Žena a muž smejúci sa na snehovom tobogáne

VŠESTRANNÉ AKO ZIMA SAMOTNÁ.

#whateverhappens. Vychutnajte si zimné obdobie s BMW originálnymi kolesami a pneumatikami, BMW príslušenstvom na jeseň a zimu a BMW servisom.

Pri zmene ročných období je čas preskúmať krajinu. Pretože ani daždivé a chladné počasie nie je dôvodom na to, aby ste zostali doma. Je to príležitosť objaviť kúzelnú stránku nášho sveta. Ponúkame vám perfektné vybavenie, ktoré vám umožní jazdiť bezpečne a užívať si každý okamih cesty - bez ohľadu na to, kam vás zavedie. Zažite BMW servis, BMW kompletné zimné kolesá a BMW príslušenstvo na jeseň a zimu, ktoré je dokonale zladené s vašim BMW.

Zistiť viac
Všestranné ako zima samotná.#whateverhappens. Vychutnajte si zimné obdobie s BMW originálnymi kolesami a pneumatikami, BMW príslušenstvom na jeseň a zimu a BMW servisom.

ORIGINÁLNE BMW DISKY KOLIES Z ĽAHKEJ ZLIATINY A PRÍSLUŠENSTVO.

Radosť z jazdy nepozná zlé počasie.

Pre vodičov, ktorí chcú obuť nový dezén a užívať si optimálnu priľnavosť na jeseň a v zime, sme vytvorili špeciálne sezónne ponuky na pneumatiky označené hviezdičkou v spolupráci s prémiovými výrobcami pneumatík (napr. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli). Pneumatiky BMW označené hviezdičkou ponúkajú hladkú jazdu, optimálnu priľnavosť a vysokú bezpečnosť. Jedna vec je teda jasná: Originálne zimné kolesá a pneumatiky BMW nie sú kompromisom štýlu, ale jasným posolstvom.
Príslušenstvo BMW jeseň – zima 17“ BMW disk z ľahkých zliatin V-spoke style 618 Reflex silver, kompletné zimné koleso

17“ BMW disk z ľahkých zliatin V-spoke style 618 Reflex silver, kompletné zimné koleso.

Vysoko kvalitný 17’’ BMW disk z ľahkých zliatin V-spoke 618 vo farbe Reflex Silver prepožičiava vozidlu mimoriadne športový vzhľad. Kompletné zimné koleso s monitorom tlaku v pneumatikách, kompatibilné so snehovými reťazami, veľkosť disku 7,5J x 17 s rozmerom pneumatiky 225/55 R17 97H.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu 18" BMW V-spoke 684 Orbit Grey, zimná sada

18" BMW V-spoke 684 Orbit Grey, zimná sada.

Vysoko kvalitný 18" BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny V-spoke style 684 vo farbe Orbit Grey poskytuje vozidlu mimoriadne športový vzhľad. Kompletné zimné koleso so senzorom tlaku a pneumatikou run-flat, veľkosť 8J x 18, s pneumatikou 245/45 R18 100V XL.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu 19“ BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny V-spoke style 635 v úprave Bicolor (Night Gold, leštené), zimná sada.

19’’ BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny V-spoke style 635 Bicolor (Night Gold, leštené), zimná sada.

Elegantné 19“ BMW disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke style 635 v lesklej farbe Bicolor Night Gold dodávajú vozidlu honosný vzhľad. Zimná sada s monitorovaním tlaku a pneumatikami typu run-flat, veľkosť disku 8J x 19 s pneumatikou s rozmermi 245/40 R19 98V XL RSC vpredu a 9J x 19 s pneumatikou s rozmermi 275/35 R19 100V XL RSC vzadu.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW systém blokovania skrutiek kolies

BMW systém blokovania skrutiek kolies.

Mimoriadne spoľahlivý systém zaistenia skrutiek kolies prémiovej kvality je vybavený štyrmi zámkami skrutiek kolies so špeciálnym lesklým kódovaním BMW. Skrutky sa dajú otvoriť iba pomocou špeciálneho nástroja, ktorý je súčasťou balenia a vďaka tomu poskytujú maximálnu ochranu pred odcudzením kolesa.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW snehové reťaze Comfort

BMW snehové reťaze Comfort.

