Žena a muž, ktorí sa usmievajú v snehu pred vozidlom BMW

POČASIE SA MENÍ.
NAŠE PLÁNY NIE.

Objavte BMW príslušenstvo na jeseň a zimu.

Keď iní ležia s ospravedlnením na pohovke, vy jazdíte. Pre vás je jazda cez horský priesmyk, deň v meste alebo výlet kamkoľvek, kam vás vaša fantázia zavedie, vždy pohodová. Vietor a nepriaznivé počasie? Pre vás vôbec žiaden problém. Ste ideálne pripravení na každú výzvu: s Originálnym BMW príslušenstvom na jeseň a zimu. Objavte fascinujúce okamihy zimnej sezóny a zažite BMW servis, BMW kompletné zimné kolesá a BMW príslušenstvo na jeseň a zimu, ktoré je dokonale zladené s vašim BMW.

Zistiť viac
POČASIE SA MENÍ.<br/>NAŠE PLÁNY NIE.Objavte BMW príslušenstvo na jeseň a zimu.

„BEZPEČNOSŤ A ŠTÝL NA MOJE ZIMNÉ OBDOBIE.“

Vysoko kvalitné originálne BMW disky kolies z ľahkej zliatiny a kompletné zimné sady kolies s veľkosťou 18", 19" alebo 20".

Počasie sa mení a s chladným obdobím prichádzajú nové príležitosti na spoznávanie krajiny. Ak ste dobre vybavení, zľadovatené cesty a klzké zákruty vám nezabránia v tom, aby ste si užívali prírodu. Spoľahnite sa na originálne BMW kolesá a pneumatiky. Pneumatiky BMW označené hviezdičkou sú vyvinuté v spolupráci s poprednými výrobcami pneumatík (napr. Bridgestone, Michelin a Pirelli), poskytujú hladký chod, optimálnu priľnavosť a dokonalú bezpečnosť. Jedno je isté: Originálne BMW zimné kolesá a pneumatiky nie sú kompromisom v oblasti štýlu, ale vyjadrením postoja.

Zistiť viac
18" M disk kolesa z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M Jet Black, matné, kompletné predné zimné koleso

18" M Performance Double-spoke Style 796 M.

Vysoko kvalitný 18" M Performance disk kolesa z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M v matnej farbe Jet Black, s logom M. TPMS kompletné predné zimné koleso so zmiešanou run-flat pneumatikou, veľkosťou 7.5J x 18 (vpredu) / 8.5J x 18 (vzadu) s pneumatikou 225/45 R18 95V XL RSC (vpredu) / 255/40R18 99V XL RSC (vzadu).

Zistiť viac
20" M disk kolesa z ľahkej zliatiny Star-spoke style 748 M Jet Black, matný, kompletné zimné koleso

20" M Star-spoke Style 748 M.

Vysoko kvalitný 20" M disk kolesa z ľahkej zliatiny Star-spoke style 748 M v matnej farbe Jet Black s farebným logom M poskytuje vozidlu mimoriadne športový vzhľad. TPMS kompletné zimné koleso s pneumatikou run-flat, veľkosťou 9J x 20, s pneumatikou 275/45 R20 110V XL RSC.

Zistiť viac
18" M Performance kovaný disk kolesa V-spoke style 554 M Jet Black, matný, kompletné zimné koleso

18" M Performance V-spoke Style 554 M.

Športový 18" M Performance kovaný disk kolesa V-spoke style 554 M v matnej farbe Jet Black, s farebným nápisom M Performance. Kompletné zimné koleso so senzorom merania tlaku a pneumatikou run-flat, veľkosť 8J x 18, s pneumatikou 225/40 R18 99V XL.

Zistiť viac
19" M Performance kovaný disk kolesa Double-spoke style 786 M Jet Black, matný, kompletné zimné koleso

19" M Performance Double-spoke Style 786 M.

