Apple CarPlay® integrácia smartfónu menu na iDrive displeji BMW ConnectedDrive

APPLE CARPLAY®.

Apple CarPlay vám poskytne prístup k množstvu funkcií a obsahu vášho zariadenia iPhone počas jazdy vo vašom BMW.

Chcete svoj iPhone využívať aj počas jazdy vo vašom BMW? Integrácia smartfónu je doplnková výbava, ktorá umožní vášmu vozidlu podporovať Apple Play. Takto získate prístup k množstvu funkcií a obsahu vášho zariadenia iPhone počas jazdy. Váš iPhone je komfortne bezdrôtovo pripojený k vášmu vozidlu. Všetky dôležité informácie sa zobrazia v štandardnej prezentácii aplikácie na iDrive displeji vozidla. To znamená, že Apple CarPlay poskytuje rýchly a bezpečný prístup k vašim osobným smartfónovým aplikáciám počas jazdy.

Využívajte Apple CarPlay pri riadení vozidla na telefonovanie, diktovanie a odosielanie správ, alebo na ovládanie vašej smart domácnosti. Ak vás nič nezaujme v rádiu, môžete si nájsť tú správnu stanicu cez TuneIn, počúvať audio knihy cez aplikáciu Audible alebo prehrávať najnovšie podcasty, spolu s vašimi preferovanými playlistmi na Apple Music. Počas toho všetkého vás budú navádzať do cieľa cesty Apple Maps, Google Maps alebo Waze, spolu s navigačnými tipmi od Apple Maps priamo do vášho zorného poľa na Head-Up displeji.

Aplikácie zariadenia iPhone sú prístupné cez ovládací systém vášho BMW, alebo aj komfortným hlasovým ovládaním cez Apple Siri (vo vybraných svetových jazykoch). Stačí povedať „Hey, Siri“ alebo stlačiť tlačidlo hlasového ovládania na volante, pre aktiváciu digitálneho hlasového asistenta na vašom smartfóne.

Zistiť viac
APPLE CARPLAY®. Apple CarPlay vám poskytne prístup k množstvu funkcií a obsahu vášho zariadenia iPhone počas jazdy vo vašom BMW.

POŽIADAVKY PRE APPLE CARPLAY.

Pre využívanie Apple CarPlay potrebujete iPhone 5 alebo novší.

Apple CarPlay podporujú všetky vozidlá s doplnkovou výbavou Connected Package Plus (6C2) alebo Connected Package Professional (6C3), ako aj vozidlá vyrobené počnúc júlom 2016 s doplnkovou výbavou Príprava pre Apple CarPlay alebo Integrácia smartfónu (6CP).

Služba Apple CarPlay nemá dátum exspirácie a je trvalo dostupná pre vaše BMW.

Poznámka: Požiadavky sa na jednotlivých trhoch môžu líšiť.

Zistiť viac

BMW CONNECTED DRIVE: ĎALŠIE INFORMÁCIE A ODKAZY.

BMW ConnectedDrive Zákaznícka podpora

ZÁKAZNÍCKA PODPORA BMW.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky ohľadom služieb a produktov BMW ConnectedDrive, stačí sa obrátiť na zákaznícku podporu BMW.
BMW ConnectedDrive FAQ často kladené otázky žena so smartfónom pri okne

FAQ.

Naša sekcia často kladených otázok (FAQ) vám poskytne informácie o mnohých témach, súvisiacich so službami a produktmi BMW ConnectedDrive.
BMW Driver’s Guide aplikácia digitálny manuál k vozidlu smartfón

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver’s Guide je digitálna užívateľská príručka k vozidlu pre vybrané modely BMW – vrátane detailov o vozidle, výbave, vyhľadávania obrázkov a vysvetľujúcich animácií.
BMW ConnectedDrive digitálne služby prehľad žena so smartfónom pred BMW

SPÄŤ NA PREHĽAD.

Chcete preskúmať ďalšie produkty a služby od BMW ConnectedDrive? Kliknite sem pre návrat na prehľad.