BMW CONNECTED DRIVE.

Spojenie s technológiou zajtrajška.

Čo môže pre vás BMW urobiť? Priviezť vás včas do cieľa? Odpovedať na všetky vaše otázky? Alebo vás zabávať po celý čas? Služby Digital Services od BMW ConnectedDrive vám ponúkajú množstvo užitočných funkcií. Svojou inteligenciou a inovatívnosťou vám uľahčujú život a menia každú jednu jazdu na zážitok.

Zistiť viac
BMW CONNECTED DRIVE.Spojenie s technológiou zajtrajška.
BMW Intelligent Personal Assistant vás vezme na cestu do novej éry multimodálnych digitálnych zážitkov.
Dieter May, senior viceprezident oddelenia Digitálne produkty a služby
Žena riadi BMW v nočnej scenérii

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Poslúcha na slovo.

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Poslúcha na slovo.

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT – TO NAJLEPŠIE.

Žena riadi BMW a používa Car Expert

Car Expert.

BMW Intelligent Personal Assistant nezanechá žiadne nezodpovedané otázky. Táto služba vám poskytne podporu ultimatívneho automobilového experta. Čokoľvek chcete zistiť o vašom BMW a kedykoľvek budete potrebovať pomoc, vždy bude po ruke. A nielen preto, aby ste sa dozvedeli viac o funkciách vášho vozidla, ale má pre vás vždy informácie aj o jeho celkovom stave a servisných potrebách.

Zistiť viac
Žena riadi BMW a používa My Assistant

My Assistant.

Rozumie vašim potrebám a poskytne vám najlepšiu podporu za každých okolností – vďaka tomu je BMW Personal Assistant taký unikátny. Stačí povedať „Hej, BMW. Jazda domov.“ a hneď vám nájde trasu. Alebo „Hej, BMW, som hladný/hladná.“ pre odporučenie vhodnej reštaurácie – dokonca aj takej, čo má najlepšie hodnotenia, ak si to prajete. Vďaka nemu môžete byť produktívni aj počas jazdy, prečíta vám e-maily alebo rýchlo nájde vašu obľúbenú hudbu.

Zistiť viac
Žena riadi BMW v nočnej scenérii

Prirodzená interakcia.

BMW Intelligent Personal Assistant iba čaká, až ho oslovíte. Je dušou vášho BMW a je pripravený kedykoľvek vám pomôcť. Pre interakciu s osobným asistentom nemusíte stláčať žiadne tlačidlá alebo čakať na potvrdzovaní tón. Jednoducho začnite hovoriť tak ako obvykle, bez pauzy. Napríklad: „Ahoj, BMW. Kto si?“ Alebo chcete dať svojmu asistentovi iné meno? Ak áno, stačí povedať: „Hej, BMW. Zmeň aktivačné slovo.“

Zistiť viac
Dve ženy počas jazdy v BMW používajú In-Car Experiences

In-Car Experiences.

Vaše BMW sa o vás postará. Osvieži vás, keď cítite únavu, uvoľní vás po dni plnom stresu a optimálne prispôsobí interiér vášho vozidla vašej nálade. Súbor In-Car Experiences, do ktorého patria programy Caring Car a režimy Experience Modes, sa postará o váš najlepší možný pocit vo vašom vozidle.

Zistiť viac
Žena drží v rukách glóbus BMW ConnectedDrive

BMW CONNECTED DRIVE – TO NAJLEPŠIE.

BMW CONNECTED DRIVE – TO NAJLEPŠIE.

MÔJ ASISTENT.

Na cestách vždy v najlepšej spoločnosti.

Kdekoľvek ste, akékoľvek máte plány, čokoľvek potrebujete: Výnimočné služby BMW ConnectedDrive vám poskytnú najlepšiu možnú podporu pred každou cestou aj počas nej. Hľadáte najlepšiu taliansku reštauráciu v meste alebo pohotovostnú lekáreň, otvorenú aj cez víkend? Na povel tlačidla máte k dispozícii služby ako Concierge Service, ktoré vám pomôžu so všetkými vašimi požiadavkami a otázkami. S aplikáciou BMW Connected môžete svoju cestu naplánovať už v pohodlí domova a získať tiež diaľkový prístup k dôležitým funkciám vášho BMW.

