Digitálne služby a konektivita BMW ConnectedDrive

BMW CONNECTED DRIVE.

Spojenie s technológiou zajtrajška.

Čo môže pre vás BMW urobiť? Doviezť vás do cieľa cesty včas? Odpovedať vám na všetky vaše otázky? Alebo vás neustále zabávať? Digitálne služby od BMW ConnectedDrive vám ponúkajú množstvo užitočných prvkov. Vďaka inteligencii a inovatívnosti vám zjednodušia život a premenia každú vašu jazdu na zážitok.

Zistiť viac
BMW CONNECTED DRIVE.Spojenie s technológiou zajtrajška.

INTELIGENTNÉ FUNKCIE.

Tieto inovatívne digitálne produkty a služby od BMW ConnectedDrive vám zaručia bezstresovú a komfortnú mobilitu.

Žena používa aplikáciu My BMW od BMW ConnectedDrive na smartfóne pred bielym BMW X5

APLIKÁCIA My BMW.

Je vaším priamym prepojením s vozidlom a svetom BMW.

Od praktických ovládacích funkcií, cez inteligentné plánovanie trasy, až po aktualizáciu softvéru vášho vozidla: Aplikácia My BMW vám prináša výhody modernej a intuitívnej ovládacej koncepcie, ako aj množstvo inteligentných funkcií pre výrazné vylepšenie vašej každodennej mobility.

Žena používa BMW ConnectedDrive Intelligent Personal Assistant vo svojom BMW

INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Pozná každý detail vášho BMW a podporí vás v mnohých situáciách.

BMW Intelligent Personal Assistant máte počas jazdy vždy po ruke ako vášho osobného asistenta. Komunikujte so svojím BMW a ovládajte funkcie vozidla komfortne pomocou hlasu. Ak si to prajete, BMW Intelligent Personal Assistant vám vysvetlí všetko o vozidle a pomôže vám ešte lepšie spoznať vaše BMW.

Žena čaká kým Remote Software Upgrade aktualizuje softvér jej BMW X5

REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

Vďaka tomu bude vaše BMW vždy na špičkovej úrovni.

Remote Software Upgrade sa postará o to, aby malo vaše BMW vždy najnovšiu verziu softvéru. Aktualizujte softvér svojho vozidla bezpečne a komfortne vzdušným prenosom. Okrem toho môžete pomocou Remote Software Upgrade inštalovať do svojho vozidla aj nové funkcie.

PRED MOJOU CESTOU.

Plánujte si cesty jednoducho, pomocou aplikácie My BMW.

Dobré plánovanie uľahčí život: Využite výhody inovatívnych funkcií aplikácie My BMW už skôr, než vyrazíte na cestu. Môžete si napríklad overiť, či má vaše BMW dostatočný dojazd, alebo pohodlne vyvetrať vozidlo diaľkovým ovládaním. V aplikácii My BMW tiež môžete hľadať nové ciele ciest a odosielať ich z vášho smartfónu priamo do vášho BMW.

Muž používa aplikáciu My BMW od BMW ConnectedDrive na smartfóne počas nabíjania svojho plug-in hybridného BMW X5

APLIKÁCIA My BMW.

Inteligentná, sofistikovaná a vždy aktuálna: Aplikácia My BMW vám svojím novým dizajnom a intuitívnym užívateľským rozhraním prinesie úplne nový zážitok z mobility. Naplánujte si najbližšiu cestu, skontrolujte stav svojho BMW, dohodnite si najbližší servisný termín alebo využitie niektorú z mnohých funkcií diaľkového ovládania.
Zistite viac o aplikácii My BMW
Muž používa aplikáciu My BMW od BMW ConnectedDrive na smartfóne pred BMW radu 4 Coupé

Skontrolovať stav vozidla.

Aplikácia My BMW vám poskytne prehľad o vašom vozidle bez toho, aby ste museli ísť do svojho BMW. Má dostatočný dojazd pre spontánny výlet? Potrebuje vaše BMW servis? Je jeho softvér aktuálny? Overte si pre jazdu relevantné informácie skôr než vyrazíte – komfortne na vašom smartfóne – a tešte sa na pohodovú cestu vo vašom BMW.
Zistite viac o aplikácii My BMW
Muž odosiela cieľ cesty z domu do svojho BMW cez aplikáciu My BMW

Odoslať trasu do vozidla.

