PRODUKTY A SLUŽBY.

Špeciálne ponuky a optimálny servis – nech sa nachádzate kdekoľvek.

Ako diplomat neustále čelíte novým výzvam – a preto je dôležité, aby sa vaše BMW nestalo jednou z nich. Nech vás vaše povinnosti dovedú kamkoľvek, s celosvetovou sieťou viac než 4 000 predajcov a osobnými službami poskytovanými odborníkmi spoločnosti BMW sa nebudete musieť o svoje BMW obávať.

VYHĽADÁVAČ MODELOV.

Či už to je BMW radu 1 na jazdu v meste, priestranné BMW radu 5 Touring na dlhé vzdialenosti alebo prestížne BMW radu 7 na recepcie a oficiálne stretnutia – BMW má to správne vozidlo na každú udalosť.

S programom diplomatický predaj BMW si vybrať môžete spomedzi všetkých modelov BMW a variantov výbavy bez ohľadu na to, kde na svete sa nachádzate. Máte chuť na anglické pravostranné riadenie v New Yorku? Žiadny problém. Naši odborníci vám ochotne pomôžu zostaviť ideálne vozidlo podľa vašich individuálnych potrieb.

BMW radu 1

Udávajte tón, žite pre každý okamih a ovládnite ulice veľkých miest so športovými farbami a inovatívnym dizajnom. Okrem zvýrazneného jazdného pôžitku je BMW radu 1 aj mimoriadne hospodárne.

BMW radu 2

Jazdné pôžitky krát dva: Modely BMW radu 2 prinášajú do kompaktného segmentu pre BMW typickú radosť z jazdy.

BMW radu 3

Originál už od roku 1975: Neodolateľná kombinácia dynamického dizajnu, bezkonkurenčnej agility a vysokej každodennej využiteľnosti je aj vo svojej šiestej generácii takou podmanivou, akou bola vždy.

BMW radu 4

Športovosť kombinovaná s dych vyrážajúcou estetikou: BMW radu 4 Coupé a Cabrio sú pozoruhodnými zástupcami úplne novej generácie vozidiel BMW. BMW radu 4 Gran Coupé dokonalo dopĺňa modelový rad a uchváti svojou prirodzenou eleganciou.

BMW radu 5

Mimoriadna expresívnosť, dokonalo prispôsobená na mieru najvyšších požiadaviek, s neodolateľným zmyslom pre štýl. BMW radu 5 predvádza silu a eleganciu na každom kroku.

BMW radu 7

BMW radu 7 je pre tých, ktorí už dosiahli cieľ, chcú však stále viac. Zažite špičkovú technológiu, efektívne vysoké výkony a komfort, ktorý tvorí svoju vlastnú triedu.

BMW modely X

Máte chuť spontánne zmiznúť z mesta? Je dobré, ak vás v tom podporí niektorý z nových modelov BMW X. Vďaka svojim manévrovacím schopnostiam a agilite je najnovšia modelová rodina X nielen imidžovou ikonou pre ulice metropoly, ale aj rozhodným bojovníkom na miestach, kde cesta prestáva byť cestou.

BMW i

BMW i ponúka vizionárske elektrické vozidlá a služby mobility, inšpirujúci dizajn a nový zmysel prémiového charakteru, výrazne definovaný udržateľnosťou.

BMW i.

BMW i.

Zásada BMW EfficientDynamics v BMW i – nižšie emisie, väčšia radosť z jazdy – sa premieňa na futuristické koncepcie vozidiel a služby mobility so zameraním na pridanú hodnotu a udržateľnosť. Existujúce technológie BMW EfficientDynamics sa spájajú s alternatívnymi koncepciami pohonu a klasickými vlastnosťami BMW a prinášajú vizionárske vozidlá ako BMW i3 či BMW i8.

ŠPECIÁLNE VOZIDLÁ.

Ľudia, ktorí nesú najväčšiu zodpovednosť, by mali mať možnosť spoľahnúť sa na najvyššiu ochranu – bez toho, aby museli obetovať jedinečný zážitok z jazdy, aký dokážu ponúknuť len špeciálne vozidlá BMW. BMW stanovuje nové štandardy v oblasti návrhu a výroby pancierovaných vozidiel už viac než 30 rokov. Naša súčasná ponuka modelov pokračuje v tejto tradícii v pôsobivom štýle. Nastúpte a usaďte sa s vedomím, že sa nemôžete nachádzať v bezpečnejšom a uvoľňujúcejšom prostredí. Každé pancierované vozidlo je vyrobené na zákazku, aby splývalo so svojím prostredím a zároveň vyčnievalo z radu. A každá etapa procesu je vykonávaná s dôrazom na detailné remeselné spracovanie. Výsledkom je automobil, ktorý spĺňa najvyššie štandardy balistickej ochrany a zároveň vyhovie aj tým najosobitejším potrebám.