Zistiť viac
Žena riadi BMW v nočnej scenérii

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Ahoj, BMW. Kto si?“ Nebolo by skvelé, keby sa vaše BMW správalo ako váš osobný asistent? Komunikujte so svojím vozidlom novým a jednoduchým spôsobom pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Spozná vás, naštuduje si vaše správanie, každým dňom sa zlepšuje a pomôže v mnohých situáciách. Vysvetlí vám všetko o vozidle a pomôže vám lepšie spoznať vaše BMW. Môžete si dokonca zvoliť vaše vlastné aktivačné slovo.

Zistiť viac
Concierge Service: Pracovníčka BMW sedí pred obrazovkou so slúchadlami na ušiach

Concierge Service.

Bude zajtra v Ríme slnečno? Kedy mám odlet a kde je najlepšia reštaurácia v meste? Concierge Service vám pomôže pri cestovaní a podporí každú vašu požiadavku, na povel tlačidla, individuálne, osobne a rýchlo. Kdekoľvek ste, čokoľvek potrebujete.

Zistiť viac
Muž v BMW a žena mimo BMW používajú BMW Connected na smartfóne

BMW Connected.

Prepojte sa s vaším BMW. Aplikácia BMW Connected je vaším digitálnym asistentom osobnej mobility, ktorý sa postará o vaše potreby pred jazdou aj počas nej. Získajte prístup k vozidlu cez váš smartfón, hodinky smart watch alebo Amazon Echo, odosielajte ciele do navigačného systému alebo si nechajte pripomenúť stretnutia, aby ste na ne dorazili včas.

Zistiť viac
Muž a žena sedia na gauči a používajú Remote Services na svojich smartfónoch

Remote Services.

Mám zamknuté dvere na vozidle? Kde presne je zaparkované? Remote Services vám umožnia získať prístup k vášmu vozidlu na diaľku pomocou aplikácie BMW Connected. Bliknite svetlami, aktivujte klimatizáciu vo vozidle alebo zamknite svoje BMW na diaľku, odkiaľkoľvek, pomocou vášho smartfónu.

Zistiť viac
Usmievajúca sa žena používa Remote 3D View na svojom smartfóne

Remote 3D View.

Udržte si dohľad nad okolím vášho BMW, aby ste mali istotu, že je úplne v poriadku. Remote Services a Remote 3D View vám umožnia kedykoľvek si pozrieť na diaľku okolie vášho vozidla z rozličných pohľadov, odomknúť alebo zamknúť jeho dvere, bliknúť svetlami alebo zatrúbiť, pomocou aplikácie BMW Connected.

Zistiť viac

MOJA CESTA.

Nech je každá cesta jedinečná.

Každá cesta je iná, napriek tomu si však stále môžete byť istí, že do cieľa dorazíte komforte a včas. So službami Connected Navigation, ako je napríklad Real Time Traffic Information, dosiahnete vďaka prehľadu o aktuálnej premávke cieľ cesty ešte priamejšie a rýchlejšie. A bez stresu, pretože Asistent parkovacieho miesta vás pošle tam, kde dokážete najlepšie zaparkovať. Pomocou služieb Digital Charging Service môžete pre zmenu nabíjať svoj model BMW i alebo BMW Plug-in Hybrid elektrickou energiou efektívne, s istotou, že je pred každým začiatkom cesty dostatočne nabitý.

Zistiť viac
Žena používa Connected Navigation na smartfóne

Connected Navigation.

Connected Navigation vám ponúka skvelý zážitok z navigácie, od plánovania a prípravy, cez samotnú jazdu, až po parkovanie a nabíjanie. Naším cieľom je pridať vašej ceste z bodu A do bodu B viac komfortu a individuálnosti. Chceme vás očariť a presvedčiť počas každej jazdy – na každom bode trasy, všade a vždy, keď nás budete potrebovať.

