OBLASTI POUŽITIA.

  Váš spoľahlivý partner v čase, kedy záleží na každej sekunde.

  Zdravotní záchranári, hasiči, uniformovaná aj tajná polícia – všetci, ktorí pracujú v záchranných zložkách, majú jedno spoločné: ich práca si vyžaduje, aby podávali mimoriadny výkon vo veľmi stresových situáciách. A to isté sa vyžaduje aj od ich vozidiel.

  Zistiť viac

  POLÍCIA.

  Práca polície predstavuje osobitnú výzvu pre vozidlo BMW. Každodenné používanie a vysoký počet najazdených kilometrov potvrdia jeho pravý charakter: vysoká spoľahlivosť a výkon s príkladnou hospodárnosťou, dlhé intervaly údržby a inovatívny systém, systém Condition Based Service, ktorý automaticky dohodne ďalšiu návštevu servisu. S nimi sa investícia do vozidiel BMW pre štátne zložky oplatí v dlhodobom horizonte.

  VOZIDLÁ PRE HASIČSKÝ ZBOR.

  Požiare, dopravné nehody, búrka a mnohé iné – hasiči sú vždy na výjazdoch a pomáhajú ľuďom na rôznych miestach. Ich priority sú výkon, bezpečnosť a spoľahlivosť. BMW je na tieto operácie veľmi dobre vybavené a dokáže si poradiť s akoukoľvek výzvou.

  SANITNÉ VOZIDLÁ.

  V tiesňovej situácii je záchrana života často otázkou niekoľkých sekúnd. To znamená, že záchranné služby vyžadujú od svojich vozidiel naozaj veľa – musia byť spoľahlivé, bezpečné a rýchle. BMW spĺňa tieto požiadavky v plnom rozsahu: s najnovšími systémami aktívnej a pasívnej bezpečnosti dostane posádku na scénu v najkratšom možnom čase.

  BMW MOTORRAD.

  Motocykle BMW Motorrad sú ideálne pre náročné úlohy v mestskom prostredí a na krátke vzdialenosti, pre ktoré je rýchlosť rekcie rozhodujúca. Spoločnosť prináša pokrok v oblasti štandardov bezpečnosti motocyklov už viac než 20 rokov s inováciami ako ABS a ľahká konštrukcia. Vedie tiež v komplexnosti ponuky – ponúka rad motocyklov, ochranných odevov a prilieb špeciálne navrhnutých pre záchranné služby. Všetky stanovujú nové štandardy v oblasti kvality, bezpečnosti a aerodynamického výkonu.