BEZPEČNOSŤ A ŠTÝL BEZ KOMPROMISOV.

Na mieru ušitá radosť z jazdy s originálnymi BMW zimnými kompletnými sadami kolies.

BEZPEČNOSŤ A ŠTÝL BEZ KOMPROMISOV.

Na mieru ušitá radosť z jazdy s originálnymi BMW zimnými kompletnými sadami kolies.

BEZPEČNOSŤ A ŠTÝL BEZ KOMPROMISOV.Na mieru ušitá radosť z jazdy s originálnymi BMW zimnými kompletnými sadami kolies.

Pneumatiky sú najdôležitejšie spojenie medzi Vaším BMW a vozovkou. S originálnymi BMW zimnými sadami kolies máte istotu, že toto spojenie bude dokonale fungovať. Všetky pneumatiky sú vyvinuté individuálne pre každý model BMW, spĺňajú najvyššie bezpečnostné kritériá, disponujú run flat technológiou a pre maximálnu priľnavosť a výkon sú originálne BMW pneumatiky dokonale zladené s podvozkom vozidla. Najvyššie štandardy kvality a intenzívna spolupráca s prémiovými výrobcami sú zárukou dokonalého obutia Vášho vozidla. Vyberte si zo širokej ponuky kompletných sád kolies.

Read more

BMW SERVIS. VAŠE VOZIDLO JE V TÝCH NAJLEPŠÍCH RUKÁCH.

Po snehu, soli a vlhkosti je mimoriadne dôležité, aby ste si nechali vaše vozidlo dôkladne skontrolovať a mohli tak ďalej bezstarostne jazdiť. Využite BMW jarnú servisnú prehliadku a BMW kozmetické opravy, aby ste si boli istí, že vaše vozidlo je perfektne pripravené na teplé dní.

 • BMW zimná prehliadka

  Zamestnanci našich servisov sa postarajú, aby vaše cesty boli s príchodom zimy ešte bezpečnejšie a pohodlnejšie. S BMW zimnou kontrolou dostanete najlepšiu možnú prípravu na chladné mesiace.

  Naša ponuka:

  • kontrola hladiny kvapalín (motorový olej, chladiaca zmes, kvapalina ostrekovača, kvapalina posilňovača riadenia, brzdová kvapalina),
  • kontrola zavesenia kolies, tlmičov a komponentov riadenia,
  • vizuálna kontrola bŕzd, hnacieho remeňa a tlmičov,
  • kontrola stieračov a systému ostrekovača,
  • kontrola všetkých svetiel,
  • kolesá/pneumatiky (stav, hĺbka dezénu a tlak).

  Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

 • BMW kozmetická oprava

  Poškodenie laku kamienkom na diaľnici, poškriabaný nárazník, opotrebovaný a roztrhnutý prvok interiéru: Život sa podpíše aj na vašom BMW. Skôr ako z toho vzniknú väčšie problémy, dokážu naši servisní experti odstrániť malé poškodenia laku, kovu a skla. Tým zachovajú nie len vašu ničím nerušenú radosť z jazdy, ale aj hodnotu vozidla pri jeho ďalšom predaji.

BMW ORIGINÁLNE KOMPLETNÉ ZIMNÉ SADY KOLIES.

Ušite si zimnú radosť z jazdy na mieru a zvoľte si originálne BMW zimné kompletné sady kolies podľa Vášho výberu.

BMW M PERFORMANCE PRÍSLUŠENSTVO. DOPLNKOVÝ ADRENALÍN.

Prežite leto ešte intenzívnejšie: s BMW M Performance príslušenstvom. Značka BMW je známa svojou dynamikou, inovatívnymi technológiami a desaťročiami skúseností z motoristického športu. BMW M Performance príslušenstvo prináša tieto skúsenosti priamo z pretekárskej trate na cestu: s doplnkovými prvkami pre aerodynamiku, pohon, kokpit a podvozok, môžete individuálne upraviť svoje BMW tak, aby získalo nekompromisný športový charakter.

 • BMW M Performance kryt motora, karbónový

  Ručne vyrábaný kryt motora je vyrobený z vysoko kvalitného karbónu a nahrádza štandardný plastový kryt. High-tech charakter tohto prvku príslušenstva podčiarkuje individuálny a športový vzhľad a je perfektne prispôsobený motoru.