BMW Service

SERVIS BMW.

Kvalita, efektivita a inovácie: tri piliere vedomostí o údržbe vozidiel, ktoré ponúka servis BMW – dnes a zajtra. Ešte predtým ako nový model BMW vstúpi do výroby, naši technici vyvinú inovatívne, praktické servisné funkcie, ktoré sú orientované na vodiča, a ktoré zaistia, že každý automobil BMW bude schopný rok čo rok podávať ten najvyšší výkon. Zaviazali sme sa poskytovať vám prvotriedny servis, ktorý prináša tú najlepšiu starostlivosť o vaše vozidlo a nekompromisný zážitok z jazdy.

 • Globálna predajná a servisná sieť

  Urobili by sme čokoľvek, aby sme vám zaistili bezpečnosť. A aby ste dostali dokonalý servis. Pravidelná údržba a opravy bezpečnostných úprav vykonávajú na vybraných prevádzkach na celom svete špeciálne vyškolení odborníci, ktorým pomáha špecializovaný tím odborníkov spoločnosti BMW v Mníchove, ktorí v prípade potreby prídu a pomôžu priamo v teréne.

 • Úplná záruka BMW

  Na vozidlá z programu diplomatický predaj BMW sa samozrejme vzťahuje rovnaká komplexná záruka ako na štandardné modely BMW. Keď si kupujete nové BMW, požadujete záruku radosti z jazdy. Z tohto dôvodu vaše najbližšie servisné stredisko BMW odteraz ponúka záruku na karosériu dvanásť rokov a tri roky na lak. Na celý automobil (okrem výmeny opotrebovaných dielov), originálne diely BMW a originálne príslušenstvo BMW sa vzťahuje záruka dva roky bez ohľadu na počet najazdených kilometrov. Servis, na ktorý sa môžete spoľahnúť – ručíme za to.

 • BMW Service Inclusive

  S rôznymi balíkmi BMW Service Inclusive zaplatíte pevnú cenu, a potom sa môžete uvoľniť s vedomím, že všetky služby zahrnuté v balíku budú pokryté počas dohodnutého obdobia alebo najazdených kilometrov, a to bez ohľadu na to, koľkokrát ich využijete. Viac informácií vám poskytne najbližší predajca BMW.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EfficientDynamics je interná stratégia spoločnosti BMW Group, ktorá vždy sleduje cieľ spájať najvyššiu efektivitu a maximálnu dynamiku. Zaoberá sa všetkými opatreniami, ktoré sú dôsledne zamerané na zvyšovanie efektivity a zároveň aj dynamiky všetkých vozidiel BMW. Má vplyv na celkovú koncepciu vozidla, pohonné ústrojenstvo a riadenie energie, ako aj na inteligentnú ľahkú konštrukciu, aerodynamiku, pohon BMW eDrive a motory BMW TwinPower Turbo. Výsledkom nie je kompromis, ale čistá radosť z jazdy. BMW EfficientDynamics teda efektívne vypĺňa medzeru medzi motiváciou zamestnancov a optimalizáciou nákladov.

BMW EfficientDynamics

Výnimočná úspora paliva bez zhoršenia výkonu.

 • Celková koncepcia vozidla

  Inteligentná ľahká konštrukcia:
  použitie tých správnych materiálov na správnych miestach, v závislosti od funkcie. Vďaka inteligentnej kombinácii rôznych materiálov, ako sú oceľ, hliník a uhlíkové vlákna, celková konštrukcia je nielen ľahká, ale zároveň aj efektívna. Každý model BMW má zaručenú vysokú tuhosť pre optimálnu jazdnú dynamiku a radosť z jazdy.

  Aerodynamika:
  Dokonalým zladením aerodynamických opatrení je dosahovaný optimalizovaný odpor vzduchu. Detailne vypracované riešenia, ako sú ploché krytie podvozka, vzduchová clona v nástavci pod predným nárazníkom a výduchy Air Breather za prednými podbehmi kolies, prispievajú k zvyšovaniu efektivity a znižovaniu spotreby vozidla BMW.

 • Koncepcia pohonu

  BMW TwinPower Turbo.
  Mnohonásobné ocenené benzínové a naftové motory s technológiami BMW TwinPower Turbo patria medzi inovácie od BMW EfficientDynamics. Kombinujú v sebe najnovšie systémy vstrekovania paliva, plne variabilné riadenie motora a inovatívne technológie turbodúchadiel, vďaka čomu ponúkajú typický krútiaci moment vozidiel BMW pri nízkej spotrebe paliva.