Vysoko kvalitný 19-palcový kovaný M Performance disk z ľahkej zliatiny Double-spoke style 786 M môže byť vybavený snehovými reťazami, má matný dizajn Jet Black s farebným logom M a frézovaným nápisom M Performance. Kompletné zimné koleso so senzorom merania tlaku a pneumatikou run-flat, veľkosť 8J x 19, s pneumatikou 245/40 R19 98H XL RSC.

Zistiť viac
20" BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny Y-spoke style 695 Jet Black, matný, kompletné zimné predné koleso

20" Y-spoke Style 695.

Vysoko kvalitný 20" BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny Y-spoke style 695 v matnej farbe Jet Black poskytuje vozidlu mimoriadne športový vzhľad. Kompletné predné zimné koleso so senzorom merania tlaku a run-flat pneumatikou, veľkosťou 8J x 20 (vpredu) / 9.5J x 20 (vzadu) s pneumatikou 245/45 R20 103V XL (vpredu) / 275/40 R20 106V XL (vzadu).

Zistiť viac

„MOJE KOLESÁ – MOJE OBĽÚBENÉ PRÍSLUŠENSTVO.”

BMW kolesá a pneumatiky, príslušenstvo.

Dážď a sneh vám nebude prekážať. Vďaka originálnym BMW kolesám a pneumatikám ste perfektne pripravení na jeseň a zimu. Vyberte si z množstva možností, vďaka ktorým bude zimný vzhľad vášho BMW presne podľa vašich predstáv. Štýlové vyjadrenie bez ohrozenia bezpečnosti.

BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW plávajúci kryt náboja

BMW plávajúci kryt náboja.

BMW plávajúce kryty nábojov kolies pozostávajú z BMW loga, ktoré sa neotáča spolu s kolesom, ale zostáva v jednej úrovni. Kryt náboja kolesa sa dá namontovať na všetky BMW disky kolies z ľahkej zliatiny s rozstupom 112 mm.
Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW kryty ventilov s logom

BMW kryty ventilov s logom.

Vysoko kvalitné BMW kryty ventilov z hliníka účinne chránia hliníkové ventily TPMS pred znečistením a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. Sada štyroch krytov ventilov. S logom BMW.
Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW kryty ventilov s logom M

BMW kryty ventilov s logom M.

Vysoko kvalitné BMW kryty ventilov z hliníka účinne chránia hliníkové ventily TPMS pred znečistením a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. Sada štyroch krytov ventilov. S logom M.
Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW snehové reťaze

BMW snehové reťaze.

Snehové reťaze môžu byť počas zimy nepostrádateľným pomocníkom, pretože vášmu BMW dodajú potrebnú trakciu v hlbokom snehu a na zľadovatených cestách.
Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW bezpečnostné skrutky kolies

BMW bezpečnostné skrutky kolies

Mimoriadne spoľahlivý systém zaistenia skrutiek kolies prémiovej kvality je vybavený štyrmi zámkami skrutiek kolies so špeciálnym lesklým kódovaním BMW. Skrutky sa dajú otvoriť iba pomocou špeciálneho nástroja, ktorý je súčasťou balenia a vďaka tomu poskytujú maximálnu ochranu pred odcudzením kolesa.
Ísť na produkt

BMW SERVIS KOLIES A PNEUMATÍK.

BMW servis kolies a pneumatík v BMW servisnej dielni

Je dobré vedieť, že dôležité veci sú v najlepších rukách.

Správne pneumatiky pre zimné obdobie: príďte a nechajte si vykonať BMW servis pneumatík - nielenže vám vymeníme pneumatiky, ale skontrolujeme aj hĺbku dezénu a brzdy. Naša ponuka pre vaše maximálne pohodlie: vaše letné pneumatiky vyčistíme a uskladníme vám ich až do jari.

ORIGINÁLNE BMW PNEUMATIKY S OZNAČENÍM HVIEZDIČKOU.

Originálne BMW pneumatiky s označením hviezdičkou.

