NÁŠ SERVIS: VAŠA SPOKOJNOSŤ.

S Originálnymi BMW náhradnými dielmi, precíznosťou a dlhoročnými skúsenosťami zabezpečujeme, že vaše BMW zostane skutočným BMW. Vaša dôvera je pre nás obzvlášť dôležitá a preto neustále pracujeme na tom, aby boli naše služby pre vás ešte transparentnejšie a pohodlnejšie. Objavte naše inovatívne riešenia, ktoré dokonale zapadnú do vášho digitálneho životného štýlu, aby vám poskytli ešte väčšiu flexibilitu.

  • BMW Online plánovanie termínu
  • BMW Smart video komunikácia
  • BMW Connected aplikácia
  BMW Online plánovanie termínu

  SÚSTREĎTE SA IBA NA RADOSŤ Z JAZDY.

  Servis BMW.

  Kvalita, efektivita a inovácie: tri piliere odbornosti pri údržbe a opravách vozidiel, ktoré poskytuje servis BMW dnes aj zajtra. Skôr než nový model BMW vstúpi do procesu výroby, naši konštruktéri vyvinú inovatívne servisné prvky a koncepcie. Sme odhodlaní poskytnúť vám prvotriedny servis, ktorý zabezpečí vášmu vozidlu bezkonkurenčne najlepšiu starostlivosť a nekompromisný zážitok z jazdy.

  Zistiť viac
  • AUTOMOBILOVÁ TECHNOLÓGIA OD BMW.
  • SERVISNÍ PARTNERI BMW.
  • PALUBNÁ DIAGNOSTIKA.
  • CONDITION BASED SERVICE (CBS, SERVIS ZALOŽENÝ NA AKTUÁLNOM STAVE).
  • ČÍTAČKA KĽÚČA KEYREADER.

  KONTROLA VOZIDLA: PROFESIONÁLNE, RÝCHLO A PREHĽADNE.

  Iba profesionálna kontrola vozidla vám dokáže zaručiť, že vaše BMW bude skutočne v špičkovej kondícii. Naši servisní špecialisti mimoriadne dôkladne prezrú vaše vozidlo a odstránia potenciálne nedostatky.
  Nechajte sa presvedčiť našou vysokou odbornosťou. Naši servisní špecialisti BMW vám ochotne odporučia konkrétny typ prehliadky, ktorý najlepšie vyhovie požiadavkám vášho vozidla. Ponúkame nasledovné komplexné kontroly vozidla, ktoré zodpovedajú vašim súčasným potrebám.

  • BMW jarná kontrola
  • BMW kontrola pred letnou dovolenkou
  • BMW kontrola klimatizácie
  • BMW zimná kontrola.
  • BMW olejový servis.
  • Výmena brzdových doštičiek.
  • BMW BluePerformance s aditívom AdBlue®

  MECHANICKÉ A ELEKTRICKÉ OPRAVY.

  Využite výhody našej odbornosti a kvality.

  Opravy mechanických dielov vášho BMW, napríklad brzdového obloženia a kotúčov, alebo rôznych elektronických systémov, ako je palubná navigácia, si vyžadujú skúsených odborníkov. Práve autorizované servisy BMW disponujú požadovanou odbornosťou a najmodernejším vybavením, vďaka ktorým sa vaše BMW opäť dostane do skvelej formy.
  Samozrejme, na opravu vášho BMW sa používajú iba originálne diely BMW, ktoré sú šité na mieru pre konkrétny model a spĺňajú najvyššie štandardy kvality a funkčnosti. Dokonalosť, ktorú budete cítiť na každom kilometri vašej jazdy.

  Zistiť viac
  • MECHANICKÉ OPRAVY BMW.
  • ELEKTRICKÉ OPRAVY BMW.

  KAROSÉRIA A LAK BMW.

  Ideálny servis pre vaše BMW.

  BMW sa stará o opravy vášho vozidla a tým udržiava jeho hodnotu. Či už ide o karosériu alebo lak, servisní špecialisti BMW sú dôkladne pripravení na precízne vykonávanie opráv.
  V servisnej dielni BMW títo skúsení technici využívajú svoju vysokú odbornosť a špeciálne metódy – to je zárukou vysokej profesionálnej úrovne opravy, vďaka čomu sa vo svojom vozidle opäť môžete cítiť úplne bezpečne.

  Zistiť viac
  • KAROSÁRSKE PRÁCE BMW.
  • LAKOVACIE PRÁCE BMW.

  SERVISNÍ PARTNERI BMW.

  Vždy k vašim službám: vďaka našej globálnej sieti autorizovaných partnerov nemáte servisné stredisko BMW nikdy ďaleko. Kdekoľvek sa práve nachádzate, prepojenie s centrálou BMW a prístup k najnovším poznatkom je zárukou optimálneho servisu za každých okolností.
  Váš miestny servisný partner BMW sa príkladne postará o vaše vozidlo – môžete sa spoľahnúť, že je naozaj v dobrých rukách: vysoko kvalifikovaní odborníci poskytnú vášmu vozidlu nielen dokonalú údržbu a opravu, ale aj poradenstvo s podporou špičkovej počítačovej diagnostiky.

  PALUBNÁ DIAGNOSTIKA.

  Najmodernejšie servisné technológie: zabudovaná palubná diagnostika identifikuje a vopred upozorní na potenciálne poruchy v elektrických a elektronických systémoch vozidla. Na základe tejto diagnostiky počítačový systém rýchlo a presne vyhľadá riešenie na odstránenie vzniknutého problému. Okrem toho prebieha interaktívna, obojsmerná komunikácia medzi servisným partnerom BMW a špecialistami v centrále BMW, ktorá je zárukou trvalo vysokej úrovne kvality poskytovaného servisu.

  VŽDY O KROK VPRED S KONCEPCIOU CONDITION BASED SERVICE (CBS, SERVIS ZALOŽENÝ NA AKTUÁLNOM STAVE).

  V roku 1982 sa spoločnosť BMW stala prvým výrobcom automobilov, ktorý zrušil systém pravidelných servisných intervalov a prijal filozofiu vykonávania servisu na základe skutočných požiadaviek. V závislosti od modelu sa stav dielov podliehajúcich opotrebovaniu a hladina prevádzkových kvapalín vyhodnocuje buď pomocou rôznych senzorov a algoritmov, alebo na základe parametrov, ako je napríklad počet najazdených kilometrov alebo štýl jazdy vodiča.
  Po naštartovaní motora sa na displeji zobrazí stav vozidla a termín najbližšej servisnej prehliadky – s výhodou navyše: systém vás vyzve, aby ste navštívili servis len vtedy, keď je to naozaj potrebné.

  ČÍTAČKA KĽÚČA KEYREADER.

  Inovatívne, rýchle a spoľahlivé riešenie: modely BMW vyrobené po roku 2000 majú všetky dôležité údaje o vozidle, ako napríklad identifikačné číslo vozidla (VIN), počet najazdených kilometrov alebo bezodkladné servisné zásahy, uložené v kľúči od vozidla. Váš servisný partner BMW môže načítať tieto informácie pomocou čítačky kľúča KeyReader pri prijímaní vozidla do servisu. Vďaka tomu predídete poskytnutiu nejednoznačných informácií alebo prípadnému nedorozumeniu a budete mať viac času, aby ste so servisným poradcom BMW mohli prediskutovať špecifické otázky.