Originálne diely BMW náhradné diely Nové diely BMW Repasované diely BMW

ORIGINÁLNE DIELY BMW.

ORIGINÁLNE DIELY BMW.

Aby vaše BMW zostalo originálom.

Vaše BMW podáva každý deň vysoký výkon, a ak má zostať plne funkčné, musí medzi všetkými dielmi existovať dokonalá súhra. To je dôvod, pre ktorý by ste si mali vybrať originálne diely BMW: dokonalý výkon je možné dosiahnuť iba vtedy, ak sú všetky diely presne zladené s požiadavkami každého jednotlivého modelu BMW. Či už ide o originálne nové diely BMW alebo originálne repasované diely BMW, každý originálny diel BMW podlieha rovnakým štandardom kvality ako vozidlá BMW – od plánovania konštrukcie až po zabezpečenie kvality. Precízna a mimoriadne kvalitná konštrukcia každého originálneho dielu BMW zaručuje, že všetky komponenty vo vašom BMW budú dokonale spolupracovať – na optimálnom výkone a maximálnej bezpečnosti a životnosti.

Zistiť viac

VAŠE BENEFITY:

 • 01 Najvyššia kvalita vo všetkých smeroch
 • 02 Najlepšia hodnota za peniaze
 • 03 Zaručené dlhodobé uchovanie hodnoty vášho BMW
 • 04 Prvotriedna odbornosť BMW
 • 05 Až 24-mesačná záruka*

*platí pre originálne nové diely BMW a originálne repasované diely BMW

Zistiť viac
Originálne BMW diely BMW servisný partner BMW servisný termín

VÁŠ BMW SERVISNÝ PARTNER VÁM RÁD POMÔŽE.

Váš BMW servisný partner vám rád poradí o všetkých produktoch a službách pre vaše BMW. Urobte si viac času pre pekné chvíle v živote a pohodlne si dohodnite servisný termín u najbližšieho BMW servisného partnera!

ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY BMW.

IBA TO NAJLEPŠIE JE DOSTATOČNE DOBRÉ.

V prípade opotrebovania, poškodenia alebo závady ponúka spoločnosť BMW presne zodpovedajúci originálny nový diel BMW pre každý komponent od uvedenia modelu na trh, a to najmenej po dobu 12 rokov po ukončení výroby modelu – čím je zaistená spoľahlivosť, udržanie hodnoty a radosť z jazdy. Po celú dobu životnosti vozidla.

Originálne diely BMW nové diely brzdové kotúče brzdové doštičky

Originálne brzdové kotúče a doštičky BMW.

Originálne brzdové kotúče a doštičky BMW dokonale spolupracujú so všetkými komponentmi vozidla a zaručujú vysoký brzdný výkon a spoľahlivosť. Napríklad systém ABS vo vašom BMW je tiež presne navrhnutý tak, aby fungoval v kombinácii s originálnymi brzdovými kotúčmi a doštičkami BMW. Vynikajúci brzdný výkon je okrem iného výsledkom veľkého priemeru brzdového kotúča, ktorý je presne vypočítaný pre každý model BMW. Originálne brzdové doštičky BMW sa vyznačujú vysokou pevnosťou komponentov, a preto sú výkonné aj pri extrémnom zaťažení – s dlhou životnosťou vďaka nízkemu opotrebovaniu.
Nájdite vášho servisného partnera BMW
Originálne diely BMW nové diely batéria BMW

Originálna batéria BMW s technológiou AGM a originálna batéria BMW s kalciovou technológiou.

Originálne batérie BMW s technológiou AGM (AGM znamená „absorpčná sklenená podložka“) sú ideálne na spĺňanie neustále rastúcich energetických požiadaviek moderných elektrických systémov. Keď je vozidlo vybavené technológiou AGM už odo výroby, batéria už nesmie byť nikdy v budúcnosti nahradená inou technológiou. Originálna batéria BMW s kalciovou technológiou sa vyznačuje vysokým elektrickým výkonom aj pri extrémnych teplotách a spoľahlivosťou, ktorá spĺňa požiadavky na štartovanie v chladnom počasí, je mimoriadne vhodná pre vozidlá BMW bez funkcií EfficientDynamics.
Nájdite vášho servisného partnera BMW
Originálne diely BMW nové diely filter

Originálny interiérový filter BMW, vzduchový filter, palivový filter a jemný prachový filter.

Častice, peľ alebo znečisťujúce látky: Originálne interiérové filtre BMW odstraňujú všetky tieto nebezpečné prvky a výrazne zlepšujú vzduch v interiéri vozidla. Originálne vzduchové filtre BMW sú prispôsobené presne na mieru konkrétnym motorom BMW a poskytujú im správne množstvo vyčisteného vzduchu. Bez ohľadu na to, či je váš motor benzínový alebo naftový, originálny palivový filter BMW umožňuje motoru využívať optimálny výkon a pôsobí proti znečisteniu vstrekovacieho systému. Hneď ako nastúpite do vášho BMW, môžete sa zhlboka nadýchnuť a cítiť sa sviežo a pohodlne. Vďaka novému originálnemu jemnému prachovému filtru BMW a jeho inovatívnej filtračnej technológii sú škodlivé častice obsiahnuté vo vzduchu vstupujúcom do vášho vozidla redukované na úplné minimum.
Nájdite vášho servisného partnera BMW
Originálne diely BMW nové diely lišty stieračov

Originálne lišty stieračov BMW.

