ČO VÁS POHÁŇA VPRED?

Víta vás BMW Lifestyle.

ČO VÁS POHÁŇA VPRED?

Víta vás BMW Lifestyle.

ČO VÁS POHÁŇA VPRED?Víta vás BMW Lifestyle.

Život je pestrý a plný momentov v pohybe. Je tu istá sila, ktorá vás poháňa. Túto dynamiku zažijete so svojím BMW a budete ju cítiť a tešiť sa z nej v teréne s BMW Lifestyle. Fascinujúci dizajn v každom okamihu.

OBJAVTE ROZMANITOSŤ: BMW LIFESTYLE KOLECIE.

Zažívajte naozajstné potešenie pri každej jazde s BMW na každom povrchu. Aj BMW kolekcie signalizujú výnimočnú rozmanitosť. Nechajte sa inšpirovať našimi aktuálnymi ponukami. Každá kolekcia má svoju osobitosť.

 

  • BMW kolekcia: Výraz športovej elegancie.
  • BMW kolekcia Iconic: Symbol mimoriadneho luxusu.
  • BMW M kolekcia: Symbol exkluzívnej dynamiky.
  • BMW i kolekcia: Inovatívny design.
  • BMW kolekcia bicyklov: Minimalizmus v najrýdzejšej podobe.
  • BMW miniatúry: Zmysel pre detail.

BMW ŠPORTOVÉ KOLEKCIE.

Každý aktívny človek pozná ten výnimočný pocit – pocit, ktorý vám dáva voľnosť, novú energiu a silu podávať maximálny výkon. To je presne to, čo máte vy a my v BMW spoločné: Vpred nás poháňa radosť! Či už si chcete zabehať, objavovať nové golfové ihriská alebo fandiť z pódia pretekárskej dráhy, svoju vnútornú hnaciu silu objavíte s vysokokvalitnými BMW Športovými kolekciami.

POTEŠENIE Z JAZDY NA DVOCH KOLESÁCH: BMW KOLEKCIA BICYKLOV.

S novou BMW kolekciou bicyklov zažijete skvelé spojenie dynamického dizajnu, najnovších technológií a vysokokvalitných materiálov. Za jedinečným a expresívnym vzhľadom všetkých bicyklov BMW stojí úžasná farebná paleta a inšpirujúci dizajn. Buďte stredobodom záujmu na každom semafore. Máme pre vás dokonalý bicykel bez ohľadu na to, či je bicyklovanie vaším povolaním, koníčkom alebo či ste milovníkom adrenalínu. Odteraz si budete môcť vychutnávať nefalšovanú radosť z jazdy na dvoch kolesách.