečnosť obmedzeným kontaktom, naši prijímací technici sú vybavení ochrannými pomôckami.

  Vozidlá prijaté do servisu budú dezinfikované ozónom.

  Pre overenie konkrétnych možností kontaktujte vášho predajcu.

 • Aká je dostupnosť BMW Financial Services (leasing, financovanie a poistenie) v súvislosti s koronavírusom?

  Vzhľadom na súčasnú situáciu a s ohľadom na mimoriadne opatrenia prijaté vládou Slovenskej republiky sú niektoré činnosti BMW Financial Services a nášho kooperačného partnera UniCredit Leasing-u obmedzené, ale funkčné.

  Pobočky UniCredit Leasing-u sú pre verejnosť opätovne otvorené, avšak preferujeme kontaktovať obchodných zástupcov najprv telefonicky alebo elektronicky.

  Uisťujeme Vás, že z našej strany je zabezpečené všetko potrebné tak, aby sme naďalej mohli plynule prijímať a v maximálnej možnej miere vybavovať Vaše žiadosti.
  V prípade otázok k financovaniu kontaktujte prosím zákaznícke centrum UniCredit Leasing, tel: +421 2 59 27 11 11, +421 2 59 27 12 22, +421 2 59 27 12 00, mail: info@unicreditleasing.sk.
   

 • Moje BMW musí byť opravené / potrebuje údržbu. Je to stále možné?

  Autorizované servisné prevádzky a predajne náhradných dielov zostávajú aj naďalej otvorené. Prevádzky sú otvorené v upravenom časovom režime.

 • Zmeny v záručných podmienkach a v podmienkach servisných balíkov.

  V týchto bezprecedentných časoch karantény, a COVID-19 je BMW pripravené pomôcť svojim zákazníkom. S ohľadom na aktuálnu situáciu a náš záujem o vašu spokojnosť sme pre vás predĺžili dobu na uplatnenie nárokov vyplývajúcich zo záruky vozidla v tých prípadoch, kedy koniec platnosti nastal po 16.3.2020. Túto dobu sme s ohľadom na situáciu predĺžili do 31.5.2020. Predĺžená doba sa vzťahuje aj na BSI/BRI servisné balíky, ktorých platnosť skončila po 16.3.2020. V prípade poruchy vozidla, resp. potreby predpísaného servisu, ktoré sú súčasťou servisného balíka/balíka opráv, ktorých platnosť skončila po 16.3.2020, sa môžete obrátiť v danej veci na ktorýkoľvek autorizovaný servis značky BMW do 31.05.2020. Náklady spojené s týmito úkonmi budú akceptované v rámci záruky, resp. v rámci platnosti daného servisného balíka. Pre viac informácií kontaktujte vášho BMW servisného partnera.

 • Aký vplyv má koronavírus na produkciu v BMW Group?

  Vzhľadom na rýchlo sa rozvíjajúcu pandémiu koronavírusov sme prijali ťažké rozhodnutie zastaviť výrobu v našich závodoch vo Veľkej Británii, Európe a Juhoafrickej republike na dočasné obdobie až do odvolania, v závislosti na celkovom vývoji situácie. Toto rozhodnutie je vyvrcholením viacerých faktorov, ktoré v súčasnosti ovplyvňujú automobilový priemysel, a to ochranou zdravia našich zamestnancov, potenciálnym narušením dodávok našich dodávateľov a poklesom svetového trhu. Naša pracovná sila je základom úspechu našej spoločnosti a robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ich v súčasnosti podporili.

 • Prezentácia vybraného modelu BMW.

  Naši predajcovia sú tu preto, aby vás mohli akýmkoľvek spôsobom podporiť, či už priamo na predajni alebo aj v bezpečnej vzdialenosti. Vybraný model vám osobne predstavíme napríklad prostredníctvom Smart Video Communication, teda vo video prezentácii, v ktorej uvidíte vozidlo detailne tak z exteriéru, ako aj vo vnútri, s podrobným komentárom predajcu.

Máte otázky týkajúce sa služieb zákazníkom?

Náš tím služieb zákazníkom je vám k dispozícii telefonicky alebo e-mailom.

Zistiť viac

Potrebujete informácie od vášho autorizovaného BMW partnera?

Aj keď robíme všetko pre to, aby sme riešili globálny dopad nového koronavírusu, všetky BMW dílerstvá sú vo vlastníctve a prevádzke nezávisle, takže prevádzkové hodiny a poskytované služby sa môžu líšiť.

Prosíme kontaktuje vášho BMW predajcu pre viac informácií o:

• Prevádzkové hodiny

• Poskytované servisné služby

• Naplánované testovacie jazdy a stretnutia

• Stav objednávky a dodávky

Zistiť viac

ZOSTAŇME V SPOJENÍ.

Pridajte sa k nám na sociálnych sieťach a získajte aktualizácie, konverzácie a odpovede na vaše otázky.