BMW snehové reťaze Comfort sa ľahko montujú a poskytujú najlepšiu možnú trakciu. Pretože sú perfektne prispôsobené pneumatikám, nevyžadujú žiadnu dodatočnú ochranu disku kolesa, pričom integrovaná oceľová obruč ich montáž veľmi uľahčuje.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu M Performance tašky na pneumatiky

M Performance obaly na pneumatiky.

Exkluzívna pretekárska atmosféra v garáži: M Performance obaly na pneumatiky ochránia vodiča aj vozidlo pred nečistotou. Pevná rukoväť prispeje ku komfortnej preprave kolies. Vďaka špeciálnemu označeniu si každá pneumatika vždy rýchlo nájde svoje miesto. V športovom M Performance dizajne.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW plávajúci kryt náboja

BMW plávajúci kryt náboja.

Plávajúci kryt náboja kolesa pozostáva z loga BMW, ktoré sa neotáča spolu s kolesom, ale zostáva vždy vo vodorovnej polohe. Kryt náboja kolesa sa dá namontovať na všetky BMW disky kolies z ľahkej zliatiny s rozstupom 112 mm.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW kryty ventilov s logom

BMW krytky ventilov s logom.

Kvalitné BMW kryty ventilov vyrobené z hliníka účinne chránia hliníkové ventily TPMS pred znečistením a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. S logom BMW.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW kryty ventilov s logom M

BMW krytky ventilov s logom M.

Kvalitné BMW kryty ventilov vyrobené z hliníka účinne chránia hliníkové ventily TPMS pred znečistením a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. S logom M.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW súprava na opravu pneumatík

BMW súprava na opravu pneumatík.

BMW súprava na opravu pneumatík je intuitívna a v prípade defektu pneumatiky uľahčuje návrat na cestu. Bez ohľadu na rozmery pneumatiky je možné opraviť poškodenie dezénu pneumatiky menšie ako 4 mm, čo vám umožní pokračovať v jazde k najbližšiemu servisnému partnerovi BMW.

BMW SERVIS KOLIES A PNEUMATÍK.

BMW servis kolies a pneumatík

Je dobré vedieť, že dôležité veci sú v najlepších rukách.

Správne pneumatiky pre zimné obdobie: príďte a nechajte si vykonať BMW servis pneumatík - nielenže vám vymeníme pneumatiky, ale skontrolujeme aj hĺbku dezénu a brzdy. Naša ponuka pre vaše maximálne pohodlie: vaše letné pneumatiky vyčistíme a uskladníme vám ich až do jari.

ORIGINÁLNE BMW PNEUMATIKY S OZNAČENÍM HVIEZDIČKOU.

Originálne BMW pneumatiky s označením hviezdičkou.

Kvalita, skúsenosti a bezpečnosť, sú najvyššie priority, pokiaľ ide o kolesá a pneumatiky

Označenie hviezdičkou znamená, že pneumatika bola vyrobená špeciálne pre BMW – a v súlade s najvyššími normami BMW. Vývoj pneumatík začína už v počiatočnom štádiu vývoja vozidla a môže trvať až tri roky, pričom vrcholí rozsiahlym testovaním. Pneumatiky s označením hviezdičkou sa testujú v šiestich všeobecných oblastiach: bezpečnosť, opotrebovanie, komfort, účinnosť a – charakteristické pre BMW – v dvoch oblastiach radosti z jazdy: jazdný štýl a správanie pri športovej jazde. Okrem toho sú vyvíjané v spolupráci s vybranými prémiovými výrobcami (napr. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli). Jednoducho požiadajte svojho BMW servisného partnera o pneumatiky označené hviezdičkou – precízne vyrobené, testované a bezpečné.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU, EXTERIÉR.

Inšpiratívne, kdekoľvek sa pozriete.

Ak si chcete naplno užiť zimné počasie, musíte byť dobre vybavení. Žiadny problém s originálnym BMW príslušenstvom. Využite výhody vyššieho komfortu jazdy a objavte širokú škálu možností navrhnutých tak, aby sa vaše BMW stalo dokonalým spoločníkom pre vaše zimné plány.

BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW strešný box 420 black/titanium silver.

BMW strešný box 420 Black/Titanium Silver.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má úložný objem 420 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW strešný nosič

BMW strešný nosič.

Priečne strešné nosiče sa dajú kombinovať so všetkými BMW strešnými nosičmi aj strešnými boxmi a sú dokonalým vizuálnym doplnkom k vozidlu. Inštalujú sa jednoducho bez náradia a spĺňajú najvyššie štandardy kvality aj bezpečnosti vďaka svojej pevnej konštrukcii a bezpečnostnému systému zamykania.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW vyťahovací držiak lyží a snowboardov

BMW vyťahovací držiak lyží a snowboardu.