Sneh, voda alebo nečistoty: Originálne lišty stieračov BMW sa vyznačujú optimálnou účinnosťou čistenia a pôsobivo fungujú v každom počasí – a to dokonca aj po 300 hodinách používania. Originálne lišty stieračov BMW kombinujú v sebe zmes dvoch rôznych materiálov. Tvrdá, odolná stieracia lišta pre optimálne rozloženie kontaktného tlaku a mäkká gumená zadná strana stierača na tlmenie stieracej lišty.
Nájdite vášho servisného partnera BMW
Originálne diely BMW nové diely zadné LED svetlá BMW

Originálne diely BMW nové diely lišty stieračov

Originálne zadné svetlá BMW s LED technológiou nezaujmú len svojou estetikou a mimoriadne kvalitným a odolným materiálom – ale predovšetkým svojou nákladovou efektívnosťou a bezpečnosťou. Technológia LED prináša úsporu energie až 50 % v porovnaní s konvenčnými žiarovkami a zároveň zaručuje dlhú životnosť a lepšiu bezporuchovosť. Vďaka ich krátkemu reakčnému času dostávajú účastníci premávky za vami informácie bez oneskorenia, v dôsledku čoho môžu reagovať rýchlejšie, čo vedie k vyššej bezpečnosti cestnej premávky. Originálne zadné svetlá a svetlomety BMW sú nainštalované v kvalite originálneho vybavenia a obsahujú originálne žiarovky BMW, v súlade s príslušnými vnútroštátnymi normami (ECE v Európe, SAE v USA).
Nájdite vášho servisného partnera BMW
Originálne diely BMW nové diely tlmič

Originálne tlmiče BMW.

Originálne tlmiče BMW majú na starosti maximálnu bezpečnosť a vynikajúci komfort jazdy. Ich dvojitá rúrková konštrukcia s plynovou asistenciou ponúka tri zásadné benefity: vylepšené jazdné vlastnosti vďaka presnému vedeniu kolies a priamej odozve, citeľné zníženie hluku a výrazne zvýšenú funkčnú stabilitu, a to aj v extrémnych podmienkach vďaka použitiu špeciálneho oleja. Tento dizajn a dokonalé vyladenie každého konkrétneho modelu BMW zaručujú jazdné vlastnosti typické pre BMW s optimálnym komfortom a tou najvyššou dynamikou. Tlmenie nárazov tiež udržuje stabilitu karosérie a minimalizuje opotrebovanie pneumatík a namáhanie komponentov podvozku.
Nájdite vášho servisného partnera BMW

ORIGINÁLNE REPASOVANÉ DIELY BMW.

ROVNAKO DOBRÉ AKO NOVÉ, IBA LACNEJŠIE.

Základnou myšlienkou je recyklácia: až 90 % všetkých komponentov sa dá opätovne použiť. Na originálne repasované diely BMW sa zároveň vzťahujú rovnaké predpisy kvality ako na originálne nové diely BMW a okrem toho na ne dostanete záruku 24 mesiacov. Všetky komponenty, ktoré sa nedajú priamo spracovať, sú recyklované až z 95 %. Toto je kalkulácia, ktorá sa oplatí – pre životné prostredie a aj pre vašu peňaženku.

Zistiť viac

Originálne repasované diely BMW.

 • Originálne repasované motory BMW.
 • Originálne repasované automatické prevodovky BMW.
 • Originálne repasované rozvodovky BMW.
 • Originálne repasované skrine riadenia BMW.
 • Originálne repasované turbodúchadlá BMW.
 • Originálne repasované štartéry motorov BMW.

PROCES REPASOVANIA SPOLOČNOSTI BMW.

Originálne diely BMW Proces repasovania repasovaných dielov BMW demontáž

Profesionálna demontáž.

Vhodné diely sa buď vrátia späť do cyklu náhradných dielov prostredníctvom organizácie predajcu, alebo sa odborne demontujú z jazdených vozidiel.
Originálne diely BMW Proces repasovania repasovaných dielov BMW čistenie

Prepracované čistenie.

Na začiatku regeneračného procesu sú všetky budúce repasované diely podrobené komplexnému procesu čistenia (napr. pomocou suchého ľadu).
Originálne diely BMW Proces repasovania repasovaných dielov BMW testovanie

Vizuálne a funkčné testovanie.

Predtým, ako sú diely repasované, musia absolvovať vizuálne a funkčné testy, aby sa overila ich spôsobilosť na použitie ako originálneho repasovaného dielu BMW.
Originálne diely BMW Proces repasovania repasovaných dielov BMW renovácia

Najmodernejšia renovácia.

Počas procesu repasovania sú diely profesionálne demontované, následne sa diely otestujú a ak sú chybné, vymenia sa za priemyselnú zostavu. Spracované diely potom absolvujú ďalšiu kontrolu. Komponenty náchylné na opotrebovanie sa preventívne vymenia a pokiaľ je to možné, elektronika sa aktualizuje na najnovšiu softvérovú verziu.
Originálne diely BMW Proces repasovania repasovaných dielov BMW Zabezpečenie kvality

Prísne zabezpečenie kvality.

Na originálne repasované diely BMW sa vzťahujú rovnaké štandardy kvality ako na nové diely a musia úspešne absolvovať rovnako prísne kontrolné postupy. Zabezpečenie kvality spolu s 24-mesačnou zárukou zaisťuje, že kvalita repasovaného výrobku zodpovedá kvalite novo vyrobeného dielu.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.