Muž sedí v BMW a štartuje BMW Remote Software Upgrade

VAŠE BMW VŽDY V AKTUÁLNOM STAVE.

Remote Software Upgrade – aktualizácia softvéru od BMW.

Aby bolo vaše BMW po kúpe v aktuálnom stave, môžete jednoducho aktualizovať jeho softvér. Stačí stiahnuť aktualizácie cez aplikáciu My BMW alebo cez SIM kartu zabudovanú vo vozidle a nainštalovať ich.

Zistiť viac
VAŠE BMW VŽDY V AKTUÁLNOM STAVE.Remote Software Upgrade – aktualizácia softvéru od BMW.
Remote Software Upgrade benefity vysvetlené vo videu

REMOTE SOFTWARE UPGRADE A JEHO BENEFITY.

Aktualizujte softvér svojho vozidla bezpečne a komfortne vzdušným prenosom.

Vždy budete mať najnovšiu verziu softvéru. Je príjemné a upokojujúce vedieť, že jazdíte s BMW, ktoré má na palube vždy najaktuálnejší softvér. A presne to vám ponúka Remote Software Upgrade – komfort bez stresu. Softvér vášho BMW udržiava vždy v aktuálnom stave. Stačí stiahnuť aktualizácie cez aplikáciu My BMW alebo nechať vozidlo stiahnuť ich priamo a nainštalovať ich. Ušetríte tak čas a zároveň budete bezplatne dostávať aktualizácie vybraných funkcií alebo nové funkcie. Informácie o všetkých softvérových zmenách vám zobrazí iDrive displej vo vozidle alebo aplikácia My BMW.

Zistiť viac

AKO FUNGUJE REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

Remote Software Upgrade funkcie

Naučte sa aktualizovať softvér svojho BMW cez Remote Software Upgrade.

Len čo bude pre vaše BMW k dispozícii nový softvér, dostanete informáciu vo forme push notifikácie vo vašej aplikácii My BMW – ak ju máte nainštalovanú na svojom smartfóne a spárovanú s vozidlom – alebo na iDrive displeji vášho vozidla. Či už v aplikácii alebo vo vašom BMW, otvoríte aktualizáciu a zistíte, aký obsah sa má aktualizovať alebo ktoré funkcie sa majú rozšíriť. Remote Software Upgrade vám ponúka dva spôsoby stiahnutia nového softvéru: buď cez aplikáciu My BMW alebo automaticky vo vašej prítomnosti priamo do vášho vozidla. Po úspešnom stiahnutí dostanete inštrukciu na potvrdenie inštalácie nového softvéru a keď ho odsúhlasíte, inštalácia sa spustí. Počas inštalácie nebude možné s vozidlom jazdiť približne 20 minút. Po aktualizácii dostanete informáciu o úspešnosti inštalácie pred najbližšou jazdou. Ak si to prajete, môžete si nechať opätovne zobraziť obsah aktualizácií.

POŽIADAVKY PRE REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

To, či je vaše vozidlo kompatibilné s aktualizáciami Remote Software Upgrade, závisí od hardvéru, ktorý je v ňom nainštalovaný. Vyžaduje sa navigačný systém Live Cockpit, Live Cockpit Plus alebo Live Cockpit Professional. Remote Software Upgrade je aktuálne k dispozícii pre nasledovné modely: rad 1, rad 2 Gran Coupé, rad 3, rad 3 hybrid, rad 3 Touring, rad 4 Coupé, rad 5, rad 5 Touring, M5, rad 6 GT, rad 7, rad 8 Cabrio, rad 8 Coupé, rad 8 (M) Gran Coupé, M8, X5 (M), X6 (M), X7, Z4, iX3.

Kompatibilitu vášho vozidla s aktualizáciami Remote Software Upgrade môžete overiť aj nasledovným testom. Vyberte si v menu tieto položky:

  • “Moje vozidlo”
  • “Nastavenia”
  • „Všeobecné nastavenia“
  • “Remote Software Upgrade”

Ak sa „Remote Software Upgrade“ nezobrazí, vozidlo nie je kompatibilné s aktualizáciami Remote Software Upgrade.

Remote Software Upgrade sa inštaluje priamo v továrni a dodatočné objednanie nie je možné pre hardvérové obmedzenia. Ak vaše vozidlo nie je kompatibilné, najnovší softvér vám kedykoľvek nainštaluje váš predajca.

 

Požiadavky sa môžu líšiť v závislosti od krajiny, modelu vozidla, výbavy a stavu vozidla.

Podrobnosti o obsahu súčasných aj minulých aktualizácií Remote Software Upgrade nájdete v nasledujúcich poznámkach o vydaní:

Zistiť viac

Pripojenie nového smartfónu k staršiemu modelu BMW.

Chcete pripojiť svoj nový smartfón k staršiemu modelu BMW? Systémy smartfónov, hudobných prehrávačov a tabletov sa neustále vyvíjajú. Ak chcete využívať svoje mobilné zariadenia vo vozidle bez obmedzení, môžete aktualizovať softvér vášho BMW na najnovšiu verziu. Stiahnite si, prosím, nový softvér pre pripojenie smartfónov cez USB kľúč a preneste ho do svojho BMW.

Zistiť viac

SPRACOVANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV.

Spoločnosť Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (Petuelring 130, 80809 München, Deutschland; ďalej len "BMW AG") spracováva iba osobné údaje, ktoré poskytnete za účelom zodpovedania na vašu požiadavku a na účelovo viazané služby. Ak je to potrebné, BMW AG prenesie údaje, ktoré ste poskytli BMW, miestnym predajcom na vašom domácom trhu. Ďalšie informácie o spracovaní osobných údajov zo strany BMW AG, relevantné pre váš trh, vám poskytne váš miestny predajca BMW.

Zistiť viac

BMW CONNECTED DRIVE: ĎALŠIE INFORMÁCIE A ODKAZY.

Žena používa aplikáciu My BMW od BMW ConnectedDrive na smartfóne pred bielym BMW X5

APLIKÁCIA My BMW.

Pred, počas aj po jazde: Aplikácia My BMW podporí váš každodenný mobilný život mnohými inteligentnými funkciami.
BMW ConnectedDrive digitálne služby prehľad žena so smartfónom pred BMW

SPÄŤ NA PREHĽAD.

Chcete preskúmať ďalšie produkty a služby od BMW ConnectedDrive? Kliknite sem pre návrat na prehľad.
BMW ConnectedDrive Zákaznícka podpora

ZÁKAZNÍCKA PODPORA BMW.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky ohľadom služieb a produktov BMW ConnectedDrive, stačí sa obrátiť na zákaznícku podporu BMW.
BMW ConnectedDrive FAQ často kladené otázky žena so smartfónom pri okne

FAQ.

Naša sekcia často kladených otázok (FAQ) vám poskytne informácie o mnohých témach, súvisiacich so službami a produktmi BMW ConnectedDrive.
BMW Driver’s Guide aplikácia digitálny manuál k vozidlu smartfón

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver’s Guide je digitálna užívateľská príručka k vozidlu pre vybrané modely BMW – vrátane detailov o vozidle, výbave, vyhľadávania obrázkov a vysvetľujúcich animácií.