Uzamykateľný BMW držiak lyží a snowboardov, ktorý sa dá na bokoch rozšíriť, poskytuje bezpečné uchytenie až piatich párov lyží alebo štyroch snowboardov a uľahčuje nakladanie vyšších vozidiel. Dá sa kombinovať s akýmkoľvek BMW strešným nosičom a pojme aj lyžiarske palice.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW rohož do batožinového priestoru

BMW rohož do batožinového priestoru.

Odolná, protišmyková a vodovzdorná BMW rohož s vyvýšenými okrajmi na všetkých stranách a elegantným dizajnom chráni batožinový priestor pred vlhkosťou a znečistením. S čiernym dizajnom a vysoko kvalitnou aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele s číslom 5 dokonalo pasuje do interiéru batožinového priestoru.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW LED projektory vo dverách

BMW LED projektory vo dverách.

Inovatívne BMW LED projektory vo dverách sa automaticky aktivujú pri otvorení dverí a premietajú na zem vedľa vozidla zobrazenie cez vymeniteľné diapozitívy. K dispozícii pre štýlovo individuálne osvetlenie nástupného priestoru pri vozidle je niekoľko motívov.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU, INTERIÉR.

Úžasné zvnútra.

Verné svojmu názvu, originálne BMW príslušenstvo je navrhnuté s jemnou precíznosťou a inšpirované čistým výkonom. Rozšírte svoj priestor, svoj štýl, svoju bezpečnosť - alebo všetko vyššie uvedené. Jednoduchý spôsob kombinácie bezpečnosti a štýlu.

BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW bezpečnostné puzdro pre 10,5“ Apple iPad Pro™ pre systém Travel & Comfort

BMW bezpečnostné puzdro pre 10,5" Apple iPad™ Pro pre systém Travel & Comfort.

Bezpečnostné puzdro ponúka optimálnu ochranu pre všetky 10,5-palcové zariadenia Apple iPad™ Pro. Čierny silikónový kryt spoľahlivo chráni tablet pred poškriabaním, nárazmi a pri použití s ​​pribalenou fóliou displeja chráni tablet aj pred striekajúcou vodou. Ak sa používa spolu s univerzálnym držiakom systému Travel & Comfort (k dispozícii samostatne), je možné pripevniť ho vo vnútri vozidla nastaviteľným a pohodlným spôsobom, pričom v prípade nárazu zostane bezpečný.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW univerzálny držiak pre tablety s BMW bezpečnostným puzdrom pre systém Travel & Comfort

BMW univerzálny držiak pre tablety s BMW bezpečnostným puzdrom pre systém Travel & Comfort.

Univerzálny držiak je veľkostne nastaviteľný a pripevňuje sa k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Poskytuje bezpečné ukotvenie pre širokú paletu tabletov Apple alebo Samsung s BMW bezpečnostným puzdrom od 7 do 11 palcov. Dá sa otáčať o 360° a zaistiť v ľubovoľnom požadovanom uhle.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW univerzálny háčik pre systém Travel & Comfort

BMW univerzálny háčik pre systém Travel & Comfort.

Univerzálny háčik systému Travel & Comfort umožňuje zavesenie odevov alebo ľahkých tašiek na operadlo, na ich ochranu pred znečistením z podlahy. Vďaka zaklikávaciemu spojeniu sa univerzálny hák jednoducho a bezpečne pripevňuje k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave Travel & Comfort.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW vešiak na šaty pre systém Travel & Comfort

BMW vešiak na odevy pre Travel & Comfort systém.

BMW vešiak na odevy umožňuje ich zavesenie za zadnou stranou predného operadla. Vďaka zaklikávaciemu spojeniu sa jednoducho a bezpečne pripevňuje k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave Travel & Comfort. Vďaka hotelovej funkcii (štandardný vešiak) sa dá využiť aj mimo vozidla.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW podlahové rohože do každého počasia, predné

BMW koberčeky do každého počasia, predné.

Dokonale rozmerovo presné a odolné BMW podlahové rohože do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením a udržiavajú vaše nohy suché. V čiernom prevedení sú vybavené vložkou z nehrdzavejúcej ocele v tvare číslice „5“.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW podlahové rohože do každého počasia, zadné

BMW zadné podlahové rohože do každého počasia.

