VÝHODY PRE VÁS.

  Spolupráca s divíziou predaja vozidiel BMW pre štátne zložky.

  Vozidlá BMW pre štátne zložky nielenže poskytujú vynikajúci výkon, ale majú aj mimoriadne úspornú prevádzku. Nízka spotreba paliva, dlhá životnosť, minimálne prevádzkové náklady a vysoká zostatková hodnota spoločne zaručujú, že z dlhodobého hľadiska sa investícia do vozidiel BMW pre štátne zložky vyplatí, nech sa na to pozeráte z akéhokoľvek uhla pohľadu.

  Zistiť viac

  FLEXIBILITA KONFIGURÁCIE.

  Vozidlá BMW pre štátne zložky sú v prevádzke na celom svete. Plnia rôzne úlohy a funkcie v rôznych krajinách – a BMW ich vždy vybaví tak, aby boli prispôsobené plánovanému použitiu. To samozrejme znamená, že budú v tých správnych farbách a osadené správnym druhom majákov a sirén. A že musia mať správnu špecifikáciu a zvláštnu výbavu. Majú však spoločné niektoré atribúty – dynamický výkon, reakciu a nízke prevádzkové náklady.

  ZARUČENÁ KVALITA VÝROBCU ORIGINÁLNEJ VÝBAVY.

  Len BMW ponúka vozidlá pre štátne zložky so zárukou výrobcu, ktorá sa vzťahuje na každú špeciálnu výbavu pre štátne zložky. Aby bola zaistená rovnaká vysoká úroveň bezpečnosti ako v prípade štandardných modelov, BMW podrobuje vozidlá pre štátne zložky sérii náročných testov hneď po vykonaní všetkých úprav.

  Tento program siaha ďaleko nad rámec minimálnych požiadaviek s nárazovými testami, testami na vozíku a skúškami pevnosti pri prevrátení a pevnosti strechy s cieľom zaistiť, že vozidlá si budú môcť plniť plánovanú funkciu v akýchkoľvek podmienkach.

  Systém Condition Based Service a dostupnosť originálnych dielov BMW pre každú zvláštnu výbavu na oficiálne účely minimalizujú prestoje a zároveň maximalizujú výkon a efektívnosť nákladov pre všetky vozidlá BMW pre štátne zložky.

  PRÍKLADNÁ HOSPODÁRNOSŤ.

  Vozidlá BMW pre štátne zložky nielenže poskytujú vynikajúci výkon, ale majú aj mimoriadne úspornú prevádzku. Nízka spotreba paliva, dlhá životnosť, minimálne prevádzkové náklady a vysoká zostatková hodnota spoločne zaručujú, že z dlhodobého hľadiska sa investícia do vozidiel BMW pre štátne zložky vyplatí, nech sa na to pozeráte z akéhokoľvek uhla pohľadu.

  • Nízke nároky na údržbu
  • Nižšie prevádzkové náklady
  • Bezkonkurenčná spotreba paliva

  BMW EFFICIENTDYNAMICS.

  BMW EfficientDynamics je interná stratégia spoločnosti BMW Group, ktorá vždy sleduje cieľ spájať najvyššiu efektivitu a maximálnu dynamiku. Zaoberá sa všetkými opatreniami, ktoré sú dôsledne zamerané na zvyšovanie efektivity a zároveň aj dynamiky všetkých vozidiel BMW. Má vplyv na celkovú koncepciu vozidla, pohonné ústrojenstvo a riadenie energie, ako aj na inteligentnú ľahkú konštrukciu, aerodynamiku, pohon BMW eDrive a motory BMW TwinPower Turbo. Výsledkom nie je kompromis, ale čistá radosť z jazdy. BMW EfficientDynamics teda efektívne vypĺňa medzeru medzi motiváciou zamestnancov a optimalizáciou nákladov.
   

  • Celková koncepcia vozidla
  • Koncepcia pohonu
  • Inteligentné riadenie energie

  BMW CONNECTEDDRIVE.

  BMW ConnectedDrive – balík technológií plný služieb, aplikácií a asistenčných systémov vodiča, na ktoré sa môžete úplne spoľahnúť. Pomôžu vám vyhnúť sa dopravným zápcham, udržiavajú bezpečnú vzdialenosť a v nebezpečných situáciách zareagujú rýchlosťou blesku. S inovatívnymi technológiami asistenčných systémov vo svojom BMW máte vždy všetko pod kontrolou. Služby a aplikácie od BMW ConnectedDrive ponúkajú celý rad denných informácií, ako sú správy a počasie, alebo prenášajú osobné údaje do vášho BMW – majte vždy po ruke aktuálne informácie a zažite počas každej cesty niečo nové.

  PRIPOJENIE NA CESTÁCH NIE JE UŽ LEN VÍZIA. JE TO ZÁŽITOK.

  • BMW Night Vision
  • BMW Emergency Call (núdzové volanie)
  • Systém Active Protection