  Cena pre BMW M3 (F80) a BMW M4 (F82/83): 1043,11 €

 • BMW M Performance výfukový systém pre naftové motory

  Nezameniteľný a expresívny BMW zvuk. Prvýkrát je športový výfukový systém k dispozícii pre vozidlá s naftovým motorom, aby mohli produkovať emocionálny, športový zvuk. Vrátane koncoviek výfuku v chrómovej úprave.

  Cena pre BMW 320d (F30/31 LCI), bez montáže: 1648,73

 • BMW M Performance sada na zvýšenie výkonu a zosilnenie zvuku

  M Performance sada na zvýšenie výkonu a zosilnenie zvuku je charakteristická zvýšením výkonu z 250 kW na 265 kW. Nové nastavenie motora s optimalizovaným výkonom spolu s perfektne vyladeným systémom tlmiča hluku robí z jazdy týmto vozidlom nekompromisný športový zážitok pre všetky zmysly v modeloch 540i a 540i xDrive. V spojení so zadnými ozdobnými lištami koncoviek výfuku v chrómovej alebo karbónovej úprave.

  Cena pre BMW 540i (G30/G31), bez montáže alebo doplnkových dielov: 3075,24

 • BMW M Performance zadné svetlá

  S týmito zadnými svetlami z palety nášho príslušenstva získa vaše vozidlo exkluzívny, osobitý vzhľad. Kombinácia modernej LED technológie a úplne nového dizajnového jazyka dodá vášmu BMW radu 3 (F31) ešte atletickejší a modernejší vzhľad.

  Cena pre BMW radu 3 Touring (F31), bez montáže: 555,53 €

 • Volant BMW M Performance Steering wheel pro, alcantara

  Nefalšovaný motoristický šport. Kombinácia vysoko kvalitnej kože a alcantary zaisťuje jedinečný pretekársky vzhľad, ktorý dopĺňa svetlomodrý pretekársky prúžok priamo v strede hornej časti. Opracovaná alcantara zaisťuje dokonalé uchopenie volantu v extrémnych jazdných podmienkach. Karbónová úprava s nápisom M Performance je k dispozícii samostatne.

  Cena pre BMW M2 (F87), BMW M3 (F80), BMW M4 (F82/F83), bez montáže: 817,90 €

 • BMW M Performance ozdobná lišta radiacej páky, karbónová

  High-tech materiál, ktorého sa môžete dotknúť. Karbónová pórovitá štruktúra ozdobnej lišty radiacej páky poskytuje interiéru vášho BMW vzhľad a pocit, ktorý pripomína motoristický šport.

  Cena bez montáže: 200,93 €

BMW X2. BUĎTE ODVÁŽNI.

Ste pripravení na novú éru? Úplne prvé BMW X2 v sebe spája estetiku a dynamickú agilitu s extrovertným vzhľadom, prémiovým interiérom a inovatívnymi technológiami. S vhodným príslušenstvom ste vy a nové BMW X2 pripravení vkročiť do novej éry.

 • Podlahové rohože do každého počasia

  Mimoriadne odolné podlahové rohože do každého počasia predstavujú kombináciu spoľahlivej funkčnosti a športovej elegancie a sú perfektne prispôsobené interiéru vášho BMW X2. Vodotesný materiál a vyvýšené hrany rohože chránia interiér pred znečistením a vlhkosťou.

  K dispozícii pre prednú a zadnú časť v sade 2 kusov.

  Cena predných podlahových rohoží pre BMW X2 (F39): 77,62 €
  Cena zadných podlahových rohoží pre BMW X2 (F39): 130,56 €

 • V-spoke 573, čierna, leštené

  19“ kompletné koleso s pneumatikou Bridgestone Potenza S001 RFT* RSC s rozmerom 225/45 R19 92 W. Pre BMW X2 (F39).

