placeholder

BMW Financial Services.

Radosť financovať Vaše sny.

BMW Financial Services.

Radosť financovať Vaše sny.

BMW Financial Services.Radosť financovať Vaše sny.

BMW FINANCIAL SERVICES

Cieľom BMW Financial Services je poskytnúť vám ako zákazníkovi koncernu BMW taký typ produktov, profesionality a efektívnych služieb potrebných na príjemný prechod z predvádzacej miestnosti na diaľnicu, ktorý sa vám vryje do pamäti.

BMW LEASING.

BMW Leasing je finančné riešenie, ktoré najlepšie zodpovedá vašim potrebám. Obstaranie vášho nového BMW prostredníctvom BMW Leasing je výhodný, rýchly a flexibilný proces.

BMW OPERATÍVNY LEASING

Kľúčom k spoločnému úspechu je schopnosť prispôsobiť leasingové produkty Vašim individuálnym potrebám. BMW Financial Services Vám ponúka operatívny leasing so širokou možnosťou voľby parametrov.

BMW ÚVER.

Ak hľadáte novú úroveň výkonu v rámci financovania vášho vozidla alebo motocyklu BMW, najlepším riešením financovania je pre vás pravdepodobne BMW Úver.

BMW POISTENIE.

Využite spolu s finančnými službami BMW aj možnosť uzavretia povinného zmluvného poistenia, havarijného poistenia, poistenia EuroGAP a poistenia schopnosti splácať, so spolupracujúcimi poisťovňami v rámci Slovenskej republiky.

BMW PONUKY.

Či už kompaktný automobil alebo limuzína: Atraktívna ponuka BMW financovania je tu pre všetky modely BMW. Pôsobivá je aj ponuka poistenia: komplexná ochrana pre vás, vaše BMW a vašich cestujúcich.

Kontaktujte nás

Pondelok - Piatok
08:30 - 17:00 hod.