PRODUKTY A SLUŽBY.

  MINI, BMW alebo BMW i: To, ako si vybudujete svoju flotilu, závisí len a len na vás.

  Ak spravujete flotilu s menej ako 50 firemnými vozidlami, obchodné partnerstvo BMW | MINI je prispôsobené špeciálne pre vás. BMW ponúka dynamické a aktívne vozidlá, od štýlových vozidiel BMW radu 1 až po reprezentatívny rad 7, a to všetko na základe vašich individuálnych obchodných potrieb. Na tejto špecializovanej internetovej lokalite sa dozviete o výhodách programu, nájdete modely podľa svojho mesačného rozpočtu či preferovaného typu vozidiel, dozviete sa o najnovších lízingových ponukách a budete sa môcť obrátiť na miestneho predajcu, ktorý vám poskytne viac informácií.

  Zistiť viac

  PREHĽAD MODELOV – BMW PRISPÔSOBENÉ VAŠIM POTREBÁM.

  Ponuka produktov BMW a MINI zahŕňa modely s vysokovýkonnými motormi, ktoré produkujú menej ako 140 g CO2 na kilometer. Vybrané modely, napríklad BMW 520d EfficientDynamics, BMW radu 3, BMW radu 1 a MINI Countryman, sú obzvlášť úsporné a produkujú emisie pod úrovňou limitu EÚ, ktorý je 130 g CO2 na kilometer. Viac než tridsaťpäť vozidiel našej značky, vrátane BMW EfficientDynamics Edition, vynáša efektivitu na novú úroveň a zapôsobí emisiami pod úrovňou 120 g CO2 na kilometer.

  Dostupnosť modelov závisí od konkrétneho regiónu.

  Zistiť viac

  BMW radu 1.

  Stanovte tón, žite okamihom a dobyte ulice veľkomiest so športovými kontúrami a inovatívnym dizajnom. BMW radu 1 nielenže zvyšuje radosť z jazdy, ale zároveň je aj veľmi úsporné.
  Zistiť viac

  BMW radu 2.

  Typický dynamický dizajn BMW, ktorý je zároveň kompaktný, funkčný a flexibilný – spoznávajte BMW radu 2 Active Tourer. Nech už plánujete čokoľvek – športové aktivity, dovolenku alebo každodenné dochádzanie – vždy budete môcť vyraziť.
  Zistiť viac

  BMW radu 3.

  Dynamika, ktorá vyráža dych, dokonalé proporcie, impozantné technológie a tri balíky výbavy BMW dodávajú BMW radu 3 absolútne osobitý vzhľad a vozidlo s nimi udáva tón v oblasti efektivity a výkonnosti.
  Zistiť viac

  BMW radu 4.

  Športový charakter v kombinácii s ohromujúcim vzhľadom: BMW radu 4 Coupé a Cabrio sú pôsobiví predstavitelia úplne novej generácie vozidiel BMW. BMW radu 4 Gran Coupé svojou prirodzenou eleganciou dokonale dopĺňa modelový rad.
  Zistiť viac

  BMW radu 5.

  Výnimočne expresívne a dokonale prispôsobené tým najnáročnejším požiadavkám s bezchybným zmyslom pre štýl. BMW radu 5 chrlí výkon a štýl vo všetkom, čo robí.
  Zistiť viac

  BMW radu 7.

  BMW radu 7 je určené pre tých, ktorí práve dorazili a chcú stále viac. Objavujte najnovšie automobilové technológie, efektívny vrcholový výkon a komfort v jedinečnej triede.
  Zistiť viac

  BMW radu X.

  Zachovať si flexibilitu znamená zachovať si mobilitu. BMW radu X ponúka nekonečné možnosti v meste aj v teréne, vzrušujúcu živosť zvnútra aj zvonku a uznanie. Radosť chce, aby ste sa jej chopili.
  Zistiť viac

  BMW i.

  BMW i ponúka revolučné vozidlá a prepravné služby pre flotily a zameriava sa na udržateľnosť v rámci celého hodnotového reťazca.
  Zistiť viac

  VIAC NEŽ 35 MODELOV, KTORÉ PRODUKUJÚ EMISIE CO2 POD ÚROVŇOU 120 G/KM.

  Udržateľná a hospodárna mobilita boli pre BMW vždy dôležité. To je dôvod, prečo v súčasnosti ponúkame širokú paletu vozidiel BMW a MINI s emisiami CO2 pod hranicou 120 g/km. Či už ide o každodennú spoľahlivosť 5-dverového BMW 114d (4,1 l/100 km a emisie CO2 105 g/km), všestrannosť, ktorú získate s BMW 520d Touring (5,0 l/100 km a emisie CO2 119 g/km), alebo robustnú trvanlivosť BMW X1 sDrive20d EfficientDynamics Edition (4,5 l/100 km a emisie CO2 119 g/km) – naša flotila má viac než tridsaťpäť vozidiel, ktoré splnia všetky vaše potreby.

  PLNE ELEKTRICKY POHÁŇANÉ BMW i3.