Kvalita, skúsenosti a bezpečnosť, sú najvyššie priority, pokiaľ ide o kolesá a pneumatiky

Označenie hviezdičkou znamená, že pneumatika bola vyrobená špeciálne pre BMW – a v súlade s najvyššími normami BMW. Vývoj pneumatík začína už v počiatočnom štádiu vývoja vozidla a môže trvať až tri roky, pričom vrcholí rozsiahlym testovaním. Pneumatiky s označením hviezdičkou sa testujú v šiestich všeobecných oblastiach: bezpečnosť, opotrebovanie, komfort, účinnosť a – charakteristické pre BMW – v dvoch oblastiach radosti z jazdy: jazdný štýl a správanie pri športovej jazde. Okrem toho sú vyvíjané v spolupráci s vybranými prémiovými výrobcami (napr. Bridgestone, Dunlop, Goodyear a Pirelli). Jednoducho požiadajte svojho BMW servisného partnera o pneumatiky označené hviezdičkou – precízne vyrobené, testované a bezpečné.

Muž objíma ženu pred vozidlom BMW

ORIGINÁLNY BMW SERVIS A PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU.

Najlepšie riešenie pre každú výzvu.

ORIGINÁLNY BMW SERVIS A PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU.

Najlepšie riešenie pre každú výzvu.

„VŠETKO, ČO POTREBUJEM NA PERFEKTNÚ ZIMU, JE VHODNÉ PRÍSLUŠENSTVO.“

BMW jeseň a zima, príslušenstvo. Množstvo inteligentných nápadov pre exteriér a interiér.

Či už je to výjazd s deťmi, prechádzka so psom alebo víkendový výlet do lyžiarskeho strediska – ak si chcete vychutnať zimu, musíte byť dobre pripravení. Žiadny problém s originálnym BMW príslušenstvom. Využite výhody vyššieho komfortu jazdy a objavte širokú škálu možností navrhnutých tak, aby sa vaše BMW stalo dokonalým spoločníkom pre vaše zimné plány.

BMW X3 na snehu predobočný pohľad
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW kryt pre bezdrôtové nabíjanie pre iPhone

BMW kryt pre bezdrôtové nabíjanie pre iPhone.

BMW kryt pre bezdrôtové nabíjanie umožňuje induktívne nabíjanie zariadení Apple iPhone™ 5/5S, 6/6S a 7/7Plus.. Tento inovatívny kryt na telefón je kompatibilný so všetkými Qi-certifikovanými nabíjačkami a plní aj úlohu ochranného krytu.
Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica

BMW univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica.

Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: BMW univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica umožňuje komfortné a efektívne nabíjanie smartfónu vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je pritom stabilne a bezpečne uložený. Obzvlášť inteligentné: Integrovaný powerbank sa jednoducho vyberá a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.
Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoko citlivá Full-HD kamera, ktorá zaznamenáva situáciu pred a za vozidlom, aj keď je zaparkované. V prípade otrasov a mimoriadneho pohybu okolo vozidla kamera automaticky zaznamená situáciu, aby zdokumentovala prípadné nehody alebo (pokus o) vlámanie do vozidla.
Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW rohože do každého počasia, predné

BMW rohože do každého počasia, predné.

Dokonalo rozmerovo vhodné a odolné BMW rohože do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. Sú čierne a obsahujú vysoko kvalitnú dekoráciu z nehrdzavejúcej ocele.
Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW bezpečnostné puzdro pre 10,5-palcové zariadenie Apple iPad Pro BMW univerzálny držiak na tablety s BMW bezpečnostným puzdrom

BMW univerzálny držiak na tablety s BMW bezpečnostným puzdrom pre 10,5-palcové zariadenie Apple iPad Pro.

