ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY BMW.

Aby vaše BMW aj zostalo BMW.

Vaše BMW každý deň predvádza vysoké výkony a ak má zostať plne funkčné, musí sa zachovať súhra všetkých jeho komponentov. Preto by ste sa mali rozhodnúť pre originálne diely BMW: dokonalý výkon sa zachová iba vtedy, ak všetky komponenty presne vyhovujú požiadavkám každého modelu BMW. Len tak získate špičkovú kvalitu a optimálnu bezpečnosť.

Read more

PREHĽAD ORIGINÁLNYCH AUTOMOBILOVÝCH DIELOV BMW.

Originálny výfukový systém BMW.

Silný motor prispieva k nefalšovanej radosti z jazdy – hluk motora a znečisťujúce látky však nie. Originálne výfukové systémy BMW zaisťujú lepší výkon motora a nižšiu spotrebu paliva, ak vozidlo nie je zaťažené nákladom s vysokou hmotnosťou. Takisto až o 90 % znižujú emisie znečisťujúcich látok. Typický diskrétny, ale zároveň dynamický zvuk BMW s osobitným charakterom každého modelu BMW ostáva zachovaný.
Read more

Originálna spojka BMW.

Môžete sa tešiť na dlhé roky maximálnej radosti z jazdy: originálna spojka BMW má mimoriadne dlhú životnosť. Vďaka hydraulickej prevádzke je zároveň bezúdržbová. Zásluhou vysokej precíznosti pri výrobe je tento originálny diel BMW mimoriadne odolný voči vysokým teplotám – až do 150 °C. Preto nič nestojí v ceste dlhotrvajúcim, športovo-dynamickým zážitkom z jazdy.
Read more

Originálne brzdy BMW.

V núdzovej situácii je dôležitý každý centimeter. Preto sú originálne brzdy BMW individuálne vyvinuté pre každý model tak, aby bola zaistená dokonalá súhra rozhodujúcich faktorov, ako je aerodynamika, systém ABS, podvozok, karoséria a motor. Špeciálne kompozitné materiály sú zárukou maximálnej brzdnej účinnosti a dlhej životnosti. Tieto originálne diely BMW opakovane prechádzajú rôznymi testami – komplexnými previerkami a simuláciami. Vďaka tomu sa na ne môžete spoľahnúť, keď na tom najviac záleží.
Read more

Originálne tlmiče BMW.

BMW sa spolieha na sofistikovaný dizajn dvojplášťových plynových tlmičov. Tieto tlmiče, ktoré sú špecificky vyrobené pre váš model BMW, zaisťujú vyšší komfort jazdy, jemnejšie reakcie na riadenie a nižšiu hlučnosť. Aj pri extrémnych podmienkach sa vyznačujú vysokou funkčnou stabilitou: tieto originálne diely BMW si zachovávajú požadovanú úroveň komfortu a bezpečnosti pri vysokých aj nízkych teplotách v rozpätí od -40 °C do +100 °C.
Read more

Originálne čelné sklo BMW.

Nedovoľte, aby vás pri šoférovaní čokoľvek rozptyľovalo. Originálne čelné sklo BMW zaručuje optimálnu viditeľnosť a funkčnosť príslušných asistenčných systémov. Vďaka svojmu dokonalému tvaru je čelné sklo vodotesné a vzduchotesné. Jeho špeciálne zakrivenie umožňuje stieračom pri každom pohybe odstrániť maximálne množstvo vody. Existuje iba jeden spôsob ako zaistiť, aby si všetky technické prvky zakomponované do čelného skla, od dažďových senzorov po BMW Head-Up displej, plne
Read more

REPASOVANÉ DIELY BMW.

Rovnako dobré ako nové, iba lacnejšie.

Základnou myšlienkou repasovaných dielov je recyklácia: až 60 % všetkých dielov je na špecifikovanom konci životného cyklu možné opätovne použiť. Všetky repasované diely musia spĺňať rovnako vysoké nároky na kvalitu ako nové diely BMW a vzťahuje sa na ne 24-mesačná záruka. Až 95 % dielov, ktoré nie je možné ihneď znovu použiť, sa recykluje. A tieto čísla majú význam: nielen pre životné prostredie, ale aj pre vašu peňaženku – repasované diely BMW sú až o 50 % lacnejšie ako nové komponenty.

Read more

PREHĽAD REPASOVANÝCH DIELOV BMW.

Originálny generátor BMW.

Malý, ľahký a výkonný: originálny generátor BMW je naozaj verným služobníkom. Znesie vibrácie so zrýchlením až do 80-násobku zemskej tiaže, je stabilný pri napätí dosahujúcom úroveň až 350 voltov a vďaka sofistikovanej konštrukcii dosahuje mimoriadne dlhú životnosť. Každý originálny generátor BMW presne zodpovedá výkonovým charakteristikám konkrétneho modelu BMW a zásluhou svojej odolnej konštrukcie je ideálnym repasovateľným dielom – s rovnakou kvalitou a výkonnosťou ako nový komponent.
Read more

Originálny štartér BMW.

Špeciálne vyrobený pre každý typ motora, znižuje spotrebu paliva a je vhodný na použitie aj v extrémnych podmienkach: originálne štartéry BMW vystihuje jedno jediné slovo – spoľahlivosť. Sú odolné voči teplotám od -40 °C do +100 °C, sú skonštruované na ideálnu ochranu pred koróziou a nečistotami a sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov.
Read more

Originálne vodné čerpadlo BMW.

Aktívny príspevok k udržaniu hodnoty ostatných komponentov vozidla: originálne vodné čerpadlá BMW si zachovávajú absolútnu spoľahlivosť aj pri extrémnych teplotách. Dokonca aj pri 7 000 otáčkach za minútu a po 100 hodinách neprerušovaného testovania nesmú stratiť viac ako 12 gramov vody. Sú prispôsobené špecifickému motoru, precízne vyrobené a intenzívne testované: výsledkom je dlhá životnosť.
Read more

Originálna BMW automatická prevodovka.

Športové jazdné vlastnosti na najvyššej úrovni: originálne automatické prevodovky BMW vždy využívajú špičkovú technológiu a majú optimálne odstupňované prevodové pomery, vďaka čomu poskytujú presvedčivú akceleráciu. Rozjazdový krútiaci moment je vyšší ako pri manuálnych prevodovkách. Všetky komponenty sú navzájom dokonale zladené, keďže práve to je kľúčom k typickej jazdnej dynamike BMW. A aby sme mali absolútnu istotu najlepšieho možného výkonu, každý typ prevodovky pred uvedením do sériovej výroby absolvuje milión testovacích kilometrov.
Read more