Stále sme tu pre vás .

STÁLE SME TU PRE VÁS .

Žijeme v rýchlom svete plnom zmien a nečakaných udalostí. V týchto ťažkých a neistých časoch je mimoriadne dôležité mať istotu, ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Vaše vozidlo je po vašom domove ďalšou bezpečnou zónou, v ktorej eliminujete potencionálne riziká. Nie je však jedno v akom vozidle sa vozíte. Bezpečná zóna vás má ochrániť pred všetkými nástrahami, ktoré život prináša. Obnovte svoju bezpečnú zónu a rozhodnite sa pre bezpečnejšie, lepšie a silnejšie vozidlo. 

 

Zistiť viac
Stále sme tu pre vás .

Situácia sa mení a preto sa meníme aj my, aby sme boli pre vás neustále k dispozícii. U nás všetko vybavíte bezkontaktne a online.

Na základe rozhodnutia Vlády Slovenskej republiky sme nútený aktivity u našich autorizovaných obchodných partnerov dočasne obmedziť.

 

V súčasnosti aj naďalej prijímame vozidlá na servisné úkony, avšak nakoľko sa situácia vyvíja veľmi dynamicky, odporúčame Vám pravidelne sledovať situáciu u Vášho autorizovaného servisného partnera.

 

Nájdite BMW partnera

 

Zistiť viac

AJ KEĎ FYZICKÝ PREDAJ NIE JE MOŽNÝ, V BMW VYBAVÍTE VŠETKO BEZKONTAKTNE A ONLINE.

ONLINE PREDAJ VOZIDIEL

 

Zistiť viac

BMW ONLINE REZERVÁCIA.

Plánovanie termínov je teraz pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým: Prostredníctvom služby BMW online rezervácia si teraz môžete dohodnúť servisný termín niekoľkými kliknutiami a nepretržite na webovej stránke vášho BMW servisného partnera – čo najrýchlejšie a v čase, keď vám to najlepšie vyhovuje.

VAŠE VÝHODY.

 • Maximálna úspora času a intuitívne ovládanie.
 • Rýchly vstup cez osobný účet.
 • Plánovanie termínov bez ohľadu na polohu a čas.

APLIKÁCIA BMW CONNECTED.

S aplikáciou BMW Connected zostávate pripojení k svojmu vozidlu a to aj v prípade, že práve nesedíte vo svojom BMW. Aplikácia plánuje cesty s prihliadnutím na aktuálnu dopravnú situáciu a pripomína vám, aby ste odišli včas, pomáha vám v prípade poruchy, pripomína vám potrebu naplánovania servisného termínu a mnoho iného.

VAŠE VÝHODY.

 • Pohodlné ovládanie a monitorovanie vozidla bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.
 • Jednoduchá správa servisu a údržby pre vaše BMW.
 • Rýchla asistenčná služba BMW vďaka automatickému prenosu údajov o vozidle a polohy vozidla.
 • Novinky a aktualizácie o BMW.
 • Flexibilné online rezervácie.

CIT NOW- BMW SMART VIDEO COMMUNICATION

Vďaka inovatívnemu systému video dialógov CitNOW- BMW Smart Video Communication môžete nazerať na prácu našich BMW servisných technikov. Kým sa vaše BMW podrobuje servisu u nášho predajcu, obdržíte prostredníctvom e-mailu alebo textovej správy video, ktoré bolo vytvorená priamo v servisnej dielni. Bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, uvidíte, aké údržbárske a servisné práce treba vykonať. Služba obsahuje podrobnú ponuku navrhovaných servisných prác, ktorú môžete prejednať s našimi servisnými expertmi alebo ju schváliť jedným kliknutím.

VAŠE VÝHODY.

 • Presvedčte sa o servisných požiadavkách individuálnym videom.
 • Každá požiadavka na opravu je podrobne vysvetlená našimi servisnými expertmi.
 • Potvrďte potrebu servisného zásahu, ak ste o tom sami presvedčení.
 • Žiadne skryté náklady a rýchle rozhodnutia, aby ste sa na svoje BMW mohli vždy spoľahnúť.

ONLINE PONUKA SKLADOVÝCH VOZIDIEL.

Z pohodlia domova si na našej web stránke vyberte model o ktorý máte záujem. Po vyplnení jednoduchého formuláru na karte vozidla vás bude kontaktovať predajca. Vozidlo si môžete aj nakonfigurovať podľa vašich predstáv, pričom vám radi pomôžu naši predajcovia. Tento proces je možné realizovať aj online, prostredníctvom Mobile Customizer a zdieľanie obrazovky cez GoToMeeting.

Zistiť viac

Bližšie informácie o ponuke žiadajte u Vášho predajcu BMW. Zmeny vyhradené. Obrázky sú ilustračné. Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Všetky ceny sú vrátane DPH, pokiaľ nie je uvedené inak.

Zistiť viac