VÝHODY PRE VÁS.

  V spolupráci s divíziou Korporátny predaj BMW.

  Korporátny predaj BMW vždy ponúka svojim zákazníkom prispôsobené riešenia, ktoré odrážajú situáciu v danej krajine. Tím profesionálnych korporátnych predajcov z autorizovanej dílerskej siete vytvorí riešenie, ktoré bude šité na mieru vašej spoločnosti z hľadiska typu vozidla, financovania a správy flotily. Flotilu môžu podľa požiadaviek zákazníka tvoriť vozidlá MINI či BMW.

  Zistiť viac

  VÝHODY PRE KORPORÁTNYCH ZÁKAZNÍKOV.

  Prvotriedne vozidlá s úspornými motormi, ktoré šetria náklady. Zamestnanci motivovaní vyhliadkou dynamickej jazdy a nižšej spotreby paliva vo firemnom BMW alebo MINI. Najmodernejšie technológie, ako sú BMW EfficientDynamics a BMW ConnectedDrive či MINIMALIZMUS a MINI Connected, vám umožnia jazdiť bezpečnejšie a úspornejšie. Tím profesionálnych korporátnych predajcov z autorizovanej predajnej siete vám poskytne riešenie naprieč celou Slovenskou republikou. Pokiaľ hľadáte riešenie pre potreby flotily presahujúcej hranice Slovenskej republiky, program Korporátneho predaja vám poskytne pomoc vo viac než 150 krajinách celého sveta. Toto sú len niektoré z výhod, na ktoré sa môžete tešiť, keď sa stanete partnerom programu Korporátny predaj BMW.

  CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNÍCTVO.

  Vysoká zostatková hodnota, úsporné motory a nízke nároky na údržbu: zaručené s vozidlami z programu Korporátny predaj BMW. Ak sa napríklad rozhodnete pre BMW 520d pred jedným z jeho priamych konkurentov, s flotilou tvorenou sto automobilmi, ktoré najazdia v priemere 30 000 km ročne, dokážete ušetriť až 24 000 litrov paliva: dokonalá kombinácia hospodárnosti, výkonu a radosti z jazdy. BMW 520d ponúka mimoriadne nízku spotrebu paliva a emisie. Spotrebuje len 4,5 l na 100 km a vyprodukuje len 119 g CO2/km. Sme radi, že vám môžeme odporučiť cenovo najefektívnejší výber vozidiel pre vašu spoločnosť.

  • Príklad výpočtu nákladov č. 1 – BMW 116d EfficientDynamics Edition
  • Príklad výpočtu nákladov č. 2 – BMW 320d EfficientDynamics Edition

  SERVIS A PODPORA.

  Spoločnosť BMW Group sa zaväzuje robiť všetko, čo je v jej silách, aby vyhovela potrebám a požiadavkám vašej spoločnosti v dlhodobom horizonte. Ponúkame produkty a služby prispôsobené pre miestny trh. Disponujeme celosvetovou sieťou predajných organizácií a predajcov a vytvoríme riešenie, ktoré bude šité na mieru vašej spoločnosti z hľadiska typu vozidla, financovania a správy flotily. Náš tím je k dispozícii vždy a na celom svete, aby vám pomohol. Skúsení poradcovia poskytujú zákazníkom osobné služby a starajú sa o to, aby sa vzťahy vždy vyvíjali hladko a vytvárali základ pre úspešnú dlhodobú spoluprácu.

  BMW EFFICIENTDYNAMICS.

  BMW EfficientDynamics je interná stratégia spoločnosti BMW Group, ktorá vždy sleduje cieľ spájať najvyššiu efektivitu a maximálnu dynamiku. Zaoberá sa všetkými opatreniami, ktoré sú dôsledne zamerané na zvyšovanie efektivity a zároveň aj dynamiky všetkých vozidiel BMW. Má vplyv na celkovú koncepciu vozidla, pohonné ústrojenstvo a riadenie energie, ako aj na inteligentnú ľahkú konštrukciu, aerodynamiku, pohon BMW eDrive a motory BMW TwinPower Turbo. Výsledkom nie je kompromis, ale čistá radosť z jazdy. BMW EfficientDynamics teda efektívne vypĺňa medzeru medzi motiváciou zamestnancov a optimalizáciou nákladov.

  • Celková koncepcia vozidla
  • Koncepcia pohonu.
  • Inteligentné riadenie energie

  BMW CONNECTEDDRIVE.

  BMW ConnectedDrive – balík technológií plný služieb, aplikácií a asistenčných systémov vodiča, ktoré vás spájajú so svetom okolo vás. Pohodlne sa usaďte a vytvorte si kanceláriu priamo vo vozidle. So službami BMW ConnectedDrive môžete tiež prijímať, čítať a odpovedať na e-maily. Alebo synchronizovať údaje, napríklad adresár, s vozidlom. Čo sa ešte deje vo svete? Vaše BMW vie, čo vás zaujíma, a počas cesty vám prostredníctvom vstavaného audiosystému prečíta najnovšie správy. Na cestách sa môžete v maximálnej miere spoľahnúť na asistenčné systémy vodiča. S nimi je vaše BMW oveľa inteligentnejšie a pomáha vám v každej situácii. Užívajte si viac bezpečnosti a komfortu: so službami BMW ConnectedDrive po svojom boku.

  • Funkcia diktovania
  • Asistent pre dopravné zápchy