Kam teraz? Hľadajte nové ciele ciest a preneste ich aplikáciou My BMW priamo do vášho BMW. Len čo dorazíte do vozidla, nové ciele nájdete v správach a navigačné navádzanie spustíte priamo, jediným kliknutím.
Zistite viac o aplikácii My BMW
Diaľkové ovládanie funkcií vozidla aplikáciou My BMW žena a ľad

Diaľkové ovládanie vozidla.

Aplikácia My BMW vám ponúka množstvo funkcií diaľkového ovládania pre vaše vozidlo. Ak chcete napríklad vyvetrať interiér pred jazdou, viete to urobiť v predstihu pomocou smartfónu. Vaše BMW ani nemusíte mať na dohľad.
Zistite viac o aplikácii My BMW
Hľadanie vozidla aplikáciou My BMW funkcia Car Finder na smartfóne

Nájdite vozidlo smartfónom

Nie ste si istí, kde v neznámom meste ste svoje vozidlo zaparkovali? Alebo vaše vozidlo použil niekto iný a neviete, kde je teraz? Žiaden problém s funkciou Car Finder v aplikácii My BMW: Pozíciu vášho BMW zobrazí na mape. Pre ešte viac komfortu a viac času na veci, ktoré sú pre vás dôležité.
Zistite viac o aplikácii My BMW
Otvárajte vozidlo smartfónom cez BMW Digital Key a aplikáciu My BMW

BMW DIGITAL KEY.

Premeňte svoj smartfón na digitálny kľúč: BMW Digital Key dokážete vytvoriť cez aplikáciu My BMW a uložiť ho na váš iPhone – ak je kompatibilný. To vám umožní zamknúť aj odomknúť vaše BMW a dokonca naštartovať bez nutnosti použitia klasického kľúča. Zároveň môžete až piatim ďalším osobám umožniť používanie vášho BMW.

POČAS MOJEJ CESTY.

Vychutnajte si pohodovú jazdu vďaka mnohým chytrým funkciám a službám BMW ConnectedDrive.

BMW ConnectedDrive vám ponúka bohatý výber digitálnych produktov a služieb pre vylepšenie vašej každodennej mobility a ešte výraznejšie zvýšenie komfortu jazdy vo vašom BMW. Objavte inteligentných asistentov ako aj inovatívne služby pre komfort a zábavu.

BMW iDrive priekopnícka koncepcia ovládania od BMW ConnectedDrive

BMW iDrive.

Zažite prínos neustálej evolúcie systému BMW iDrive, ktorá vám prináša úplne nový a inovatívny jazdný zážitok – s komplexnou koncepciou ovládania a kombináciou moderného dizajnu s inteligentnou technológiou – pre vytvorenie zážitku za volantom, ktorý je rovnako komfortný ako emotívny. Kombináciou technológie senzorov a umelej inteligencie poskytuje BMW iDrive intuitívnu a hĺbkovú interakciu medzi vodičom a vozidlom, pre novú éru jazdy.
Žena používa BMW ConnectedDrive Intelligent Personal Assistant počas jazdy vo svojom BMW

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hey BMW. Who are you?’ Nebolo by skvelé, keby sa vaše BMW správalo ako váš osobný expert na vozidlo? Komunikujte so svojím vozidlom pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Využívajte hlasové povely na ovládanie rozličných funkcií vozidla. Nechajte si vysvetliť všetko o vozidle, čo vám pomôže ešte lepšie spoznať vaše BMW.
Intelligent Personal Assistant podrobnejšie
Pár uvoľnene sedí vo svojom BMW vďaka Concierge Service od BMW ConnectedDrive

Concierge Service.

Bude zajtra v Ríme slnečno? Kedy odlieta môj let? Služba Concierge Service vám pomôže pri cestovaní a podporí každú vašu požiadavku jediným stlačením tlačidla. Či už na rezerváciu reštaurácie, hotela alebo kina. Túto službu môžete využiť dokonca aj na platby. Kdekoľvek ste a čokoľvek potrebujete, služba Concierge Service je tu vždy pre vás.
Žena relaxuje počas jazdy vo svojom BMW pomocou In-Car Experiences

In-Car Experiences.

