X7 CONCEPT iPERFORMANCE.

Priestor pre inšpiráciu.

X7 CONCEPT iPERFORMANCE.

Priestor pre inšpiráciu.

X7 CONCEPT iPERFORMANCE.Priestor pre inšpiráciu.

BMW Concept X7 iPerformance je stelesnením automobilového luxusu. Je to inovatívne vozidlo s prevratnou konštrukciou a inšpiratívnym dizajnom. S ponukou neuveriteľného priestoru a komfortu. A vytvorené s cieľom zanechať ohromujúci dojem.

PRIPRAVENÉ OHROMIŤ.

Osobnosť je otázkou charizmy: BMW Concept X7 iPerformance to potvrdzuje z každej perspektívy. Napriek značným rozmerom pôsobí štíhlo a svižne. Okrem iného za to vďačí kompaktne formovaným zadným partiám a dynamickým líniám, ktoré evokujú pohyb vpred. Spolu s výraznými zvislo orientovanými obličkami, mohutnými vzduchovými vstupmi a elegantne zvýraznenými povrchmi to vytvára moderný a autoritatívny celkový imidž, z ktorého vyžaruje veľkorysá jedinečnosť.

„BMW X7 Concept iPerformance vytvára luxusný a moderný dojem pomocou diskrétnej štylistiky a nevšedne precíznych detailov.“
Adrian van Hooydonk, riaditeľ dizajnu BMW Group

NEUVERITEĽNÝ KAŽDÝM DETAILOM.

Interiér X7 Concept iPerformance.

NEUVERITEĽNÝ KAŽDÝM DETAILOM.

Interiér X7 Concept iPerformance.

Už pri otvorení dverí je všetko jasné: BMW X7 Concept iPerformance stanovuje nové štandardy v každom ohľade. Posádku očarí koncepcia ambientného osvetlenia, ktorá ho počas cesty sprevádza interaktívnymi efektmi. Veľkoryso dimenzované okná, kombinované s panoramatickou sklenenou strechou, klenúcou sa od čelného skla až dozadu, generujú bezkonkurenčný pocit priestrannosti, charakterizovaný exkluzivitou a otvorenosťou.

OTÁZKA ŠTÝLU.

Miesto, vytvorené práve pre vás: Zažite novú dimenziu luxusu a sofistikovanosti vo forme BMW Concept X7 iPerformance. Interiér, ktorý nesie známky najvyššieho majstrovstva ručnej výroby, privíta posádku špičkovým komfortom a bezkonkurenčnou priestrannosťou na každom mieste v kabíne. Súhra moderného čistého dizajnu, vysoko kvalitných materiálov a najjemnejšej kože, vytvára atmosféru, charakterizovanú veľkorysou jedinečnosťou.

VO SVOJOM SVETE. PREPOJENÉ SO SVETOM.

Digitálne služby v BMW Concept X7 iPerformance.

VO SVOJOM SVETE. PREPOJENÉ SO SVETOM.

Digitálne služby v BMW Concept X7 iPerformance.

BMW Concept X7 iPerformance ukazuje vizionárskym smerom do budúcnosti a stanovuje nové štandardy aj v oblasti konektivity a digitálnych služieb. Inovatívnym užívateľským rozhraním zabezpečí posádke optimálnu komunikáciu navzájom aj s vonkajším svetom, pomocou samostatných obrazoviek. Obvzlášť pozoruhodné: Prenos správ po kabíne sa zobrazuje pohybom interaktívnych svetlených pásov medzi prednou a zadnou časťou, pozdĺž dverí.

ZISTIŤ VIAC O BMW LUXUSNEJ TRIEDE.

ZISTIŤ VIAC O BMW LUXUSNEJ TRIEDE.

VYJADRENIE AUTORITY.

VYJADRENIE AUTORITY.