VÝHODY PRE VÁS.

V spolupráci s divíziou Korporátny predaj BMW.

Korporátny predaj BMW vždy ponúka svojim zákazníkom prispôsobené riešenia, ktoré odrážajú situáciu v danej krajine. Tím profesionálnych korporátnych predajcov z autorizovanej dílerskej siete vytvorí riešenie, ktoré bude šité na mieru vašej spoločnosti z hľadiska typu vozidla, financovania a správy flotily. Flotilu môžu podľa požiadaviek zákazníka tvoriť vozidlá MINI či BMW.

Zistiť viac

VÝHODY PRE KORPORÁTNYCH ZÁKAZNÍKOV.

Prvotriedne vozidlá s úspornými motormi, ktoré šetria náklady. Zamestnanci motivovaní vyhliadkou dynamickej jazdy a nižšej spotreby paliva vo firemnom BMW alebo MINI. Najmodernejšie technológie, ako sú BMW EfficientDynamics a BMW ConnectedDrive či MINIMALIZMUS a MINI Connected, vám umožnia jazdiť bezpečnejšie a úspornejšie. Tím profesionálnych korporátnych predajcov z autorizovanej predajnej siete vám poskytne riešenie naprieč celou Slovenskou republikou. Pokiaľ hľadáte riešenie pre potreby flotily presahujúcej hranice Slovenskej republiky, program Korporátneho predaja vám poskytne pomoc vo viac než 150 krajinách celého sveta. Toto sú len niektoré z výhod, na ktoré sa môžete tešiť, keď sa stanete partnerom programu Korporátny predaj BMW.

CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNÍCTVO.

Vysoká zostatková hodnota, úsporné motory a nízke nároky na údržbu: zaručené s vozidlami z programu Korporátny predaj BMW. Ak sa napríklad rozhodnete pre BMW 520d pred jedným z jeho priamych konkurentov, s flotilou tvorenou sto automobilmi, ktoré najazdia v priemere 30 000 km ročne, dokážete ušetriť až 24 000 litrov paliva: dokonalá kombinácia hospodárnosti, výkonu a radosti z jazdy. BMW 520d ponúka mimoriadne nízku spotrebu paliva a emisie. Spotrebuje len 4,5 l na 100 km a vyprodukuje len 119 g CO2/km. Sme radi, že vám môžeme odporučiť cenovo najefektívnejší výber vozidiel pre vašu spoločnosť.

 • Príklad výpočtu nákladov č. 1 – BMW 116d EfficientDynamics Edition

  Náklady na údržbu BMW 116d EfficientDynamics Edition sú až o 61 000 € nižšie v porovnaní s porovnateľnými vozidlami konkurenčných výrobcov automobilov. *Tieto údaje sú založené na hodnotách spoločnosti EurotaxSchwacke so 100 vozidlami za obdobie jedného roka.

 • Príklad výpočtu nákladov č. 2 – BMW 320d EfficientDynamics Edition

  Rovnako efektívne je aj BMW 320d EfficientDynamics Edition, ktoré vám umožní ušetriť až 21 000 litrov paliva.* *Tieto údaje sú založené na hodnotách spoločnosti EurotaxSchwacke so 100 vozidlami za obdobie jedného roka.

SERVIS A PODPORA.

Spoločnosť BMW Group sa zaväzuje robiť všetko, čo je v jej silách, aby vyhovela potrebám a požiadavkám vašej spoločnosti v dlhodobom horizonte. Ponúkame produkty a služby prispôsobené pre miestny trh. Disponujeme celosvetovou sieťou predajných organizácií a predajcov a vytvoríme riešenie, ktoré bude šité na mieru vašej spoločnosti z hľadiska typu vozidla, financovania a správy flotily. Náš tím je k dispozícii vždy a na celom svete, aby vám pomohol. Skúsení poradcovia poskytujú zákazníkom osobné služby a starajú sa o to, aby sa vzťahy vždy vyvíjali hladko a vytvárali základ pre úspešnú dlhodobú spoluprácu.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EfficientDynamics je interná stratégia spoločnosti BMW Group, ktorá vždy sleduje cieľ spájať najvyššiu efektivitu a maximálnu dynamiku. Zaoberá sa všetkými opatreniami, ktoré sú dôsledne zamerané na zvyšovanie efektivity a zároveň aj dynamiky všetkých vozidiel BMW. Má vplyv na celkovú koncepciu vozidla, pohonné ústrojenstvo a riadenie energie, ako aj na inteligentnú ľahkú konštrukciu, aerodynamiku, pohon BMW eDrive a motory BMW TwinPower Turbo. Výsledkom nie je kompromis, ale čistá radosť z jazdy. BMW EfficientDynamics teda efektívne vypĺňa medzeru medzi motiváciou zamestnancov a optimalizáciou nákladov.

 • Celková koncepcia vozidla

  Inteligentná ľahká konštrukcia:
  použitie tých správnych materiálov na správnych miestach, v závislosti od funkcie. Vďaka inteligentnej kombinácii rôznych materiálov, ako sú oceľ, hliník a uhlíkové vlákna, celková konštrukcia je nielen ľahká, ale zároveň aj efektívna. Každý model BMW má zaručenú vysokú tuhosť pre optimálnu jazdnú dynamiku a radosť z jazdy.