Dokonale rozmerovo presné a odolné BMW podlahové rohože do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia zadný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením a udržiavajú vaše nohy suché. V čiernom prevedení sú vybavené vložkou z nehrdzavejúcej ocele v tvare číslice „5“.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoko citlivá full-HD kamera, ktorá zaznamenáva situáciu pred a za vozidlom, aj keď je zaparkované. V prípade narušenia a nezvyčajného pohybu okolo vozidla kamera automaticky nahrá situáciu s cieľom zdokumentovať možnú nehodu alebo (pokus o) vlámanie.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW LED baterka, nabíjateľná

BMW LED baterka, nabíjateľná.

BMW LED baterka má elegantný dizajn z nehrdzavejúcej ocele, má mimoriadne nízku spotrebu energie, životnosť až do 3000 nabití a obrovský rozsah osvetlenia. Na nabitie vysokovýkonnej batérie sa baterka jednoducho zapojí do 12 V palubnej zásuvky.
Žena a muž v snehu pozerajúci na tablet

OBJAVTE BMW PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU.

Pre vás je jazda cez horský priesmyk, deň v meste alebo výlet kamkoľvek, kam vás vaša fantázia zavedie, vždy pohodová. Objavte fascinujúce momenty, ktoré vám toto ročné obdobie môže ponúknuť s originálnym BMW príslušenstvom na jeseň a zimu. Vyberte si z množstva dizajnových možností, vďaka ktorým bude jesenný a zimný vzhľad vášho BMW presne podľa vašich predstáv. Štýlové vyjadrenie bez ohrozenia bezpečnosti.

CHEMICKÉ ČISTIACE PRODUKTY.

Vysoká kvalita a jemná starostlivosť o vaše BMW.

Postarajte sa o vaše vozidlo. Ponúkame vám správne nástroje na jasnú viditeľnosť a nádherný vzhľad v každej situácii - koniec koncov, vaše disky kolies neboli vyrobené tak, aby žiarili nadarmo.

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW nemrznúca kvapalina do ostrekovača

BMW nemrznúca kvapalina do ostrekovača.

Zabraňuje zamrznutiu systému ostrekovania čelného skla a v chladnom počasí zaisťuje vďaka vysoko kvalitnej čistiacej látke dokonalý výhľad bez šmúh. S príjemnou vôňou Apricelle, typickou pre BMW.

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW odmrazovač skiel

BMW odmrazovač skiel.

Odmrazuje zamrznuté sklá v priebehu niekoľkých sekúnd. Chráni pred opätovným zamrznutím a zabezpečuje čistý výhľad von. S príjemnou vôňou Apricelle, typickou pre produkty BMW Care. Spoľahlivo odstraňuje ľad v zornom poli.

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW čistič diskov kolies

BMW čistič diskov kolies.

BMW čistič diskov kolies bez námahy odstraňuje odolné nečistoty, napr. nahromadený brzdových prach alebo olej a zvyšky gumy.

Zistiť viac

NAJLEPŠIE DIELY JESENE: M PERFORMANCE DIELY.

Zažite vzrušujúci pocit motoršportu s exkluzívnymi M Performance dielmi.

Motoršport sa stáva všadeprítomným. Každý jeden BMW M Performance diel vyjadruje jasné stanovisko a dodáva vášmu BMW nefalšovaný športový charakter. K dispozícii máte bohatý arzenál príslušenstva v kategóriách aerodynamika, pohon, dizajn exteriéru, kokpit, podvozok a kolesá. Ste pripravení zažiť športovú individualitu?

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu 20'' M Performance double spoke 669 M Jet Black matná/lesklá, letná sada

20'' M Performance double spoke 669M Jet Black matná/lesklá, letná sada.

Vysoko kvalitné 20“ BMW M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny sú kované a dvojfarebné matné čierne, s exkluzívnou kombináciou brúsených a leštených častí na viditeľnej strane a s logom BMW M. Kompletná sada kolies so zmiešanými runflat pneumatikami. Vpredu 8 J x 20, pneumatiky 245/35 R20 95Y XL RSC, vzadu 9 J x 20, pneumatiky 275/30 R20 97Y XL RSC.

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu M Performance obličky Iconic Glow

M Performance obličky Iconic Glow.