Univerzálny držiak je veľkostne nastaviteľný a pripevňuje sa k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Poskytuje bezpečné ukotvenie pre širokú paletu tabletov Apple alebo Samsung s BMW bezpečnostným puzdrom od 7 do 11 palcov. Dá sa otáčať o 360° a zamknúť v akomkoľvek želanom náklone. Bezpečnostné puzdro ponúka optimálnu ochranu pre všetky 10,5-palcové zariadenia Apple iPad™ Pro. Čierny silikónový kryt spoľahlivo chráni tablet pred poškriabaním a nárazmi a pri použití s ​​pribalenou fóliou displeja chráni tablet aj pred striekajúcou vodou. Ak sa používa spolu s univerzálnym držiakom systému Travel & Comfort (k dispozícii samostatne), je možné pripevniť ho vo vnútri vozidla nastaviteľným a pohodlným spôsobom, pričom v prípade nárazu zostane bezpečný.
Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW strešný nosič

BMW strešný nosič.

Výnimočne jednoduchá inštalácia a možnosť kombinácie so všetkými BMW strešnými nosičmi a strešnými boxmi; neuveriteľne odolný a dá sa uzamknúť, aby sa zabránilo krádeži.
Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW strešný box 420 Black/Titanium Silver.

BMW strešný box 420 Black/Titanium Silver.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má úložný objem 420 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.
Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW LED projektory vo dverách

BMW LED projektory vo dverách.

Inovatívne BMW LED projektory vo dverách sa automaticky aktivujú pri otvorení dverí a premietajú na zem vedľa vozidla zobrazenie cez vymeniteľné diapozitívy. K dispozícii pre štýlovo individuálne osvetlenie nástupného priestoru pri vozidle je niekoľko motívov.
Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW držiak lyží a snowboardov, s bočným výsuvom

BMW držiak lyží a snowboardov, s bočným výsuvom.

Uzamykateľný BMW držiak lyží a snowboardu, ktorý sa dá na bokoch rozšíriť, poskytuje bezpečné uchytenie až piatich párov lyží alebo snowboardov a uľahčuje nakladanie vyšších vozidiel. Dá sa kombinovať s akýmkoľvek BMW strešným nosičom a pojme aj lyžiarske palice.
Ísť na produkt

„NÁŠ SPÔSOB UŽÍVANIA ZIMY.”

BMW servis. Uvoľnite sa na svojej ceste s balíkmi servisných služieb na mieru od BMW.

Príprava je kľúčom k príjemnej zime. Nielen pre vás, ale aj pre vaše BMW. Aby sme vám pomohli zvládnuť všetky výzvy zimnej sezóny, využite výhody vynikajúceho servisu BMW a nechajte našich odborníkov, aby sa postarali o vás a potreby vášho automobilu. Zaistíme, aby bolo vaše BMW v perfektnom stave, aby odolalo aj tým najťažším podmienkam.

Zistiť viac
Žena pred budovou predajcu BMW

BMW Service Inclusive.

Uvoľnite sa a myslite na to, čo je pre vás ozaj dôležité – na radosť z jazdy. BMW Service Inclusive vám to umožní. V jednorazovej platbe máte zahrnuté všetky služby a údržbu na obdobie podľa vášho vlastného výberu.

Výhody pre vás:

  • Ušetrite peniaze v porovnaní s nákupom jednotlivých služieb.
  • Úplná kontrola nákladov a transparentnosť.
  • Rôzne balíky pre rôzne potreby a pre nové a ojazdené vozidlá.
  • Servisní špecialisti s odbornými znalosťami BMW a BMW originálnymi náhradnými dielmi.
  • Automaticky prevedené na nových majiteľov, čím sa zvyšuje hodnota pri ďalšom predaji.
  • Platí u zúčastnených BMW servisných partnerov na celom svete.
Zistiť viac
Žena so smartfónom stojaca pri dverách svojho BMW

BMW Teleservices.

Inovatívnymi službami Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomôže zbaviť sa starostí: Keď je potrebná údržba alebo sa vyskytne porucha, pošle vášmu preferovanému BMW servisnému partnerovi relevantné dáta o vozidle. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.

Zistiť viac