  Aerodynamika:
  Dokonalým zladením aerodynamických opatrení je dosahovaný optimalizovaný odpor vzduchu. Detailne vypracované riešenia, ako sú ploché krytie podvozka, vzduchová clona v nástavci pod predným nárazníkom a výduchy Air Breather za prednými podbehmi kolies, prispievajú k zvyšovaniu efektivity a znižovaniu spotreby vozidla BMW.

 • Koncepcia pohonu.

  BMW TwinPower Turbo.
  Mnohonásobné ocenené benzínové a naftové motory s technológiami BMW TwinPower Turbo patria medzi inovácie od BMW EfficientDynamics. Kombinujú v sebe najnovšie systémy vstrekovania paliva, plne variabilné riadenie motora a inovatívne technológie turbodúchadiel, vďaka čomu ponúkajú typický krútiaci moment vozidiel BMW pri nízkej spotrebe paliva.

  BMW eDrive.
  Úplne nový rozmer radosti z jazdy: koncepcia pohonu BMW eDrive vrátane elektromotora, vysokonapäťovej batérie a inteligentného riadenia energie sa môže pochváliť impozantnou dynamikou a pri výlučne elektrickej jazde aj nulovými miestnymi emisiami. Novovyvinutý synchrónny elektromotor ohromí obrovským krútiacim momentom, ktorý ostáva nezmenený od zrýchlenia až po dosiahnutie maximálnej rýchlosti – pre udržateľnú mobilitu s ohromujúcou svižnosťou. BMW eDrive označuje elektromobily a plug-in hybridy.

  BMW BluePerformance:
  Táto technológia znižuje množstvo oxidov dusíka (NOx) produkovaných naftovými motormi na minimum. Samotný proces spaľovania nie je ovplyvnený a naftový motor si zachováva vysoký stupeň efektivity. Modely BMW vybavené technológiou BMW BluePerformance už predtým spĺňali požiadavky emisnej normy EU6, ktorá predpisuje zníženie emisií NOx – hoci účinnosť nadobudla až v roku 2014.

 • Inteligentné riadenie energie

  Režim ECO PRO:
  Po aktivovaní režimu ECO PRO je všetko zamerané na zvýšenie efektivity. V závislosti od konkrétneho jazdného štýlu s ním môžete dosiahnuť úsporu paliva až 20 % (podľa internej štúdie BMW o spotrebe paliva).

  Funkcia Auto Start/Stop:
  Funkcia Auto Start/Stop využíva výhodu krátkych zastavení (napríklad na semaforoch) a dočasne vypína motor. Keď je motor vypnutý, vozidlo nespotrebováva palivo ani neprodukuje žiadne emisie. V závislosti od použitej prevodovky stačí, aby vodič uvoľnil brzdový pedál alebo stlačil spojku a motor ihneď znova naštartuje. Dočasným vypnutím motora sa nijakým spôsobom nezhoršuje bezpečnosť ani komfort posádky vozidla.

  Rekuperácia brzdnej energie:
  kinetická energia sa začne uvoľňovať hneď, ako vodič stlačí brzdový pedál alebo začne s vozidlom plachtiť. Systém rekuperácie brzdnej energie vytvorenú elektrinu používa na dobíjanie batérie. Motor potom vynakladá menej energie na dobíjanie batérie, čím sa znižuje spotreba a emisie.

BMW CONNECTEDDRIVE.

BMW ConnectedDrive – balík technológií plný služieb, aplikácií a asistenčných systémov vodiča, ktoré vás spájajú so svetom okolo vás. Pohodlne sa usaďte a vytvorte si kanceláriu priamo vo vozidle. So službami BMW ConnectedDrive môžete tiež prijímať, čítať a odpovedať na e-maily. Alebo synchronizovať údaje, napríklad adresár, s vozidlom. Čo sa ešte deje vo svete? Vaše BMW vie, čo vás zaujíma, a počas cesty vám prostredníctvom vstavaného audiosystému prečíta najnovšie správy. Na cestách sa môžete v maximálnej miere spoľahnúť na asistenčné systémy vodiča. S nimi je vaše BMW oveľa inteligentnejšie a pomáha vám v každej situácii. Užívajte si viac bezpečnosti a komfortu: so službami BMW ConnectedDrive po svojom boku.

 • Funkcia diktovania

  Nespúšťajte ruky z volantu s funkciou na diktovanie e-mailov a SMS správ. Chcete poslať e-mail alebo SMS správu, ale nemáte čas zastaviť? Začnite hovoriť a vaše slová sa prevedú na text. Potom už len stačí stlačiť tlačidlo a e-mail alebo SMS správa sa odošle.

 • Asistent pre dopravné zápchy

  Uvoľnite sa a nechajte všetko na svoje BMW. Asistent pre dopravné zápchy za vás v monotónnych situáciách na diaľniciach v Európe a USA prevezme riadenie. V hustej premávke a pri rýchlosti do 40 km/hod. vám systém umožní plynúť s premávkou okolo vás a vy sa môžete uvoľniť. Systém automaticky udržiava požadovanú vzdialenosť od vozidla pred vami a samostatne upravuje rýchlosť (až do úplného zastavenia) a aktívne ovláda riadenie. Vozidlo tak zostane v jazdnom pruhu za predpokladu, že máte aspoň jednu ruku na volante.