Zistiť viac
Muž používa Asistenta parkovacieho miesta na displeji v BMW

Asistent parkovacieho miesta.

Chcete zaparkovať čo najbližšie pri cieli vašej cesty? Asistent parkovacieho miesta vám to výrazne zjednoduší. Odporučí vám voľné miesta na veľkých parkoviskách aj na ulici a na základe vášho výberu nájde najlepšiu trasu s najvyššou pravdepodobnosťou voľného parkovacieho miesta. Zároveň môžete za parkovanie zaplatiť bezhotovostne cez ParkNow.

Asistent parkovacieho miesta je súčasťou neustále sa vyvíjajúceho navigačného zážitku Connected Navigation.

Zistiť viac
BMW parkuje na voľné miesto pomocou ParkNow

ParkNow.

Prinášame budúcnosť parkovania priamo tam, kam patrí: do vozidla. ParkNow sa stane vaším praktickým spoločníkom a ponúkne vám všetky funkcie priamo v rámci navigačného systému – vždy synchronizované s aplikáciou ParkNow. Odteraz môžete zaparkovať aj bez hotovosti, lístkov a stresu z parkovania na ulici či v parkovacom dome. Len čo vojdete do zóny plateného parkovania, dostanete o tom informáciu a budete môcť celý proces parkovania riadiť cez váš navigačný systém.

Platobná transakcia cez ParkNow je súčasťou neustále sa vyvíjajúceho navigačného zážitku Connected Navigation.

Zistiť viac
Muž používa Real Time Traffic Information na displeji v BMW

Real Time Traffic Information.

Zasekli ste sa v dopravnej špičke alebo strácate cenný čas v stresujúcej dovolenkovej kolóne? Takýmto problémom sa dá jednoducho vyhnúť, pomocou Real Time Traffic Information. Sleduje aktuálnu situáciu v premávke takmer v reálnom čase, v dostatočnom predstihu odporúča alternatívne trasy a do cieľa cesty vás privedie tak rýchlo, ako je to len možné.

Real Time Traffic Information je súčasťou neustále sa vyvíjajúceho navigačného zážitku Connected Navigation.

Zistiť viac
Dvaja muži v reštaurácii používajú funkciu „Spravujte svoje obľúbené ciele“

Spravujte svoje obľúbené ciele.

Čo by ste povedali na prístup k vašej obľúbenej kaviarni alebo fitness centru cez navigačný systém vášho BMW? Pomocou funkcie „Spravujte svoje obľúbené ciele“ máte vždy k dispozícii vaše osobné body záujmu (POI, Points Of Interest), tak vo vozidle, ako aj cez aplikáciu BMW Connected alebo prostredníctvom zákazníckeho portálu ConnectedDrive. Spravovať ich môžete cez všetky kontaktné body, kde budú automaticky synchronizované.

Funkcia „Spravujte svoje obľúbené ciele“ je súčasťou neustále sa vyvíjajúceho navigačného zážitku Connected Navigation.

Zistiť viac
Žena používa funkciu „Zdieľať ciele z iných aplikácií“ doma na svojom smartfóne

Zdieľať ciele z iných aplikácií.

Ako by sa vám páčilo priame prepojenie medzi vašou preferovanou mapovou aplikáciou a vaším BMW? Funkcia „Zdieľať ciele z iných aplikácií“ to umožní. Pomocou nej dokážete prenášať ciele zo všetkých mapových aplikácií, podporujúcich funkciu zdieľania, priamo do vášho BMW. Po prenose je adresa dostupná aj pre neskoršie použitie v aplikácii BMW Connected na vašom smartfóne.

Funkcia „Zdieľať ciele z iných aplikácií“ je súčasťou neustále sa vyvíjajúceho navigačného zážitku Connected Navigation.

Zistiť viac
Žena v pohybe používa funkciu „Upozornenie na čas odjazdu“ na hodinkách smart watch

Upozornenie na čas odjazdu.

