BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW know-how vždy na palube.

BMW VÍZIE.

Zažite BMW Next 100 z prvej ruky.

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW know-how vždy na palube.

BMW VÍZIE.

Zažite BMW Next 100 z prvej ruky.

BMW KATALÓGY A NÁVODY NA OBSLUHU.

Vždy aktuálne informácie: Objavte zábavný svet aplikácií BMW, ktoré vás uvedú do sveta BMW a poskytnú vám podstatné údaje o vašom BMW priamo na váš smartfón alebo tablet.

MOBILITY SERVICES & CARSHARING.

Maximálna mobilita: Prepojte sa s vaším BMW alebo uľahčite svoju každodennú mobilitu. Aplikácie zo skupiny Mobility Services & Car Sharing vám ponúkajú inteligentné riešenia pre maximálny komfort.

BMW M & MOTORSPORT.

Radosť z jazdy je merateľná: Tieto aplikácie sú nevyhnutným náradím pre každého športovo založeného vodiča. Pomocou smartfónu, hodiniek smart watch alebo tabletu môžete analyzovať svoj jazdný štýl a výkonnosť, zdieľať svoje merania s priateľmi a zdokonaľovať sa každým ďalším kolom.

PREDAJCA, SERVIS A PRÍSLUŠENSTVO.

Dokonalé spojenie s vaším BMW. Aplikácie predajcu, servisu a príslušenstva vám poskytnú komplexné informácie a servisnú podporu vždy, keď si to budete priať. Zároveň vám umožnia riadiť množstvo nastavení vášho vozidla komfortne zo smartfónu – bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

LIFESTYLE & GADGETS.

Ste zanieteným lovcom vždy nových technických vychytávok a najnovších informácií o BMW Lifestyle produktoch, alebo vás baví čítať všetky možné články o značke BMW? Ak áno, tieto aplikácie nesmiete prehliadnuť.

VÝSTAVY A VEĽTRHY.

Či už priamo na mieste alebo v komfortnej vzdialenosti, tieto aplikácie vás vždy priblížia. Vychutnajte si exkluzívne informácie o našich výstavách aj veľtrhoch a ponorte sa do vzrušujúceho sveta BMW.

EDUCATION.

Are you keen to expand your knowledge? Then simply use the edutainment apps from the BMW Group. Various interactive applications allow you to explore exciting subject areas and acquire new knowledge in the process.  

  • Find out more

VIRTUAL & AUGMENTED REALITY.

Už sa len dotknúť: Spoznajte naše aplikácie zo sveta virtuálnej a rozšírenej reality a vychutnajte si úplne nový pohľad na svet BMW pomocou týchto úžasných technológií.

FINANCIAL SERVICES

Are you looking for the perfect financial solution for your BMW that will still leave you flexible enough to consider other wishes? BMW Financial Services offers you made-to-measure concepts for leasing, financing and insurance – individually adapted to your needs and your budget. Select your personal settings in the matching apps and become involved in determining your perfect offer from the outset.

  • Find out more