VÝHODY PRE VÁS.

  Spolupráca s divíziou predaja pancierovaných vozidiel BMW.

  To, akú ochranu potrebujete, je závislé od vašej situácie – kde žijete a pracujete, čo zahŕňa vaša práca a aké vysoké je vaše postavenie v spoločnosti. BMW je jediný výrobca, ktorý berie do úvahy tieto rôzne potreby a ponúka tri úrovne zabezpečenia, ktoré spoločne čerpajú z viac než 30 rokov skúseností s výrobou pancierovaných vozidiel. BMW ponúka najúplnejší rad riešení pre bezpečnú jazdu na cestách – takže každý si môže vybrať presne to, čo potrebe na to, aby sa cítil bezpečne.

  Zistiť viac

  BEZ KOMPROMISOV.

  S pancierovanými vozidlami BMW nemusíte robiť kompromisy v ničom, na čom vám záleží. Spoločnosť BMW má viac než 30 rokov skúseností s vývojom a výrobou pancierovaných vozidiel – a neustále prichádza s novými inováciami, aby chránila nielen vás, ale aj pocit čistej radosti z jazdy. Takže získavate maximálnu istotu, že dostávate tú najlepšiu možnú ochranu bez akýchkoľvek kompromisov. Pretože od prvých dizajnérskych návrhov až po konečný lak to je všetko naša práca. Osobná bezpečnosť je príliš dôležitá na to, aby mohla byť zverená do rúk niekoho, kto nie je skutočný odborník. Každé BMW je samozrejme vyrobené s obrovskou presnosťou a starostlivosťou a najprísnejšie štandardy kvality sú dodržiavané v rámci celej celosvetovej výrobnej siete BMW. To je dôvod, prečo len BMW ponúka maximálnu ochranu – vyrobenú v BMW.

  • Jazdná dynamika
  • Funkčnosť a komfort

  DISKRÉTNOSŤ.

  Pretože ochrana je oveľa účinnejšia, keď ľudia nevedia, že ju máte. Anonymita je mocné bezpečnostné opatrenie. To je dôvod, prečo BMW vynakladá také veľké úsilie v oblasti ochrany svojich vozidiel takým spôsobom, aby si ju iní nevšimli.

  DISKRÉTNOSŤ.

  Pretože ochrana je oveľa účinnejšia, keď ľudia nevedia, že ju máte. Anonymita je mocné bezpečnostné opatrenie. To je dôvod, prečo BMW vynakladá také veľké úsilie v oblasti ochrany svojich vozidiel takým spôsobom, aby si ju iní nevšimli.

  BMW CONNECTEDDRIVE A BEZPEČNOSTNÉ SYSTÉMY.

  BMW ConnectedDrive odzrkadľuje filozofiu integrácie vozidla, vodiča a prostredia do inteligentnej siete. Krátke vzdialenosti sú pokryté ultrazvukom, pričom mobilné rádiové technológie slúžia na pokrytie dlhších. Inteligentná vzájomná komunikácia online služieb, asistenčných systémov vodiča, služieb telefonického centra a integračných riešení pre smartfóny pomáha vodičom vozidiel BMW mnohými spôsobmi – či už tým, že prináša vyšší komfort, správne informácie v správny čas, alebo upokojujúci pocit, že sú v bezpečí na všetkých cestách.

  • Alarm pri útoku a palubný komunikačný systém
  • Night Vision

  DOPLNKOVÁ VÝBAVA NA ŠPECIÁLNE POTREBY.

  Niekedy potrebujete viac než len ochranu. Pri práci, ako je prevážanie hodnostárov či bezpečnostná eskorta, musí byť vozidlo schopné v zlomku času dať jasne najavo, že je na oficiálnej ceste, aby si dokázalo úspešne splniť svoju úlohu. BMW vyrába vozidlá pre štátne zložky už viac než 50 rokov a úzko spolupracuje s úradmi a vládnymi inštitúciami celého sveta. Blikajúce svetlá, ampliónové systémy s rôznymi efektmi sirény, signalizačné zariadenia, vysielačky a dokonca aj držiaky na vlajky na oficiálne účely.

  • Výbava pre štátne zložky
  • Držiak na vlajku na diplomatické a oficiálne účely
  • Zachovanie mobility

  VÝCVIK VODIČOV PANCIEROVANÝCH VOZIDIEL BMW.

  Príprava na najhorší možný scenár je dobrý spôsob, ako dosiahnuť, aby tento scenár nikdy nenastal. Prístup spoločnosti BMW k bezpečnosti siaha nad rámec samotného vozidla. Ponúkame špeciálne na mieru šité školiace kurzy pre vodičov, na ktorých sa vyučujú zručnosti, ktoré sú užitočné pre každého vodiča pancierovaného vozidla, a na ktorých sa predvádza spôsob, akým je možné čo možno najviac vyťažiť z vozidiel BMW X5 Security a BMW X5 Security Plus. Na troch rôznych typoch školení získajú vodiči príležitosť nacvičiť si najlepšie spôsoby ako zvládať nebezpečné situácie – pretože práve vďaka tomu tieto situácie snáď nikdy nenastanú. Podrobné informácie o troch ponúkaných kurzoch týkajúcich sa výcviku vodičov pancierovaných vozidiel BMW nájdete v brožúre.

  • Základný výcvik profesionálnych vodičov BMW
  • Intenzívny výcvik profesionálnych vodičov pancierovaných vozidiel BMW
  • BMW zdokonaľujúci výcvik profesionálnych vodičov pancierovaných vozidiel