Dorazte na každé vaše ďalšie stretnutie včas. Upozornenie na čas odjazdu v rámci aplikácie BMW Connected vám v predstihu pripomenie vhodný čas odchodu, cez váš smartfón alebo hodinky smartwatch. Optimálny čas odjazdu pomôže vypočítať Real Time Traffic Information, čo je základom dosiahnutia cieľa vašej cesty včas.

Upozornenie na čas odjazdu je súčasťou neustále sa vyvíjajúceho navigačného zážitku Connected Navigation.

Zistiť viac
Žena sedí pri okne a používa Share Live Trip Status na smartfóne

Share Live Trip Status.

Share Live Trip Status za vás odpovie vašej rodine na otázku kedy prídete domov. Vybrané kontakty môžete informovať o svojej aktuálnej presnej pozícii, cieli cesty a čase príjazdu priamo z vozidla, alebo aplikáciou BMW Connected. Príjemcovia tak môžu sledovať postup vašej cesty v reálnom čase.

Zistiť viac
Mladý muž kráča po meste a využíva pri tom Navigate Door-to-Door na svojom smartfóne

Navigate Door-to-Door.

Dosiahnite cieľ cesty včas a bez stresu. Funkcia Navigate Door to Door vás usmerní na záverečnom úseku cesty k cieľu od zaparkovaného vozidla a následne aj späť k nemu. Získajte navigáciu pre peší presun s rýchlou odozvou na svoj smartfón s podporou informácií z obrazovky Connected Onboard a push-notifikácie od aplikácie BMW Connected.

Zistiť viac
Muž a žena sedia v obývačke a používajú funkciu Send to Car na smartfóne

Send to Car.

Kam teraz? Hľadajte nové ciele ciest a preneste ich aplikáciou BMW Connected priamo do navigačného systému vášho BMW. Len čo nasadnete a vozidlo sa cez Bluetooth spojí s vaším smartfónom, môžete spustiť navigačné navádzanie jediným dotykom displeja.

Zistiť viac
Žena pred svojím BMW i3 používa Digital Charging Service na smartfóne

Digital Charging Service.

Digital Charging Service sú plne automatické služby pre nabíjanie vášho vozidla BMW i alebo BMW Plug-in Hybrid v tom najlepšom a najvýhodnejšom čase. Môžete sa spoľahnúť na to, že vaše vozidlo bude včas nabité pre vašu najbližšiu cestu. Stačí zadať čas vášho odchodu, elektrické tarify a služby Digital Charging Service sa postarajú o zvyšok.

Zistiť viac
Aktualizácia máp: Diaľnica v meste a veľkomesto v noci

Aktualizácia máp.

BMW je prvým výrobcom automobilov, ktorý ponúka tri rozličné procesy aktualizácie navigačných máp: USB Full Map aktualizáciu prostredníctvom predajcu, cez obchod ConnectedDrive Store alebo automatickým „vzdušným prenosom“ cez vo vozidle trvalo inštalovanú SIM kartu, s frekvenciou až štyrikrát do roka (pre predvolený región). Automatická aktualizácia si nevyžaduje licenčné poplatky ani poplatky za dátový prenos. Navigačný systém máte vďaka tomu vždy vybavený aktuálnymi mapami.

Zistiť viac

MOJE AUTO.

Pretože BMW je viac než len vozidlo.

Vo vašom BMW sa môžete plne koncentrovať na jazdu, pretože o všetko ostatné je postarané. Digital Key na vašom smartfóne vám poskytne jednoduchý vstup do vozidla, zatiaľ čo Remote Software Upgrade sa „vzdušnou cestou“ postará o to, aby ste mali vždy jeho najnovšie verzie bez nutnosti navštíviť vášho BMW partnera. A ak sa stane nehoda, Intelligent Emergency Call automaticky privolá pomoc, spolu s odoslaním dôležitých informácií o vozidle a jeho posádke záchranným zložkám.

Zistiť viac
Muž sedí na zadnom sedadle BMW a používa režimy Experience Modes na svojom smartfóne

Režimy Experience Modes.