Vaše BMW sa o vás postará. Osvieži vás keď cítite únavu, uvoľní vás po stresujúcom dni a dokonalo prispôsobí interiér vašej nálade. In-Car Experiences obsahuje programy Caring Car a režimy Experiences, ktorými vám navodí najlepší možný pocit.
Osobný profil vodiča na BMW iDrive displeji

Osobný profil vodiča.

Cíťte sa tu ako doma. Vaše BMW vás osobne privíta a pripraví vám sedadlo, vonkajšie zrkadlá a navigáciu do vašich osobných nastavení hneď ako otvoríte jeho dvere. Stačí naprogramovať váš profil vodiča a prepojiť ho s kľúčom od vozidla. Svoj profil môžete preniesť aj do iného BMW. Podmienkou využitia vášho osobného vodičského profilu je, aby malo vozidlo BMW Operating System 7 alebo novší. Naprogramovať sa dajú až tri profily na jedno vozidlo.
BMW Drive Recorder digitálne služby BMW ConnectedDrive

BMW Drive Recorder.

BMW Drive Recorder vám umožní zhotoviť videozáznam okolia vozidla a prehrať ho napríklad na displeji iDrive alebo vyexportovať cez USB na vaše zariadenie. Synchrónne s videom sa ukladajú aj dôležité informácie o vozidle ako rýchlosť alebo GPS pozícia. BMW Drive Recorder má dve čiastkové funkcie: Event Recorder a Crash Recorder.
BMW Maps navigačná mapa na BMW iDrive displeji

BMW MAPS.

Dokonalý spoločník pre každú cestu: Funkcia BMW Maps so svojimi inovatívnymi službami vám pomôže individualizovať jazdy s vaším BMW a ešte viac zvýšiť ich komfort. Connected Navigation vám poskytne viaceré benefity, vrátane presne kalkulovaných časov príjazdu do cieľa, extrémne rýchleho prepočítavania a jednoduchého zadávania cieľov. . Ako vodič elektrického alebo plug-in hybridného vozidla BMW môžete využívať Connected Charging pre navedenie k najbližšej verejnej nabíjacej stanici na vašej trase. Zároveň dostanete informácie o jej dostupnosti a ponuke jej nabíjacích prúdov.
Integrácia smartfónu a Apple CarPlay od BMW ConnectedDrive iDrive displej

APPLE CARPLAY©.

Prečo by ste nemohli využívať funkcie svojho zariadenia iPhone tak ako zvyčajne aj vo vašom BMW? Apple CarPlay vám poskytne inteligentný a bezpečný spôsob využitia vášho smartfónu počas jazdy. CarPlay má bezdrôtovú podporu a ponúka prístup k funkciám ako Apple Music, iMessage, telefonovanie, Siri, Apple Maps a vybraným externým aplikáciám, napríklad Spotify alebo Google Maps. Obsah je v plnej miere zobrazený na displeji vo vozidle. To znamená, že máte vždy k dispozícii navigačné tipy od Apple Maps – dokonca aj na vašom BMW Head-Up displeji.
Integrácia smartfónu a Android Auto od BMW ConnectedDrive iDrive displej

ANDROID AUTO.

Android Auto vo vašom BMW je jednoduchý a bezpečný spôsob využitia smartfónových funkcií ako hudba, médiá alebo komunikačné aplikácie, počas jazdy. Vďaka bezdrôtovému prenosu je spojenie medzi vaším vozidlom a Android smartfónom extrémne komfortné. Android Auto je priamo integrované do plne digitálneho kokpitu vozidla. Dokonca vám poskytne aj navigačné tipy od Google Maps na vašom BMW Head-Up displeji. Google Assistant, integrovaný hlasový asistent od Google, využijete vo vašom BMW rovnako jednoducho. Stačí osloviť Google s požiadavkou na vyriešenie úloh, nadiktovať mu navigačný cieľ alebo si vypýtať vašu obľúbenú hudbu, pričom váš pohľad ostane plne sústredený na cestu.
BMW Teleservices žena so smartfónom pred svojím BMW

TELESERVICES.

