PONUKY OD TÝCH NAJLEPŠÍCH.

Atraktívne balíčky financovania jazdených vozidiel BMW s vyššou poslednou splátkou.

Preskúmajte ponuku takmer nových jazdených vozidiel BMW a využite prekvapivo výhodné podmienky ich kúpy. Prezrite si príklady špičkových balíkov financovania vybraných modelov.
Vyberte si požadované vozidlo a váš osobný model financovania z našej širokej ponuky.

ČISTÁ RADOSŤ Z JAZDY. SO SKÚSENOSŤAMI.

Jazdené vozidlo z programu BMW Premium Selection splní všetky vaše želania. Je to vďaka tomu, že kým bolo do programu zaradené, muselo prejsť rozsiahlymi kontrolami. Kým nie je na vozidle všetko v absolútnom poriadku, vozidlo nedostane certifikát BMW Premium Selection. Maximálny pokoj na cestách zabezpečí rozsiahla záruka na vozidlo a doplnkové služby mobility. Vďaka nim máte istotu, že vás a vaše vozidlo dlho nebude nič obťažovať a budete si vychutnávať len radosť z jazdy.

TAKMER NOVÉ JAZDENÉ VOZIDLÁ.

Nižšie je uvedený príklad financovania jazdeného 5-dverového vozidla BMW 320d xDrive Limousine v rámci atraktívneho balíčka financovania prostredníctvom BMW Financial Services.

Dátum prvej registrácie 12/2014
Stav tachometra 12.100 km
Motor 1.995 cm3, výkon 140 kW (190 k)
Farba Alpinweiss, Interiér látka Corner Anthracite/Red
Výbava vozidla - Servotronik, senzor s automatickým zapínaním tlmených svetiel, automatická klimatizácia, automatická prevodovka, navigačný systém Business, alarm, automatické stmavovanie vnútorného zrkadla, vyhrievanie predných sedadiel, ostrekovače svetlometov, LED-hmlovky, asistent diaľkových svetiel, HiFi systém, športový kožený volant, 17" Al disky Double-spoke 392, športové sedadlá vpredu, parkovacie senzory, systém udržiavania rýchlosti s funkciou brzdenia, pneumatiky runflat s núdzovým dojazdom, delené sklápanie zadných operadiel, balík BMW Basic Service Inclusive (5 rokov / 100 000 km), BMW Emergency Call (núdzové volanie), BMW ConnectedDrive Advanced
Cena jazdeného vozidla 34.999 € 
Doba splácania 36 mesiacovAkontácia 60 %
Mesačná splátka už od 498,40 €
Pri financovanej hodnote 13.999,60 € na 36 mesiacov, bude výška Vašej mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 7,4 % a s havarijným poistením 498,40 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € a RPMN = 18,88 %. Celková čiastka, ktorú 36 splátkami zaplatíte bude 18.003,96 €. Údaje v reprezentatívnom príklade sú uvedené s DPH.

Viac informácií získate u najbližšieho zmluvného partnera BMW Premium Selection.