Ceníte si decentný luxus, alebo si radi vychutnáte súkromie? Štyri režimy Experience Modes – Executive, Expressive, Private a Well-Being – vám potešia zmysly dokonalo koordinovaným interiérom vozidla, zladeným s vašou náladou.

Zistiť viac
Automate My Habits na displeji BMW

Automate My Habits.

Zapínate si vyhrievanie sedadiel v chladnom počasí vždy na tretí stupeň? Automate my Habits je inteligentná funkcia, ktorá si zapamätá vaše zvyklosti a automaticky aktivuje vaše nastavenia. Vy si iba užívate jazdu a vaše BMW sa postará o vašu pohodu. V budúcnosti pribudnú ďalšie možnosti automatizácie.

Zistiť viac
Connected Command: Traja ľudia v BMW počúvajú hudbu počas jazdy

Connected Command.

Chceli by ste sa plne koncentrovať na cestu pred sebou? Tak odovzdajte ovládanie niektorých funkcií vozidla vašim pasažierom. Vďaka Connected Command je to jednoduché. S využitím aplikácie BMW Connected dokážu pasažieri s vašou autorizáciou získať prístup zábavnému a navigačnému systému. Zároveň môžu regulovať dôležité funkcie klimatizačného systému.

Zistiť viac
 Digital Key

Digital Key.

Načo by ste si so sebou brali kľúč, keď máte so sebou svoj smartfón? Digital Key vám umožní zamknúť aj odomknúť vaše BMW a dokonca naštartovať bez nutnosti použitia kľúča. Zároveň môžete až piatim ďalším osobám umožniť používanie vášho BMW cez váš iPhone – ak je kompatibilný. Súčasťou autorizácie je aj možnosť obmedziť okrem iného výkon alebo maximálnu rýchlosť, napríklad pre vodičov začiatočníkov. Zoznam kompatibilných zariadení iPhone je k dispozícii na bmw.com/digitalkey

Zistiť viac
Žena si doma vychutnáva kávu pričom jej na smartfóne beží Remote Software Upgrade

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby bolo vaše BMW vybavené vždy najaktuálnejším softvérom? Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Komfortne, spoľahlivo, bez stresu – a bez toho, aby ste museli navštíviť svojho BMW servisného partnera. Aktualizácie sa inštalujú na diaľku, presne ako na váš smartfón.

Zistiť viac
Muž používa Wi-Fi Hotspot v BMW

Wi-Fi Hotspot.

Zúčastňujte sa konferenčných video hovorov na tablete alebo si pozrite poslednú epizódu vášho obľúbeného seriálu na smartfóne. WiFi hotspot vás pripojí na internet s rýchlosťou LTE (ak je k dispozícii) cez SIM kartu inštalovanú vo vozidle. Vy a vaši pasažieri môžete surfovať na webe až s desiatimi zariadeniami.

Zistiť viac
Tlačidlo Intelligent Emergency Call na strope BMW

Intelligent Emergency Call.

Ak sa stane nehoda, čas je mimoriadne dôležitý. Intelligent Emergency Call zavolá pomoc a v prípade nehody tak môže aj zachrániť životy. Nadviaže kontakt so špeciálne školenými operátormi v telefonickom centre, ktorí poskytnú podporu vám aj vašim pasažierom, až kým nedorazia na miesto záchranári. Títo pracovníci prvého kontaktu zároveň priamo dostanú dôležité informácie.

Zistiť viac
BMW CarData: Osvetlená diaľnica v meste a veľkomesto v noci

BMW CarData.

Funkcia BMW CarData vám umožní kedykoľvek si pozrieť údaje o vašom BMW a v prípade potreby ich zdieľať s tretími stranami. A len vy sa rozhodnete, komu svoje údaje zveríte. To vám umožní udržiavať si prehľad o telematických dátach v každom čase a ťažiť z výhod ich zdieľania s tretími stranami, za účelom vytvorenia na mieru šitých servisných balíkov, ktoré predtým neboli možné.

Zistiť viac
Žena sedí pred svojím BMW a využíva  Servis a asistenciu pri poruche

Servis a asistencia pri poruche.