  Úspora paliva: C
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B
  Hlučnosť: 70 dB

  Cena pre BMW X2 (F39), za sadu, vrát. RDC: 3440,00 €

 • Kryt zariadenia iPhone 6™/6s™ pre bezdrôtové nabíjanie

  Kryt pre bezdrôtové nabíjanie umožňuje bezdrôtové nabíjanie vášho zariadenia iPhone 6™/6s™. Stačí jednoducho vložiť váš mobilný telefón do čierneho originálneho BMW puzdra. Kryt je kompatibilný so všetkými voliteľnými prvkami BMW bezdrôtového nabíjania alebo s voliteľným bezdrôtovým nabíjacím priečinkom.

  Cena: 73,85 €

 • Strešný box 420

  S týmto moderným strešným boxom rozšírite kapacitu odkladacích priestorov vášho vozidla na 420 litrov. Box vyniká jednoduchým a pohodlným nakladaním a vykladaním s obojstranným uzamykacím systémom. K dispozícii s lesklým čiernym vekom s titánovo-striebornou bočnou úpravou a BMW emblémom. Kompatibilné so všetkými základnými nosičmi BMW.

  Cena: 826,38 €

BMW TRANSPORTNÉ SYSTÉMY. RADOSŤ Z JAZDY NA STRECHE.

S BMW transportnými systémami budete mať viac miesta, aby ste si mohli užívať jar. Vďaka originálnemu BMW strešnému boxu alebo kompaktnému zadnému nosiču na bicykle budete mať dostatok miesta na to, aby sa vaši blízki mohli vnútri pohodlne usadiť. A s BMW Active Hybrid elektrickým bicyklom vyťažíte zo slnečného počasia skutočne to najlepšie.

 • Strešný box 520

  Originálny BMW strešný box s objemom 520 litrov a maximálnou nosnosťou 70 kg. Box má lesklé čierne veko s bočnými okrasnými prvkami v titánovej striebornej farbe a logom BMW. Kompatibilný so všetkými základnými nosičmi BMW a vďaka obojstrannému bezpečnostnému uzamykaciemu mechanizmu so šiestimi uzamykacími bodmi je mimoriadne bezpečný.

  Cena: 1046,75 €

 • BMW strešný nosič

  Strešný nosič pre vozidlá so strešnými lyžinami vyniká svojou jednoduchou manipuláciou. Priečniky sú vyrobené z vysoko pevných hliníkových profilov a dajú sa kombinovať s rôznymi BMW prepravnými riešeniami. Nosič spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti vďaka svojej odolnej konštrukcii a uzamykaciemu systému, ktorý chráni nosič pred odcudzením.

  Cena pre BMW X1 (F48), bez montáže: 242,26 €
  Cena pre BMW X1 (E84), bez montáže: 218,03 €

 • Kompaktný zadný nosič na bicykle

  Ľahký, ale pevný a skladací zadný nosič na bicykle pre upevnenie na ťažné zariadenie. Odvezie až dva bicykle alebo e-bicykle (maximálne zaťaženie 2 x 30 kg). Zadný nosič bicyklov sa dá zložiť, keď sa nepoužíva a bezpečne a úsporne uskladniť v batožinovom priestore pomocou voliteľnej sady na uskladnenie zadného nosiča bicyklov. Zadný nosič bicyklov pre upevnenie na ťažné zariadenie sa dá použiť s alternatívnym zadným nosičom bicyklov SA 3AR (príprava pre zadný nosič).

  Cena pre BMW radu 2 (F45/F46) a BMW X1 (F48): 655,62 €

 • BMW Active Hybrid elektrický bicykel

  Elegantný, udržateľný, elektrický – s BMW Active Hybrid elektrickým bicyklom ste najmodernejší. Hliníkový rám so špeciálnym dizajnom nie je len vizuálne pútavý, ale obsahuje 250 W elektromotor Brose a výkonnú 504 Wh batériu. Táto kombinácia umožňuje dojazd až do 100 km. K dispozícii vo veľkostiach S, M a L.

  Cena: 3654,85 €

 • Rohož do batožinového priestoru

  Rohož perfektne zapadne do batožinového priestoru a chráni ho pred znečistením a mokrými predmetmi. Lineárny dizajn rohože je inšpirovaný prúdom vody a zhoduje sa s originálnymi BMW podlahovými rohožami do každého počasia.