M Performance obličky Iconic Glow dodávajú vozidlu jedinečné vyžarovanie. LED osvetlenie nastavuje exkluzívnu scénu pre BMW obličky a zónu pred vozidlom od otvorenia po naštartovanie a od vypnutia zapaľovania až po uzamknutie vozidla.

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu M Performance rozšírenie na bočné prahy, karbónové

M Performance rozšírenie na bočné prahy, karbónové.

Vzhľad, ktorý inšpiruje: BMW M Performance rozšírenie bočných prahov je vyrobené z prémiového karbónu zložitým procesom ručnej výroby. Optimálne vizuálne predĺžia proporcie vozidla a udelia mu ešte dynamickejší vzhľad. Pre extrémne športový a elegantný výzor.

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu M Performance zadný spojler Pro, karbónový

M Performance zadný spojler Pro, karbónový.

Ešte pôsobivejšie: M Performance zadný spojler Pro z karbónu zvýrazní prémiovú kvalitu a dynamický vzhľad vozidla. Optimalizuje aerodynamiku a umožňuje dosiahnuť ešte športovejšie jazdné vlastnosti.

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu M Performance volant

M Performance volant.

Pevné argumenty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa M Performance volant obzvlášť príjemne a pevne drží – pre ešte priamejší pocit z reakcií riadenia. Jeho špecifický dizajn a stredová značka z červenej kože zvýrazňujú štýl motoršportu.

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu M Performance podlahové rohože

M Performance koberčeky.

Prémiový vzhľad, vynikajúca kvalita: M Performance koberčeky pridávajú vo vozidle individuálny atletický vzhľad priestorom pre nohy a celkovo dynamickejší výzor. S označením M Performance. Prémiový dizajn kompletizuje lemovanie s koženým vzhľadom, dekoratívne prešívanie v kontrastných farbách a pás vo farbách M.

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu M Performance tašky na pneumatiky

M Performance tašky na pneumatiky.

Exkluzívny pretekársky pocit v garáži: M Performance obaly na pneumatiky ochránia vodiča aj vozidlo pred nečistotou. Pevná rukoväť prispeje ku komfortnej preprave kolies. Vďaka špeciálnemu označeniu si každá pneumatika vždy rýchlo nájde svoje miesto. V športovom M Performance dizajne.  

Zistiť viac

BMW SERVIS NA MIERU.

Počítajte s nespočetnými možnosťami.

Užite si zimu naplno a využite výhody vynikajúceho BMW servisu, kde sa naši odborníci postarajú o potreby vášho automobilu. Našou úlohou je zaistiť, aby bolo vaše BMW vždy v perfektnom stave, aby ste mohli prežiť jeseň a zimu bezpečne s neobmedzenou radosťou z jazdy.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu žena pozerajúca cez okno vozidla BMW
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW Value Service

BMW Value Service.

Pre modely vo veku 5 rokov a staršie ponúka BMW Value Service prvotriedne služby optimálne prispôsobené vášmu modelu – za transparentné a atraktívne ceny. Koniec koncov, prostredníctvom vášho BMW servisného partnera dostáva vaše BMW presne taký servis, aký si zaslúži – aby s vami zostalo ešte dlho.
Nájsť BMW servisného partnera
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

Nie je vždy ľahké vziať všetko po svojom. Pre pokoj v duši je tu služba BMW Service Inclusive. S jedinou platbou máte pokryté celé vami zvolené obdobie pre všetky obsiahnuté úlohy servisu a údržby. Bez skrytých nákladov. Presne viete, čo môžete v budúcnosti očakávať: perfektný servis pre vaše BMW bez ohľadu na to, aké staré je. Pretože naša ponuka je atraktívna aj pre modely BMW s veľkým počtom najazdených kilometrov.
Nájsť BMW servisného partnera
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu Bezkontaktný BMW Service

Bezkontaktný BMW servis.

BMW servis – kedykoľvek a kdekoľvek Môžete si rezervovať a sledovať mnohé služby od BMW pohodlne online. A svoj čas môžete venovať dôležitejším veciam vášho života.
Nájsť BMW servisného partnera
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW servis kolies a pneumatík

BMW servis kolies a pneumatík.

Správne pneumatiky pre zimné obdobie: príďte a nechajte si vykonať BMW servis pneumatík - nielenže vám vymeníme pneumatiky, ale skontrolujeme aj hĺbku dezénu a brzdy. Naša ponuka pre vaše maximálne pohodlie: vaše letné pneumatiky vyčistíme a uskladníme vám ich až do jari.
Nájsť BMW servisného partnera