Pomocou servisných funkcií aplikácie BMW Connected môžete jednoducho spravovať servisné požiadavky vášho BMW. Môžete dostávať praktické push-notifikácie v prípade, ak vaše vozidlo potrebuje údržbu a dohodnúť si servisný termín priamo u vášho preferovaného BMW partnera. V prípade poruchy vás aplikácia spojí priamo s BMW poruchovou službou a odošle vašu pozíciu aj dáta pre najlepšiu možnú podporu.

Zistiť viac

MÔJ ŽIVOT.

Nevzdáte sa ničoho. Dostanete všetko.

Prečo by ste museli na cestách robiť kompromisy? Vychutnajte si digitálny životný štýl, na ktorý ste zvyknutí, aj vo svojom BMW. Premeňte svoje vozidlo na mobilnú kanceláriu pomocou Microsoft Office 365. Zúčastňujte sa stretnutiach cez Skype for Business, diktujte e-maily a spravujte svoje termíny. Apple CarPlay® vám poskytne prístup k hlavným funkciám vášho zariadenia iPhone z vozidla a ak hľadáte viac zábavy, Connected Music s vyše 30 miliónmi skladieb z portálov Deezer a Napster vám dodá tú správnu hudbu pre vašu trasu.

Zistiť viac
Apple CarPlay® sa zobrazuje na displeji v BMW

Apple CarPlay®.

Prečo by ste sa mali zaobísť bez funkcií svojho zariadenia iPhone, keď vo vašom BMW ich môžete ďalej ovládať tak ako zvyčajne? Príprava pre Apple CarPlay® vám poskytne diaľkový prístup k telefonovaniu, ale aj k aplikáciám ako sú správa iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify a Apple Music. Môžete tiež použiť tlačidlo hlasového ovládania na volante, pre prístup k Siri, hlasovému asistentovi Apple.

Obdobie platnosti je jeden rok.

Zistiť viac
Connected Music sa zobrazuje na displeji v BMW

Connected Music.

Počúvajte svoju obľúbenú hudbu všade, kde ste. Vážnu hudbu na diaľnici, džez v mestskej premávke a pop pri pohodovej jazde. Connected Music vám umožní priamo streamovať až 30 miliónov skladieb bez obmedzení, prostredníctvom hudobných partnerov BMW – Deezer a Napster – cez SIM kartu, inštalovanú vo vozidle.

Zistiť viac
Muž používa Microsoft Office 365 na displeji v BMW

Microsoft Office 365.

Pracujte vo svojom vozidle tak, ako keby ste boli vo svojej kancelárii, s Microsoft Office 365. Diktujte e-maily, zúčastňujte sa na stretnutiach cez Skype for Business, spravujte svoje kontakty a koordinujte termíny vo vašom kalendári – všetko cez svoj smartfón. S vaším existujúcim kontom Microsoft Office 365 Business budete na cestách rovnako produktívni ako za pracovným stolom.

Zistiť viac
Online palubný denník sa zobrazuje na displeji v BMW

Online palubný denník.

BMW Online palubný denník ukladá a dokumentuje každú vašu jazdu. Denník následne nájdete vo vozidle a na BMW ConnectedDrive zákazníckom portáli. Všetky parametre jazdy sa zadávajú priamo vo vozidle cez iDrive. Pre každú cestu sa automaticky zaznamenávajú východiskový a cieľový bod (GPS), dátum a najazdené kilometre. Následne je možné pripraviť aj certifikovanú správu so všetkým potrebnými informáciami na daňové účely.

Zistiť viac

VŽDY AKTUÁLNE.

BMW aktualizácia softvéru

BMW aktualizácia softvéru cez USB.

Systémy pre smartfóny, hudobné prehrávače a tablety, sa neustále vyvíjajú. To je dôvod, prečo BMW aktualizácia softvéru zaručuje, že vaše aplikácie a vaše BMW bude vždy držať krok s najnovšími technológiami. Týmto spôsobom budete môcť používať mobilné zariadenia vo vašom vozidle v každom okamihu.