  Cena pre BMW X1 (F48): 111,73 €

JASNÝ VÝHĽAD. S PRODUKTAMI BMW CAR CARE.

Dni sa predlžujú, takže je čas vziať vaše BMW o niečo ďalej, aby ste mali z jazdy ešte väčšiu zábavu. Vaše vozidlo však bude potrebovať tú správnu starostlivosť – s produktami BMW Car Care bude vaše BMW vždy žiariť. Vďaka tomu zanechajú vaše dobrodružstvá spomienky len vo vašej pamäti – vaše vozidlo si neodnesie žiadne suveníry.

 • BMW Natural air, štartovacia sada

  Štartovacia sada osviežovača vzduchu BMW Natural Air vytvára atmosféru pohody a osviežuje vzduch v interiéri vášho vozidla. Obsahuje prémiový držiak parfému, ktorý sa upevní k výduchom vzduchu vo vozidle a náhradnú vonnú tyčinku s parfémom Sparkling Raindrops.

  Cena: 20,41 €

 • Čistič okien s organickým grapefruitovým extraktom

  Jasný výhľad ekologickým spôsobom: Odstraňuje nečistoty zo sklenených povrchov okien/čelných skiel, účinne a bez šmúh. Množstvo: 300 ml.

  Cena: 7,92 €

 • Čistič na kožu a čalúnenie s organickým extraktom z pomarančového oleja

  Obsahuje prírodné zložky a je mimoriadne vhodný na čistenie vysoko kvalitných kožených povrchov, čalúnenia a podlahových rohoží vo vozidlách BMW. Množstvo: 300 ml.

  Cena: 14,81

 • Celoročná kvapalina do ostrekovača s organickým zázvorovým extraktom

  Jasný výhľad 365 dní v roku: Efektívne rozpúšťa nečistoty na sklenených povrchoch a čelnom skle ekologickým spôsobom. Množstvo: 2 000 ml.

  Cena: 9,07 €

BMW LIFESTYLE. ŽIVOT JE POSTOJ.

Tešíte sa na to, ako si budete slnečné dni vychutnávať v prírode? S BMW Active ste pripravení na každú príležitosť – bez ohľadu na to, čo plánujete. Ľahký materiál a úžasný dizajn s maskovacím vzorom robí z tejto kolekcie perfektného individuálneho spoločníka.

 • BMW Active pánska bunda

  Ľahká, nepremokavá a funkčná bunda voľného strihu, s nepremokavými švami v oblasti ramien a na kapucni. Výrazný dizajn so žltými prvkami a maskovacím vzorom na prednej časti a rukávoch.

  Cena: 139,74 €

 • BMW Active dámska vesta

  Vesta má ľahkú prešívanú prednú časť a pohodlnú flísovú zadnú časť, ktorá sa prispôsobí každému pohybu. Vysoko kvalitné materiály sú spracované na funkčný, športový dizajn.

  Cena: 107,50 €

 • BMW Active športový vak

  So sivým maskovacím vzorom a výraznými žltými prvkami tvorí tento športový vak jasnú súčasť kolekcie BMW Active. Okrem mimoriadneho dizajnu je vybavený rôznymi komfortnými prvkami, ako napríklad čalúnený, voči nárazom odolný vonkajší priečinok alebo bočný priečinok na uloženie topánok alebo vlhkých predmetov.

  Cena: 106,42 €

 • BMW Active fľaša na nápoj

  Táto ľahká, špeciálne tvarovaná outdoorová fľaša je vyrobená z ušľachtilej ocele a má objem 0,5 litra. Laserom gravírované logo BMW na veku a vytlačený nápis BMW na bočnej strane podčiarkujú špeciálny charakter tejto fľaše.

  Cena: 26,76 €

 • BMW Active ruksak

  Veľký hlavný priečinok so šikovnými vnútornými vreckami a čalúnenými vonkajšími vreckami robia z tohto ruksaku dokonalého spoločníka pre tých, ktorí vyznávajú aktívny životný štýl. Ako súčasť kolekcie BMW Active má aj tento ruksak typické dizajnové prvky, ako napr. maskovací vzor a rôzne prvky v žltej farbe. Nastaviteľný hrudný popruh poskytuje vyšší komfort nosenia.

  Cena: 118,25 €