PREDAJ VOZIDIEL BMW PRE ŠTÁTNE ZLOŽKY.

  Súčasť vášho každodenného života.

  Vozidlá BMW pre štátne zložky sú predávané celoštátne všetkým verejným orgánom a inštitúciám zaisťujúcim bezpečnosť. Vozidlá a motocykle od BMW úspešne používajú policajné sily, hasičské zbory a záchranné služby na celom svete. Dôvodom sú inovatívne riešenia v oblasti bezpečnosti a technológie a takisto kvalita a spoľahlivosť. Tieto vlastnosti v kombinácii s dômyselnou koncepciu bezpečnosti garantujú pripravenosť za každých okolností.

  Zistiť viac

  BMW RADU 3.

  Snaha doviesť každé poslanie do konca: BMW radu 3 je mimoriadne silný hráč. Vďačí za to najmä svojmu podvozku s rozložením hmotnosti typickým pre BMW v pomere 50:50 a pohonu zadných kolies. Keďže hnacie ústrojenstvo nezasahuje do riadenia, reakcie sú presné a okamžité. Na zlepšenie jazdnej stability a trakcie je pre vybrané modely za príplatok ponúkaný systém xDrive, inteligentný pohon všetkých štyroch kolies od BMW.

  BMW RADU 5.

  Dokonalá kombinácia všestrannosti a dynamického výkonu: BMW radu 5 si stále drží náskok – a práve záchranné služby využijú jeho jedinečné vlastnosti najviac. Napríklad naftové motory podobné tým, aké sú použité v BMW 520d, stanovujú nové štandardy vo svojej triede. Ponúkajú mimoriadne nízku spotrebu paliva a okamžitú reakciu na stlačenie plynového pedála. A to vďaka radu inovatívnych technológií BMW EfficientDynamics. BMW radu 5 sa môže pochváliť aj veľmi nízkymi nákladmi na údržbu, ktoré sa pridávajú k bezkonkurenčnej spotrebe paliva.

  BMW X1.

  Všestranný automobil dokáže zvládnuť čokoľvek: BMW X1. Rýchlosť, všestrannosť, reakcia a schopnosť dosiahnuť maximálny účinok s minimálnymi zdrojmi: to je práve to, čo sa vyžaduje od záchranných služieb v skutočne náročných situáciách. Sú to tiež vlastnosti, ktoré odlišujú BMW X1 od konkurencie. Radové benzínové a naftové štvorvalce BMW TwinPower Turbo kombinujú vysoký výkon s vynikajúcou spotrebou paliva. Posed je umiestnený vysoko, ale ťažisko nízko. A zadné sklopné sedadlo delené v pomere 40:20:40 je predpokladom vysokej flexibility interiéru. BMW X1 – žiadna úloha nie je príliš náročná.

  BMW X3.

  Pozrite si všetko, urobte všetko: všestranné BMW X3 bolo skonštruované na náročné úlohy v akomkoľvek teréne. Inovatívne technológie v štandardnej výbave, ako je napríklad systém pohonu všetkých štyroch kolies BMW xDrive, pomáhajú vodičovi zachovať si kontrolu v každej situácii. A interiér kombinuje vynikajúcu viditeľnosť (vďaka nízko umiestnenej okennej línii a zvýšenému posedu) s maximálnou flexibilitou.

  BMW X3 tiež stanovuje pozitívny príklad z hľadiska ekológie. S niekoľkonásobne ocenenými technológiami BMW EfficientDynamics dosahuje lepší výkon než kedykoľvek predtým, a s ešte nižšou spotrebou paliva a emisiami. Osemstupňová automatická prevodovka Steptronic je v BMW X3 vôbec prvýkrát spojená s funkciou Auto Start/Stop pre ešte vyššiu úsporu paliva, bez zhoršenia odozvy pri jazde, ktorá je taká typická pre vozidlá BMW.

  BMW X5.

  Voľnosť pohybu v každom teréne: BMW X5 je najpriestrannejšie zo všetkých vozidiel BMW pre štátne zložky. Nielenže má dostatočne veľký priestor pre pasažierov, ale s batožinovým priestorom s objemom 620 litrov tiež ponúka dostatočný objem na prepravu výbavy. A systém inteligentného pohonu všetkých štyroch kolies xDrive zaisťuje optimálnu trakciu a priľnavosť na ceste i v teréne.

  BMW MOTORRAD.

  BMW Motorrad je vedúci dodávateľ globálnych a prispôsobených riešení pre potreby štátnych zložiek v oblasti mobility. Motocykle BMW pre štátne zložky a ich výbavu navrhuje, vyvíja a koordinuje len jediný výrobca a všetky spĺňajú štandardy BMW. Toto riešenie typu všetko v jednom sa dokonale hodí pre individuálne potreby zákazníkov a zahŕňa technickú podporu, popredajné služby a takisto školu jazdy a technické školenia.