PRIAME SPOJENIE S VAŠÍM BMW.

  Rozhrania.

  Rozhrania Bluetooth a USB audio vám umožnia spojiť vaše BMW s mobilnými zariadeniami a zachovať si spojenie s vonkajším svetom aj na cestách. Či už telefonujete, počúvate hudbu alebo vytáčate číslo z adresára, zariadenia budete môcť ovládať pohodlne pomocou ovládačov a obrazoviek vo vozidle.

  Zistiť viac

  ROZHRANIE BLUETOOTH.

  Vozidlo BMW vytvára tie najlepšie podmienky na ovládanie základných funkcií vašich mobilných zariadení. Sadnite si za volant a prepojte svoj smartfón alebo tablet s vozidlom cez rozhranie Bluetooth. Rozhranie vám umožní napr. synchronizovať telefónny zoznam, jednoducho prehrávať hudbu či používať rôzne kancelárske funkcie. Hovory sú odosielané a prijímané cez handsfree systém, ktorý sa ovláda ovládačmi na multifunkčnom volante, ovládačom iDrive Controller alebo systémom hlasového ovládania.

  ROZHRANIE USB AUDIO.

  Počúvajte hudbu, aj keď šoférujete. Rozhranie USB audio umožňuje bezproblémovo integrovať MP3 prehrávače, USB kľúče a mobilné telefóny do audio systému BMW. iPod a iPhone sa tiež pripájajú maximálne jednoducho. Prehrávanie zvuku cez reproduktory dosahuje kvalitu hi-fi. Ovládače vo vozidle vám umožnia pohodlne listovať jednotlivými skladbami podľa žánru, albumu či interpreta a zásuvka USB na stredovej konzole vám umožní priamo pripojiť zariadenia.