Nutnosť pamätať si termíny servisných návštev už patrí do minulosti. Vďaka Teleservices vaše BMW automaticky vie, kedy je nutné vykonať pravidelnú aj neplánovanú údržbu a odošle všetky relevantné informácie vášmu BMW servisnému partnerovi. Následne budete promptne kontaktovaní s cieľom dohodnúť termín.

PO MOJEJ CESTE.

BMW ConnectedDrive a aplikácia My BMW vás podporia inovatívnymi službami a funkciami aj po ukončení vašej jazdy.

S aplikáciou My BMW a digitálnymi službami od BMW ConnectedDrive bude vaša mobilita jednoduchšia a komfortnejšia než kedykoľvek predtým – dokonca aj potom, keď dorazíte do cieľa cesty. Napríklad vám pomôže udržiavať softvér vášho BMW vždy v aktuálnom stave pomocou vzdušného prenosu Remote Software Upgrade. V aplikácii My BMW dokážete skontrolovať, či máte na vozidle zatvorené všetky okná a dvere, pomocou funkcie Remote Services.

Žena pije zo šálky kým Remote Software Upgrade aktualizuje softvér jej BMW X5

Remote Software Upgrade.

Vždy najnovší softvér na palube. Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Stačí stiahnuť aktualizácie cez aplikáciu My BMW alebo cez SIM kartu zabudovanú vo vozidle a nainštalovať ich. Takto sa dajú vo vašom vozidle aktivovať aj ďalšie dostupné funkcie.
Viac o Remote Software Upgrade
Pár získava prístup k funkciám BMW cez aplikáciu My BMW a Remote Services

Ovládajte vozidlo smartfónom.

Mám zamknuté dvere vozidla a kde presne ho mám zaparkované? Remote Services vám umožnia získať prístup k vášmu vozidlu na diaľku pomocou aplikácie My BMW. Vyvetrajte svoje BMW už v predstihu pred jazdou, alebo ho zamknite odkiaľkoľvek, pomocou smartfónu.
Zistite viac o aplikácii My BMW
Žena sleduje svoje BMW pomocou aplikácie My BMW

Remote Services.

Udržte si neustály dohľad nad vaším BMW, aby ste mali istotu, že je úplne v poriadku. Remote Services vám umožnia skontrolovať a zamknúť jeho dvere pomocou aplikácie My BMW.
Zistite viac o aplikácii My BMW
BMW Maps Connected Charging elektrický dojazd zobrazený ako modrý kruh na mape na iDrive displeji

Connected Charging.

Connected Charging ponúka množstvo inovatívnych funkcií na dokonalé vylepšenie vašej elektromobility a ešte výraznejšie zjednodušenie nabíjania vášho plne elektrického BMW i alebo plug-in hybridného BMW. Môžete napríklad naprogramovať čas nabíjania vo vašom vozidle aplikáciou My BMW, pričom dostanete push notifikáciu až bude plne nabité. Môžete tiež sledovať históriu nabíjania vášho BMW, práve prebiehajúce nabíjanie vrátane spotrebovanej energie, prestávok na nabíjanie, odhadovaných nákladov na energiu, ako aj úspory nákladov.
Zistite viac o Connected Charging

BMW CONNECTED DRIVE: ĎALŠIE INFORMÁCIE A ODKAZY.

BMW ConnectedDrive portál žena so smartfónom

BMW CONNECTED DRIVE PORTÁL.

Vaše údaje, vaše služby, vaše nastavenia – BMW ConnectedDrive ich prepojí s vaším BMW a so svetom. Zaregistrujte sa hneď teraz pre viac komfortu, bezpečnosti a zábavy.
BMW ConnectedDrive FAQ často kladené otázky žena so smartfónom pri okne

FAQ.

Naša sekcia často kladených otázok (FAQ) vám poskytne informácie o mnohých témach, súvisiacich so službami a produktmi BMW ConnectedDrive.
BMW ConnectedDrive Zákaznícka podpora

ZÁKAZNÍCKA PODPORA BMW.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky ohľadom služieb a produktov BMW ConnectedDrive, stačí sa obrátiť na zákaznícku podporu BMW.