VÝHODY PRE BUDÚCNOSŤ.

Takmer nové jazdené vozidlá s množstvom výhod.

Existuje množstvo dobrých dôvodov, prečo si vybrať vozidlo z programu BMW Premium Selection.
Jedným z nich je aj dobrý pocit. Dobrý pocit z toho, že keď navštívite partnera BMW Premium Selection, vždy tu nájdete len vozidlá v tom najlepšom stave. A keď si jedno z nich kúpite, môžete využívať množstvo exkluzívnych služieb BMW.

PREHĽAD VÝHOD.

Keď si vyberiete jazdené vozidlo z programu BMW Premium Selection, môžete vás hriať vedomie, že ste urobili správne rozhodnutie. To preto, lebo automobil úspešne prešiel rozsiahlou kontrolou a získal certifikát BMW Premium Selection. S vozidlom z programu BMW Premium Selection prichádza aj široká ponuka záruk. Rovnako ručíme za to, že vozidlo nie je staršie ako 5 rokov a má najazdených menej ako 120 000 km.

24-MESAČNÁ ZÁRUKA NA JAZDENÉ VOZIDLÁ.

24-MESAČNÁ ZÁRUKA NA JAZDENÉ VOZIDLÁ.

Vozidlo, na ktoré sa môžete spoľahnúť: k vášmu novému jazdenému vozidlu automaticky získavate komplexnú 24-mesačnú záruku na všetky mechanické a elektronické diely. Vďaka tomu budete musieť čakať naozaj dlho, kým vo vašom vozidle z programu BMW Premium Selection nájdete aj niečo iné ako radosť z jazdy.

360° KONTROLA VOZIDLA

Vozidlá z programu BMW Premium Selection sú k dispozícii len u partnerov, ktorí sa zapojili do programu BMW Premium Selection. Naše takmer nové jazdené vozidlá spĺňajú najvyššie štandardy, pokiaľ ide o vzhľad aj technickú stránku, v interiéri aj na karosérii. Každé vozidlo z programu BMW Premium Selection úspešne absolvovalo rozsiahlu kontrolu a svojim stavom na 100 % vyhovelo presne definovaným kritériám.

CERTIFIKOVANÁ HISTÓRIA VOZIDLA.

Pri kúpe jazdeného vozidla o ňom chcete vedieť všetko: predchádzajúcich majiteľov, služby zákazníkom, nehody alebo opravy. Preto má každé certifikované vozidlo od BMW kompletnú a overenú históriu.

 • 24-mesačná záruka

  Pri dodaní vozidla je vozidlo v stave, ktorý nebude vyžadovať žiadnu údržbu počas nasledujúcich 24 mesiacov alebo 10 000 km (podľa údajov o servisnom intervale).

 • Lízing a financovanie

  Partner BMW Premium Selection vám ponúkne atraktívne možnosti lízingu alebo financovania každého vozidla z ponuky BMW Premium Selection.

 • Skúšobná jazda

  Vozidlo z programu BMW Premium Selection, ktoré si vyberiete, je kedykoľvek pripravené na testovaciu jazdu.

 • Kúpa na protiúčet

  Keď budete kupovať vozidlo z programu BMW Premium Selection, môžete využiť našu ponuku odkúpenia vášho terajšieho vozidla za primeranú trhovú cenu.