  Objavujte rad vizionárskych elektromobilov a služby mobility od BMW i.

  MODELY BMW EFFICIENTDYNAMICS EDITION.

  Udržateľnosť, efektivita a zodpovednosť voči životnému prostrediu – tri ciele, ktorými sa BMW riadi už mnohé roky. Súčasťou tejto stratégie je aj BMW EfficientDynamics, inovatívny program technológií, ako sú úsporné motory, funkcia Auto Start/Stop či rekuperácia brzdnej energie, ktoré sú namontované vo viac než milióne vozidiel BMW. V súlade s hlavnými zásadami BMW EfficientDynamics vyvíja značka BMW i nové vizionárske koncepcie vozidiel pre elektrickú mobilitu, ako sú napríklad BMW i3 a BMW i8. S ponukou pridaných služieb mobility, ako je spoločné používanie automobilov, BMW postupne nanovo definuje koncepciu individuálnej mobility.

  Zistiť viac

  BMW radu 1 (3-dverové) EfficientDynamics Edition.

  3-dverové BMW 116d: pôsobivý výkon 85 kW (116 k) a efektivita so spotrebou paliva len 3,8 litra na 100 km.
  Zistiť viac

  BMW radu 1 (5-dverové) EfficientDynamics Edition

  5-dverové BMW 116d: emisie CO2 len 99 g/km vďaka inteligentným opatreniam, ktoré znateľne znižujú spotrebu paliva a emisie a zároveň zvyšujú jazdný výkon.
  Zistiť viac

  BMW radu 3 Sedan 320d EfficientDynamics Edition.

  BMW 320d EfficientDynamics Edition s technológiami BMW TwinPower Turbo a najnovšou generáciou priameho vstrekovania Common-Rail ponúka obrovský výkon 120 kW (163 k) pri spotrebe len 4,1 l/100 km.
  Zistiť viac

  BMW radu 3 Touring 320d EfficientDynamics Edition.

  BMW 320d EfficientDynamics Edition s technológiami BMW TwinPower Turbo a najnovšou generáciou priameho vstrekovania Common-Rail ponúka obrovský výkon 120 kW (163 k) pri spotrebe len 4,3 l/100 km.
  Zistiť viac

  FINANCOVANIE A LÍZING.

  BMW Financial Services ponúka na výber z viacerých možností financovania vozidla, ktoré vám pomôžu dostať sa k vlastnému alebo lízingovému vozidlu od BMW Group. U každého predajcu BMW nájdete odborníka na finančné služby, ktorý vám pomôže s vašimi potrebami v oblasti vozového parku. Hneď ako si vyberiete balík financovania vozidla, ktorý najlepšie vyhovuje potrebám vašej spoločnosti, my sa postaráme o všetko ostatné. Vybavíme všetky záležitosti od papierovania a telefonátov až po dohodnutie odovzdania a urobíme všetko pre to, aby sa vaši zamestnanci dostali na cestu tak rýchlo a jednoducho, ako to je len možné.

  Zistiť viac

  SERVIS BMW.

  S našou celosvetovou sieťou vaše najbližšie servisné stredisko BMW nie je nikdy ďaleko. Nech sa nachádzate kdekoľvek, táto globálna sieť je vďaka neustálemu odovzdávaniu informácií vždy zárukou poskytnutia optimálneho servisu. Vaše najbližšie servisné stredisko BMW vás informuje o tom, čo môžete očakávať: vynikajúcu údržbu a opravu vozidla, ktorú vykonajú vysoko kvalifikovaní odborníci s počítačovými diagnostickými nástrojmi.

  BMW TeleServices

  Využívajte množstvo výhod inovatívnej koncepcie služieb BMW TeleServices.

  • BMW Service Inclusive.
  • Servis založený na aktuálnom stave (CBS).
  • Mobilné služby BMW.
  • BMW TeleServices.

  SPOLOČNÉ POUŽÍVANIE AUTOMOBILOV BMW.

  S riešeniami budúcnosti pre spoločné používanie automobilov od BMW, ako je napríklad AlphaCity Corporate CarSharing od firmy Alphabet či DriveNow od BMW i, si môžete dopriať pohodlné cestovanie na veľké vzdialenosti a zachovať si mobilitu vo vybraných mestách.

  AlphaCity Corporate CarSharing stavia vaše pohodlie na prvé miesto: vozidlá na pracovné a súkromné cesty si rezervujú priamo zamestnanci. Vodiči platia za súkromné použitie svojou kreditnou kartou, čím sa znižujú náklady na lízing.

  Bezkľúčová technológia uľahčuje vstup do vozidla. Alphabet prevádzkuje službu AlphaCity za vás. Vás to stojí len minimálny čas.

  Aké sú hlavné výhody?

  • Nižšie výdavky na firemnú mobilitu
  • Bezkľúčový vstup do vozidiel
  • Implementáciu, správu a servis zabezpečuje firma Alphabet
  • Vyššia motivácia zamestnancov
  • Používanie luxusných vozidiel BMW a MINI