  BMW eDrive.
  Úplne nový rozmer radosti z jazdy: koncepcia pohonu BMW eDrive vrátane elektromotora, vysokonapäťovej batérie a inteligentného riadenia energie sa môže pochváliť impozantnou dynamikou a pri výlučne elektrickej jazde aj nulovými miestnymi emisiami. Novovyvinutý synchrónny elektromotor ohromí obrovským krútiacim momentom, ktorý ostáva nezmenený od zrýchlenia až po dosiahnutie maximálnej rýchlosti – pre udržateľnú mobilitu s ohromujúcou svižnosťou. BMW eDrive označuje elektromobily a plug-in hybridy.

  BMW BluePerformance:
  Táto technológia znižuje množstvo oxidov dusíka (NOx) produkovaných naftovými motormi na minimum. Samotný proces spaľovania nie je ovplyvnený a naftový motor si zachováva vysoký stupeň efektivity. Modely BMW vybavené technológiou BMW BluePerformance už predtým spĺňali požiadavky emisnej normy EU6, ktorá predpisuje zníženie emisií NOx – hoci účinnosť nadobudla až v roku 2014.

 • Inteligentné riadenie energie

  Režim ECO PRO:
  Po aktivovaní režimu ECO PRO je všetko zamerané na zvýšenie efektivity. V závislosti od konkrétneho jazdného štýlu s ním môžete dosiahnuť úsporu paliva až 20 % (podľa internej štúdie BMW o spotrebe paliva).

  Funkcia Auto Start/Stop:
  Funkcia Auto Start/Stop využíva výhodu krátkych zastavení (napríklad na semaforoch) a dočasne vypína motor. Keď je motor vypnutý, vozidlo nespotrebováva palivo ani neprodukuje žiadne emisie. V závislosti od použitej prevodovky stačí, aby vodič uvoľnil brzdový pedál alebo stlačil spojku a motor ihneď znova naštartuje. Dočasným vypnutím motora sa nijakým spôsobom nezhoršuje bezpečnosť ani komfort posádky vozidla.

  Rekuperácia brzdnej energie:
  kinetická energia sa začne uvoľňovať hneď, ako vodič stlačí brzdový pedál alebo začne s vozidlom plachtiť. Systém rekuperácie brzdnej energie vytvorenú elektrinu používa na dobíjanie batérie. Motor potom vynakladá menej energie na dobíjanie batérie, čím sa znižuje spotreba a emisie.

BMW CONNECTEDDRIVE.

BMW ConnectedDrive – balík technológií plný služieb, aplikácií a asistenčných systémov vodiča, ktoré vás spájajú so svetom okolo vás. Pohodlne sa usaďte a vytvorte si kanceláriu priamo vo vozidle. So službami BMW ConnectedDrive môžete tiež prijímať, čítať a odpovedať na e-maily. Alebo synchronizovať údaje, napríklad adresár, s vozidlom. Čo sa ešte deje vo svete? Vaše BMW vie, čo vás zaujíma, a počas cesty vám prostredníctvom vstavaného audiosystému prečíta najnovšie správy. Na cestách sa môžete v maximálnej miere spoľahnúť na asistenčné systémy vodiča. S nimi je vaše BMW oveľa inteligentnejšie a pomáha vám v každej situácii. Užívajte si viac bezpečnosti a komfortu: so službami BMW ConnectedDrive po svojom boku.

PRIPOJENIE NA CESTÁCH NIE JE UŽ LEN VÍZIA. JE TO ZÁŽITOK.

 • Funkcia diktovania

  Nespúšťajte ruky z volantu s funkciou na diktovanie e-mailov a SMS správ. Chcete poslať e-mail alebo SMS správu, ale nemáte čas zastaviť? Začnite hovoriť a vaše slová sa prevedú na text. Potom už len stačí stlačiť tlačidlo a e-mail alebo SMS správa sa odošle.

 • Asistent pre dopravné zápchy

  Uvoľnite sa a nechajte všetko na svoje BMW. Asistent pre dopravné zápchy za vás v monotónnych situáciách na diaľniciach v Európe a USA prevezme riadenie. V hustej premávke a pri rýchlosti do 40 km/hod. vám systém umožní plynúť s premávkou okolo vás a vy sa môžete uvoľniť. Systém automaticky udržiava požadovanú vzdialenosť od vozidla pred vami a samostatne upravuje rýchlosť (až do úplného zastavenia) a aktívne ovláda riadenie. Vozidlo tak zostane v jazdnom pruhu za predpokladu, že máte aspoň jednu ruku na volante.